Kolik přibližně přečalounit loveseat?

Chcete si nechat přečalounit svou sedačku, ale neznáte potřebný rozpočet? Pohovky jsou vyrobeny tak, aby vydržely a obvykle se dědí z generace na generaci. Tento příspěvek se bude zabývat přibližně tím, jak moc přečalounit sedací soupravu.

Pokud si nevíte rady s rozpočtem na přečalounění, může to být nákladná operace. Nenechte se tím však odradit od angažování se pro naši věc. Loveseats jsou ve většině moderních domácností nejblíže trůnům.

Na přečalounění sedací soupravy je skvělé, že je to dlouhodobá možnost, jak udržet váš nábytek v dobrém stavu. Je to prospěšné pro životní prostředí a udržuje odpadky mimo skládky. Je to místo, kde se shromažďuje nerecyklovatelný odpad a zakopává se pod půdu.

Zkoumání rámů je jedním ze způsobů, jak zjistit, zda je vaše polohovací sedačka vhodná pro přečalounění. Jejich renovace pravděpodobně stojí za šanci, pokud nic není vážně rozbité a vypadají ve výborném stavu. Můžete také navštívit místního čalouníka, aby zkontroloval, zda je váš nábytek stále přijatelný pro přečalounění.

Přibližně za kolik přečalounit loveseat

Když sedačku přečalouníte, může se cena v průměru pohybovat od 600 do 4 000 USD. Tento rozsah však představuje skutečnost, že skutečné náklady se budou lišit v závislosti na různých okolnostech. Přečalounění například křesla z nejkvalitnější kůže bude podstatně dražší než přečalounění křesla z obyčejné látky.

Podobně židle se spoustou zvonků a píšťalek bude dražší než obyčejné křeslo. Přečalounění koženého křesla může například stát od 800 do 2 000 USD. Surovina pro přečalounění bude stát mezi 40 a 200 dolary za yard, v závislosti na kvalitě kůže.

Kromě toho budou vyžadovány speciální spojovací prvky, které udrží vysoce kvalitní kůži na místě. Materiály potřebné k přečalounění látkové židle budou s největší pravděpodobností stát kolem 100 dolarů. Hadřík je však jedním z nejlevnějších materiálů na nákup a možná již máte některé potřebné nástroje.

Měli byste však rozpočet na 100 dolarů, když přečalouňujete sedací soupravu. Je to proto, že pokud vezmete polohovací křeslo k profesionálovi, téměř jistě budete muset zaplatit dalších 200 až 500 USD za práci. Takže i když se 300 dolarů může zdát jako krádež, může to být nakonec dražší než pořízení nové židle.

V mnoha případech je nákup nové sedačky levnější než přečalounění. Stále to můžete udělat, pokud máte emocionální vazbu na to, co máte, ale nahrazení je nákladově efektivnější. Máte možnost.

Faktory, které přibližně ovlivňují, jak moc přečalounit sedací soupravu

Textil

Když chcete redesign své polohovací sedačky, je důležité vědět, kolik látky použít při přečalounění nábytku. V důsledku toho vás tyto materiály mohou stát více než 500 USD. Cena se liší podle druhu a kvality materiálu.

Pokud chcete něco, co dlouho vydrží, kůže je skvělá volba. Bavlna a vlna jsou naopak docela pohodlné. Například samet a len jsou podstatně dražší textilie, které dodají vašemu domovu nádech sofistikovanosti.

Podmínka

Zvažte, jak jednoduché nebo obtížné by pro čalouníky bylo vylepšit vaši židli. Nákup staré a poškozené židle by byl nákladnější. Pokud však máte krásnou polohovací sedačku, zcela jistě zaplatíte méně než ostatní.

Náklady na práci a služby

Při zvažování najmutí profesionála na přečalounění sedací soupravy nezapomeňte vzít v úvahu mzdové náklady. Je nezbytné vybrat zkušeného čalouníka a nechat si projekt dokončit za rozumnou cenu. Některé opravny účtují za své služby až 800 USD.

Poplatky za dopravu

Dalším aspektem jsou poplatky za dopravu, které byste museli zaplatit. Znamená to vyzvednutí vaší polohovací sedačky a její vrácení na místo. Samozřejmě se nebudete muset starat o to, abyste si ji vyzvedli sami.

V tomto případě vám jej doručí dodavatel čalounění. Většina profesionálních čalounických firem vám bude účtovat jakékoli poškození jejich vozidla při stěhování vaší židle. V důsledku toho je to něco, co byste měli mít na paměti.

Proč do své polohovací sedačky nepřidat nějaké další funkce, když už jste u toho? Můžete například přidat další prvky, jako je vycpávka, náplň nebo dekorace. Zvýší také odolnost vaší přečalouněné sedačky.

Uvědomte si však, že čím více funkcí přidáte, tím vyšší budou mzdové náklady. Budete také muset utratit více peněz za další funkce, které chcete začlenit. Nakonec to však bude stát za to, protože vaše nová sedačka je nyní lepší než dříve.

Jaká je průměrná doba přečalounění pohovky?

Přečalounění pohovky může trvat 5 až 25 hodin. Profesionál to může udělat za měsíc, v závislosti na tom, jak je zaneprázdněn. Pokud ji potřebujete právě teď, počítejte s tím, že zaplatíte spěch.

Na co nezapomenout při přečalounění sedátka

Úplně první věcí v čalounění je vypočítat, kolik přibližně přečalounit sedátko. Nezapomeňte vzít v úvahu položky, které budete potřebovat při odhadování nákladů na tento projekt. Pokud nemáte žádné zkušenosti s přečalouněním vaší sedačky, připravte si rozpočet na její odbornou opravu.