Z čeho jsou černé snubní prsteny

Někdo by se mohl divit, z čeho jsou vyrobeny černé snubní prsteny, a odpovědí mohou být různé kovy. Povíme si, jaké jsou výhody a nevýhody těchto materiálů a proč někteří volí tuto netradiční barvu místo stříbrné nebo zlaté.

Když už jsme u černé, víte, že někteří nosí takovou barvu i na svatbu? Přečtěte si, jak stylovat černé šaty na svatbu v případě, že pozvánka obdržíte požadavky na černé oblečení.

Z jakého materiálu jsou černé snubní prsteny?

Černé snubní prsteny mohou být vyrobeny z titanu, wolframu, oceli, palladia, uhlíkových vláken a karbidu wolframu, abychom jmenovali alespoň některé. Dělají fantastické volby pro snubní prsteny nejen kvůli jejich jedinečné černé barvě, ale také proto, že dokážou odolat opotřebení jako doplněk určený pro každodenní nošení.

Nejlepší typy černých snubních prstenů

  • Titan

Jedním z nejběžnějších typů černých snubních prstenů je titan. Je to proto, že je snadno dostupné a obecně pohodlné na nošení, zejména proto, že je hypoalergenní.

Titanové snubní prsteny jsou navíc dostatečně odolné, takže snubní prsten můžete bez obav nosit. Musíte pouze potvrdit u klenotníka, protože některé titanové prsteny jsou pouze pokovené titanem s černým povlakem, který není tak odolný jako upravená titanová slitina.

Ten je tvrdý a ve srovnání s potaženým, který se může časem opotřebovat, se snadno nepoškrábe. Titanové prsteny by měly být cenově dostupné, ale mějte na paměti, že není snadné změnit jejich velikost, takže se při jeho výrobě zjistěte, jak by měl snubní prsten sedět.

  • Karbid wolframu

Pokud chcete, aby váš černý snubní prsten vydržel bez poškrábání nebo vyblednutí bez ohledu na použití a prostředí, zvažte ten, který je vyroben z karbidu wolframu. Je to v podstatě wolframový prsten s černým titanovým zirkoniem pro stylový, ale odolný povrch, aniž by došlo k poškození banky.

  • Karbid titanu

Ne všechny černé snubní prsteny jsou vyrobeny z kovů. Existují také ty z keramiky nebo karbidu titanu, které jsou dokonce nenáročné na údržbu.

Černé keramické snubní prsteny by měly být stejně tvrdé jako prsteny vyrobené z kovu, ale pamatujte, že se i tak mohou extrémní silou zlomit. Přesto se rychle nezbarví a nezreziví a ti, kteří jsou alergičtí na kovy, mohou zvážit keramické snubní prsteny.

  • Nerezová ocel

Věděli jste, že existují snubní prsteny z nerezové oceli, které jsou černé? Proces eloxuje běžnou nerezovou ocel, aby zčernala, aniž by se změnilo chemické složení kovu.

Výsledkem je něco cenově dostupného s rozumnou výdrží. Jedinou nevýhodou je, že nerezová ocel není hypoalergenní, takže pokud máte citlivou pokožku, zvažte jiné materiály.

  • Uhlíkové vlákno

Klenotnické studio vám může doporučit prsten vyrobený z uhlíkových vláken, pokud chcete černý snubní prsten vyrytý. Pevně ​​tkaná uhlíková vlákna lze snadno leptat, takže jsou ideální pro ty, kteří chtějí snubní prsteny na míru.

Snubní prsteny z uhlíkových vláken jsou odolné, ale stále jsou lehké pro použití. Můžete se také cítit sebejistě, protože jsou hypoalergenní pro všechny typy pleti.

Co znamená černá svatba?

Odvaha

Nošení černé snubní pásky může symbolizovat mnoho věcí, ale nejčastěji je to spojeno s odvahou nebo touhou porušit normu. Předpokládá se, že pár, který zvolí tuto netradiční barvu prstenů, je sebevědomý a rád vyjadřuje svou osobnost.

Sofistikovanost

Černý snubní prsten nemusí hned něco symbolizovat. Někteří lidé si například mohli vybrat tuto barvu, protože vypadá stylově a sofistikovaně.

Závazek

Černé snubní prsteny jsou vyrobeny z různých materiálů, které jsou také odolné a trvanlivé. Jak již bylo řečeno, může to také znamenat věčný závazek dané osoby ke své drahé polovičce.

Černá může znamenat mnoho věcí, ale není tradičně spojována se svatbami. Zde je to, co znamenají černé svatební šaty, abyste si uvědomili, proč mohou být stále vhodné pro svatbu.

Proč jsou černé snubní prsteny oblíbené?

Cenově dostupné

Černé snubní prsteny získávají na popularitě, protože jsou relativně cenově dostupné než vaše obvyklé stříbrné, růžové zlato nebo zlaté prsteny. Většina párů koneckonců upřednostňuje praktičnost, takže těm, kteří mají omezený rozpočet, budou černé snubní prsteny přitažlivější.

K dispozici

Pro černé snubní prsteny jsou k dispozici různé styly a vzory. Proto by mělo být snadné najít ten nejvhodnější pro osobnost každého páru.

Odolný

Přestože jsou černé snubní prsteny cenově dostupné, jsou odolné po mnoho let. Některé v různých podmínkách nezreziví, nevyblednou, nezmatní a dokonce ani nepoškrábou.

Hypoalergenní

Většina černých snubních prstenů je vyrobena z hypoalergenních materiálů. Stačí tedy potvrdit, jaký kov je použit.

Vyblednou černé titanové prsteny?

Titan je nelepivý materiál pro prsteny. A v závislosti na tom, jak je váš černý titanový pásek zpracován, můžete očekávat, že rychle nevybledne.

Abyste zajistili, že si váš černý titanový prsten zachová svou nádhernou barvu, ujistěte se, že se jedná o sublimovaný čistý titan a ne titan ošetřený černým povlakem. Ten je nejen náchylný k vyblednutí, ale může se také snadno poškrábat.

Závěr

A to je vše! Právě jsme zjistili, z čeho jsou vyrobeny černé snubní prsteny a nejoblíbenější jsou z titanu, wolframu, nerezové oceli a dokonce i keramiky.

Liší se v výhodách a nevýhodách, ale obecně platí, že černé snubní prsteny stojí za to vyzkoušet, pokud je na svou svatbu hledáte. Černá symbolizuje smělost a odolnost těchto materiálů může také znamenat váš dlouhodobý závazek vůči vašemu manželovi.

A samozřejmě, kdo by je nenašel stylové a sofistikované?