Jak sbalit 4kolový kočárek Baby Trend

Dětský kočárek Baby Trend 4 je oblíbeným modelem, který využívá mnoho rodičů. Jedinou nevýhodou je skutečnost, že může být obtížné složit a odložit. V tomto blogovém příspěvku budeme diskutovat o tom, jak sbalit dětský kočárek Baby Trend 4, abyste jej mohli snadno uložit!

Kroky ke sbalení 4kolového kočárku Baby Trend

Krok 1. První věc, kterou budete muset udělat, je otevřít kočárek. Ujistěte se, že jsou obě strany rukojeti zcela odjištěny a vysunuty tak daleko, jak jen to jde, poté jemně odstraňte ze sedací části veškerou váhu.

Krok 2. Dále pomalu sklopte opěradlo směrem k sobě v polosedě jednou nohou na obou stranách rámu kočárku (hned za každým kolem).

Nyní byste měli být schopni mírně zatlačit na vrchlík vrchlíku kočárku, aby se o něco více naklonil dopředu pro snazší skládání. Jakmile to bude hotové, zvedněte přední části tyčí tak, že je uchopíte pod ně těsně poblíž místa, kde se společně setkávají (nejméně šest palců pod místem setkání) a vytáhnete mírnou silou, zatímco stabilizujeme zadní část kočárku, aby se nehoupala kolem a způsobí, že ztratíš přilnavost.

Krok 3. Jakmile to bude hotové, sklopte dovnitř ve stejných částech (v případě potřeby stabilizujte zezadu), dokud se zcela nesejdou – ale ujistěte se, že horní příčník vrchlíku má stále dostatek prostoru pro obě poloviny, aby se při skládání vešly.

Krok 4. Dále uchopte jednou rukou řídítka nebo uchopte oblast popruhu jednou rukou a poté jemně zvedněte nahoru, dokud na něm již nebude žádná významná váha. Druhá část by měla přirozeně zapadnout na místo, jakmile se také zvedne z kola, protože nyní budou docela blízko u sebe, protože všechny předchozí kroky byly řádně dokončeny;

Krok 5. Nyní už jen zbývá sklopit řídítka zpět do jejich stojící polohy (což někdy může chvíli trvat). Kočárek Baby Trend Navigator Elite by nyní měl být v dostatečně malém balení, které můžete uložit nebo si vzít s sebou.

Krok 6. Jakmile řádně složíte čtyřkolový dětský trendový kočárek – což nemusí vždy na první pokus probíhat tak hladce kvůli drobným rozdílům mezi každou verzí této konkrétní produktové řady – postupem času to bude stále snazší, dokud se to nepovede jako druhá přirozenost poté, co do té doby provedl takovou akci, možná desítky, ne -li stokrát. Jen si pamatujte. V případě potřeby se také můžete kdykoli obrátit na výrobce o další pomoc.

Jak správně složíte nebo složíte čtyřkolový dětský kočárek? – Abyste se úspěšně sbalili

Až budete připraveni, zatlačte rukojeť dolů. Přední kolo musíte umístit na místo, aby nerušilo vaše skládání. Pro správnou míru by měla být zasunuta i ostatní kola.

Poté můžete pokračovat ve skládání celého kočárku jako obvykle, počínaje od. Až budete hotovi, ujistěte se, že jsou držadla zcela roztažena tak, aby byla zcela plochá s hlavním tělem kočárku.

Záhyb by měl být těsný a bezpečný. V případě potřeby můžete také použít klipy nebo popruhy, abyste měli vše pohromadě.

Když je váš čtyřkolový dětský trendový kočárek složen, budete jej muset přenášet za řídítka, která jsou vám vždy nejblíže. To pomůže zabránit případným nehodám při přenášení zboží na místech, jako jsou obchody nebo nákupní centra.

Pokud je to možné, vždy skladujte tento typ výrobku ve svislé poloze na poličce, kde není proti ničemu jinému, ale co je důležitější, mimo zdroje vody, jako jsou stojící louže.

Jak sbalit kočárek Baby Trend Navigator Elite

Baby Trend Navigator Elite lze snadno sbalit podle následujících kroků:

Odjištění západky, která se nachází na horní části rámu vrchlíku jedné strany Současné vytažení obou uvolňovacích tlačítek nad každou zadní pneumatiku Umístění dlaní pod a proti základní liště před vámi a současně tlačení dolů rukama tyče, dokud nebyly spuštěny do zcela ploché polohy Kočárek by nyní měl být složen.

Potom to můžete bezpečně vyzvednout z řídítek nebo se odkutálet pomocí koleček, pokud vám to usnadní věci. V případě potřeby se také můžete kdykoli obrátit na výrobce o další pomoc. Pokud je to určeno, umístěte šipku směřující dolů do pravého dolního rohu.

Jak složíte starý kočárek Graco?

Sklopte kočárek na polovinu zatlačením rukojeti dolů a přiblížením trupu.

Jakmile dosáhnete této polohy, pomalu a opatrně uchopte její sedací část, než se znovu složíte, dokud nedosáhnete rovného povrchu nebo dokud nezbude místo pro další záhyby. V případě potřeby se také můžete kdykoli obrátit na výrobce o další pomoc.