Kolik se vyplatí darování vajíček? Zde je to, co byste měli vědět!

Zajímá vás, kolik se platí darování vajíček? Dárci vajíček dostávají 5 000 až 10 000 dolarů za cyklus.

Liší se také podle místa, kde jsou vajíčka darována. Některým dárcům vajíček je nabízen kompenzační balíček často vyšší než průměr. To může klesnout na přibližně 8 000 až 10 000 dolarů za cyklus.

Darování vajíček je opravdu k nezaplacení. Ujistěte se, že dostanete kompenzaci za svůj příspěvek. Před darováním získejte podporu, kterou potřebujete, a všechny prozkoumané informace. Buďte placeni relativně co nejvíce, protože je to neuvěřitelná věc, kterou děláte. Zde je více toho, co byste měli vědět o darování vajíček!

Kolik stojí darování vajíček: další nabízené zahrnutí

Kompenzační balíček může také obsahovat:

#1. Testování plodnosti zdarma

Dárkyně vajíček bude mít přístup ke vzdělání a informacím o jejich plodnosti. Výsledek můžete získat rychle po screeningovém testu. Může být užitečné použít při plánování reprodukční budoucnosti.

#2. Zaplacené výdaje

Pokryto bude také to, kolik již platí darování vajíček, včetně cesty za příjezdem na kliniku. To může zahrnovat hotel, letenky, pozemní dopravu a jídlo pro vás a vašeho společníka. To je, pokud někoho pozvete na odběr vajíček.

Odškodnění za darování vajíček používané pro

Dárci vajíček jsou odpovědí na celoživotní sny ostatních. Nyní s kompenzací obdrženou za darování vajíček je to významný krok k hledání priorit v životě. Je to také proto, abyste si vybudovali budoucnost lepší, než pro kterou jste nadšení. Platby často používali na různé věci. Některé by například zahrnovaly následující:

  • Cestování. Cestováním si rozšiřují obzory. Platba za darování vajíček jim umožňuje objevovat svět v jedinečném stylu. To může vést od vyjížďky na evropskou dovolenou až po vychutnání si cesty napříč krajinou.
  • Další vzdělávání. Někteří z nich by platili za učebnice, školné, studentské půjčky a financování semestrů v zahraničí.
  • Auto. Ostatní by si koupili jejich zbrusu nové auto. To otevře další dveře pro dobrodružství a zaměstnání.
  • Přemístění. Jiní by využili této šance a přestěhovali se do jiného města. Zde si mohou užívat nové přátele, nové příležitosti a dokonce i nové zážitky.
  • Záloha. Někteří by si to ušetřili na svůj první dům či byt.
  • Otevření obchodu. Pro ty, kteří mají podnikatelský důvtip, jsou získané peníze použity na zahájení podnikání.
  • Úspora na kalamity. Jsou dny, kdy život může být tak složitý. Platbu využijete k tomu, abyste si trochu usnadnili život. Peníze umístí na zdravý spořicí účet. Kdykoli budete chtít riskovat a snít ještě významněji, je to vždy pro vás.

Cenné důvody, proč lidé platí za dárce vajíček

Realita je taková, že dárkyně vajíček je třeba adekvátně kompenzovat. Proces darování se zdá být časově velmi náročný a komplikovaný. To platí od začátku až do konce. To může trvat několik měsíců s týdnem nebo více na lécích. Může to vyžadovat šest až osm návštěv na klinice. Navíc to může přijít s vyzvednutím vajíček.

Dárcovství vajíček je považováno za bezpečné. Někdy však může mít vedlejší účinky. Rizika jsou také malá, ale stále existují.

V první řadě do toho dá své úsilí dárce. Poté bude následovat spousta jehel a krevních testů. Navíc navždy změníte svět jiné rodiny. To je skutečně velký problém. Dar si zaslouží mnohem větší odměnu. Odměna je jedním ze způsobů, jak projevit uznání a respekt. Je to proto, že děláte něco nezištného. Je to uznání za úsilí, riziko a časovou hodnotu. Vědět, kolik za darování vajíček.

3 zvažované způsoby darování vajíček

Darovat vejce můžete třemi způsoby. Může to být prostřednictvím kliniky, agentury nebo řízeného darování vajíček. Říká se, že agentura vám může zaplatit více podle vašich specifikací. Kompenzace se může lišit. Ale na základě vyjádření konkrétního lékaře by kompenzace měla zohledňovat místní životní náklady. Musí pokrýt ujeté kilometry, ušlou mzdu, další výdaje a parkování.

Například kompenzace pro dárce ve Washingtonu D.C se pohybuje od 6 000 do 8 000 dolarů. Ale pokud je to agentura, výdělky mohou dosáhnout až 25 000 dolarů. Takže ještě lépe vyhledejte kliniku nebo agenturu s vaší dárcovskou službou. A klinika vás nebude pronásledovat.

