Kolik jsou svatební šaty Monique Lhuillier

Pokud chcete vědět, kolik stojí svatební šaty Monique Lhuillier, cenové rozpětí, které můžete očekávat, je mezi 2 900 až 12 900 $, pokud chcete svatební šaty z kolekce Bridal nebo Bliss. Svatebním šatům od Monique Lhuillier se budeme věnovat podrobněji níže.

A pro nevěsty, které mají na mysli konkrétní návrháře snů, si možná budete chtít přečíst o tom, co to jsou svatební šaty s vystavovaným kufrem. Samozřejmě je vždy užitečné vědět, jak si prohlédnout většinu kousků z kolekce návrháře, abyste našli své vysněné svatební šaty.

Jak moc jsou svatební šaty Monique Lhuillier: ceny a další

Svatební šaty Monique Lhuillier se mohou pohybovat od 2 900 do 12 900 USD. Kolekce Bridal začíná na 4 900 až 12 900 USD, zatímco kolekce Bliss má svatební šaty s cenami mezi 2 900 až 4 900 USD.

Vzhledem k tomu, že průměrná cena svatebních šatů v USA je pod 2 000 $, což již zahrnuje úpravy, mohou nevěstě přijít šaty Monique Lhuillier drahé. Pamatujte však, že na své svatební šaty můžete vyčlenit 10 % ze svého svatebního rozpočtu, takže naplánování vám může pomoci pohodlně nosit kousek od Monique Lhuillier.

Neváhejte a přečtěte si také o tom, proč jsou svatební šaty tak drahé, abyste ocenili řemeslné zpracování těchto speciálních svatebních oděvů a proč si návrháři někdy mohou účtovat vysokou cenu.

Svatební šaty Monique Lhuillier připravené k nošení

Pokud chcete svatební šaty Monique Lhuillier připravené do svatební uličky, počítejte s cenovým rozpětím 2 495 až 8 995 USD. Na druhou stranu konfekční svatební šaty od Monique Lhuillier stojí od 3 195 do 7 995 dolarů.

Kolekce Monique Lhuillier Bridal And Bliss

Procházením webu Monique Lhuillier najdete v kolekci Bridal and Bliss různé kousky z podzimu a jara. V době psaní tohoto článku si můžete prohlédnout svatební šaty a šaty z podzimu a jara 2021 a 2022 pro kolekci Bridal a z podzimu 2021 a 2022 a jara 2020 a 2021 pro kolekci Bliss.

Můžete kliknout na každý obrázek a zeptat se, zda se chcete o daném kousku dozvědět více. Některé svatební obchody, jako je Little White Dress v Coloradu, mají také šaty Monique Lhuillier a můžete je kontaktovat nebo si domluvit schůzku v obchodě.

Pokud jde o domluvení schůzky ve svatebním obchodě, přečtěte si etiketu nakupování svatebních šatů. Zjistěte, koho můžete přivést, co si vzít na sebe a další dotazy na nastávající nevěstu, když si prohlížíte svatební šaty a róby.

Kolik stojí vlastní svatební šaty Monique Lhuillier?

Ceny za zakázkové svatební šaty Monique Lhuillier se odvíjejí od náročnosti provedení a materiálů. Obvykle začíná na 55 000 USD, protože je zcela vytvořen od nuly.

Získáváte v podstatě vlastní design s nejlepšími materiály přímo pro vás. Tento typ svatebních šatů je také považován za couture svatební šaty.

Na druhou stranu, vlastní šaty se týkají pouze změny lemu, přidání rukávů a dalších úprav aplikovaných na šaty mimo regál nebo šaty na dráhu. A pokud se rozhodnete být couture svatební klientkou Monique Lhuillier, můžete očekávat šest kování s potenciálem mít ve svatební den v případě potřeby krejčího.

Je Monique Lhuillier luxusní značka?

Cena svatebních šatů Monique Lhuillier je ve srovnání s jinými návrháři poměrně vysoká. Bliss Collection má však dosažitelnější cenové rozpětí pro nevěsty s omezeným rozpočtem.

Vyšší cenovka však stojí za to, Monique Lhuillier je luxusní značka a dokonce se pyšní tím, že je synonymem takové značky. Jedna z předních amerických návrhářek Monique Lhuillier byla založena v roce 1996 a je dokonce mezinárodně uznávaná pro luxusní a sofistikované kousky.

Michelle Obama, Taylor Swift, Gwyneth Paltrow a Blake Lovely jsou jen někteří z Lhuillierových pozoruhodných fanoušků. A co je nejlepší, značka se dodává po celém světě pro nevěsty v jiných zemích.

Pokud vás tato profese zajímá, podívejte se, kolik vydělávají návrháři svatebních šatů.

Co je Monique Lhuillier Bliss?

Kolekce Bliss od Monique Lhuillier má cenově dostupnější kousky značky s vyvolávací cenou pod 3000 $. V době psaní tohoto článku si můžete na webu značky prohlédnout kousky z podzimu 2022, 2021, 2020 a jara 2021 z této kolekce.

Svatební šaty na podzim 2022 jsou popisovány jako temperamentní, koketní a zábavné, jako byste „tančili v Cartageně“. Očekává se také plisovaný tyl, palačinky a výšivky.

U šatů na podzim 2021 najdete perlami potažené závoje, tkaničky, hluboké výstřihy a romantičtější a modernější vzhled. Jaro 2021 je pak tradičnější s elegantními výstřihy, krajkou, rozparky a kapsami.

A konečně, kousky kolekce Bliss Fall 2020 jsou smyslnější s korálky, organzou, tylem, dramatickými závoji, pokrčením ramen a odnímatelnými sukněmi.

Kolik stojí módní svatební šaty?

Couture svatební šaty se pohybují od 50 000 $ do dvojnásobku, v závislosti na návrháři, složitosti a materiálech šatů. Je to drahé, protože jde o zakázkový design vytvořený pro nevěstu ve srovnání s konfekčními šaty.

Pokud chcete ušetřit na svatebních šatech, přečtěte si, kdy jdou svatební šaty do prodeje.

Závěr

A to je vše! Zjistili jsme, kolik stojí svatební šaty Monique Lhuillier, kde si musíte připravit zhruba 3 000 až 13 000 dolarů.

Kolekce Bliss má obvykle cenově dostupnější šaty než kolekce Bridal. V kolekci ready-to-wear značky jsou také návrhy pod 2 500 $.