Cílené darování vajíček je místo, kde dárce může darovat vajíčka příteli nebo členovi rodiny. Není třeba chodit na kliniku nebo do agentury, abyste je vyrobili. Některé rodiny však mají určitá specifická kritéria. Mohou chtít dárce, který navštíví známé místo. Pak dají inzerát do novin. Mohou zaplatit mezi 25 000 až 50 000 dolary.

Dárcovství vajíček platí pouze šestkrát

Doporučuje se darovat pouze šestkrát. To má zajistit zdraví a bezpečnost dárce. Už tu tak nebudou pobíhat žádní nevlastní sourozenci. Ve Spojených státech neexistuje žádná taková věc jako politika nuceného zveřejňování nebo národní registr. Rodiče neříkají svým dětem pravdu o darování vajíček. Výsledkem je, že 6-ti časový limit není dobře sledován. V jedné nemocnici lze darovat šestkrát. Totéž můžete udělat v jiné nemocnici. Spermiobanky mají také limity na dobu darování. Liší se to místo od místa.

Probíhající fyzické a psychologické prohlídky

Jednotlivec musí podstoupit řadu fyzických i psychologických vyšetření. Jeho účelem je zajistit, abyste se po celou dobu cítili pohodlně. Tímto způsobem budete v dobrém duševním stavu. Je třeba podstoupit několik fyzických prohlídek. Předpisy FDA vás mohou diskvalifikovat z pozice dárce, pokud máte piercing nebo tetování. To platí pouze v případě, že se nepoužívají sterilní postupy.

Lékaři mohou dokonce zkontrolovat vaši historii cestování. Je to proto, abyste se ujistili, že nepocházíte ze země postižené virem Zika. To je za posledních šest měsíců. Některé mladé ženy by často darovaly svá vajíčka s vědomím, že poté, co jsou nezpůsobilé. Je to proto, že jejich cestovní historie říká, že pochází z Mexika. Během fyzického vyšetření také vyšetříte krevní obraz. Počet vajíček se dozvíte také pomocí ultrazvuku. A je zajištěno, že dobrý výsledek tam bude. Proces screeningu je tedy vždy oboustranně výhodný. Tato informace bude stačit k tomu, aby bylo řečeno, že jsou přijati k darování vajíček. To proto, že informace o její plodnosti jsou již získány.

Nejlepší kandidáti na darování vajíček

Zde patří mezi nejlepší kandidáty na darování vajíček.

  • Vystudované ženy ve věku 26 až 32 let s pravidelnou menstruací
  • Ženy ve věku 21 až 32 let
  • Ženy s doporučením BMI 24 až 28

Třetí může ovlivnit snadnost procesu získávání vajec. Může ovlivnit, jak jsou léky metabolizovány. Navíc to má něco společného s celkovou selektivitou příjemce. To v případě, že se člověk dívá na profil dárce. Slouží ke zjištění, zda je dárce zdravý.

Vhodnost dopadu historie STI

Ambulance jsou vždy po vyhledání testů na hepatitidu, HIV, chlamydie, aktivní kapavku. To zahrnuje obrazovky výslovně pro STI. Za prvé, HPV je velmi běžný u mladé a sexuálně aktivní populace. Pro ty, kteří mají aktivní propuknutí herpesu, už nebudete přijímáni. Pouhá přítomnost protilátek proti HPV nebo herpesu v minulosti může zabránit tomu, abyste nebyli vhodnou dárkyní vajíček. Nemusí se přenášet přes vajíčko. Dárce se ale už alespoň léčil na chlamydie nebo kapavku. To je za posledních dvanáct měsíců.

Když jste pozitivní na hepatitidu C, hepatitidu B a syfilis, nemůžete darovat. Je to proto, že tyto nemoci lze relativně přenášet a přenášet.

Kontaktujte nejlepší kliniky

Před darováním vajíček si vždy proveďte průzkum. To je vědět, kdo nabízí nejlepší léčbu IVF. Pak zavolejte nejlepší kliniky a řekněte jim, že se stanou dárcem. Jde o to, zda to chcete v agentuře nebo na klinice. Mezi otázky, které je třeba položit na klinice pro plodnost, patří počet případů infekce nebo krvácení. Zjistěte také více o rizicích návštěvy této kliniky. Možná si budete chtít přečíst o věcech, které potřebujete vědět o darování vajíček.

It’s A Wrap!

Při tom všem vždy zvažte, kolik se za darování vajíček platí. Odškodňování již není nepříjemné téma. Vždy je lepší se domluvit s klinikou nebo agenturou, která je transparentní a otevřená v platbě. Nakonec si zasloužíte jen to nejlepší. Kompenzace je součástí oboustranně výhodné situace pro dárce i příjemce. Tedy obohacující a pozitivní zkušenost. Možná si budete chtít přečíst o tom, jak dlouhý je proces darování vajíček a co je to darování vajíček.