Jak vyrobit ohrádku na matraci

V tomto návodu se dozvíte, jak vyrobit potah matrace do ohrádky. Kroky jsou snadné a jednoduché. Přečtěte si další informace.

K výrobě potahu matrace ohrádky budete potřebovat:

-Kus látky, který je alespoň 60 palců široký a 80 palců dlouhý

-Šicí stroj

-Vlákno

-Nůžky

– Látku nejprve přeložte podélně napůl a přitlačte žehličkou. Poté látku nařežte podél přehybu a vytvořte dva kusy, které jsou každý 30 palců široký a 80 palců dlouhý.

– Dále vezměte jeden kus látky a přeložte jej na polovinu po šířce. Přitiskněte jej žehličkou a poté sešijte podél přehybu, abyste vytvořili trubici. Opakujte tento krok s druhým kusem látky.

– Nakonec obě trubky sešijte na jednom konci k sobě tak, aby tvořily obdélníkový tvar. Potah matrace vaší ohrádky je nyní kompletní!

Pokud chcete své ohrádce dodat trochu pohodlí navíc, můžete potah před ušitím vycpat polštářem nebo přikrývkou. Vytvoříte tak měkký a útulný prostor pro hraní vašeho nejmenšího.

Jak uděláte z Pack N Play dětskou postýlku?

Z Pack N Play snadno uděláte dětskou postýlku podle těchto jednoduchých kroků:

Nejprve vyjměte spodní matraci z Pack N Play. Toto již nebudete potřebovat.

Poté snižte výšku postranic tak, aby byly na úrovni horní části matrace.

Nyní můžete na matraci položit oblíbené přikrývky a prostěradla vašeho dítěte, aby byla útulná a příjemná.

Nakonec své dítě zastrčte a řekněte dobrou noc! Ve své nové postýlce pro batolata se jim budou určitě zdát sladké sny.

Může novorozenec spát v ohrádce?

Odpověď na tuto otázku závisí na několika faktorech. Pokud je například ohrádka zakrytá a má měkké povlečení, pak je pro novorozence pravděpodobně bezpečné v ní spát. Pokud však ohrádka není zakrytá nebo nemá měkké povlečení, pak v ní pravděpodobně není pro novorozence bezpečné spát.

Je také důležité zvážit, jak často bude novorozenec v ohrádce spát. Pokud bude novorozenec spát v ohrádce jen občas, pak je to pravděpodobně bezpečné. Pokud však novorozenec bude trávit většinu času v ohrádce, pak to pravděpodobně není bezpečné.

Pokud si nejste jisti, zda je či není pro novorozence bezpečné spát v ohrádce, měli byste se poradit se svým pediatrem.

Základem je, že byste při rozhodování, zda je pro novorozence bezpečné spát v ohrádce, měli používat svůj nejlepší úsudek. Pokud máte nějaké obavy, měli byste se vždy poradit se svým pediatrem.

Je lepší kočárek nebo balení a hraní?

Opravdu záleží na vašich preferencích a na tom, co bude pro váš životní styl lepší. Někteří rodiče upřednostňují kočárek, protože se v něm spíše cítí, jako by jejich dítě bylo v jejich pokoji, a mohou se o něj v noci snadno starat.

Jiní zjišťují, že pack and play slouží jako lepší víceúčelová varianta, protože jejich dítě tam může přes den spát a oni ho mohou v případě potřeby použít jako cestovní postýlku. Nakonec je na vás, abyste se rozhodli, která možnost bude pro vás a vaši rodinu nejlepší.

Pokud stále nejste rozhodnuti, je třeba zvážit několik věcí:

-Velikost vašeho domova: Pokud žijete v malém prostoru, může být balení a hraní lepší volbou, protože jej lze snadno uložit, když se nepoužívá.

-Váš rozpočet: Kočárky mohou být poměrně drahé, takže pokud máte omezený rozpočet, může být lepší volbou sbalit a hrát.

-Jak často cestujete: Pokud cestujete často, sbalit se a hrát bude pohodlnější, protože si jej můžete snadno vzít s sebou.

-Váš výchovný styl: Někteří rodiče dávají přednost tomu, aby měli své dítě neustále nablízku, takže lepší variantou by byla korbička. Jiní zjišťují, že sbalit se a hrát je pohodlnější, protože se dá podle potřeby přesouvat po domě.

Jak dlouho mohou děti používat balíček a hrát si?

Pack n play může být skvělou volbou pro miminka, která ještě nejsou mobilní. Mohou jej používat na spaní, hraní a dokonce i zdřímnutí. Ale jak dlouho to mohou používat?

Většina odborníků se shoduje, že balení n play je pro děti bezpečné až do věku kolem dvou let. Poté mohou být schopni vylézt z kotce a ublížit si. Pokud máte starší dítě, možná budete chtít zvážit přechod do postýlky nebo postele.

Pokud se rozhodnete pro své dítě použít balíček n play, zajistěte, abyste na něj neustále dohlíželi. Nezapomeňte také pravidelně kontrolovat stav pera a v případě potřeby jej vyměnit. S náležitou péčí si vaše děťátko může užívat svůj balíček a hrát si po mnoho měsíců.

Potřebuji balíček a hrát, když mám kočárek?

Pokud se ptáte, zda potřebujete balíček a hrát, pokud máte kočárek, odpověď je možná. Záleží na několika faktorech, například na tom, jak často budete s dítětem cestovat, zda je vaše korbička přenosná.

Ať už se cítíte pohodlněji mít batoh a hrát jako záložní možnost spánku. Pokud si myslíte, že byste mohli potřebovat balíček a hrát si, stojí za to zvážit ten, který má vestavěný úložný prostor, abyste mohli mít všechny nezbytnosti svého dítěte na jednom místě.

Zde je několik věcí, které je třeba vzít v úvahu při rozhodování, zda si pořídit balíček a hrát:

-Jak často budete cestovat? Pokud cestujete jen příležitostně, balení a hraní nemusí být nutné. Pokud však často cestujete nebo plánujete dlouhé výlety, může vám sbalení a hraní neuvěřitelně pomoci.

-Je váš kočárek přenosný? Pokud vaše korbička není přenosná, pack and play může poskytnout pohodlnou možnost spánku na cestách.

-Cítíte se pohodlněji s možností záložního spánku? Někteří rodiče se cítí pohodlněji, když mají batoh a hrají si jako zálohu pro případ, že by jejich miminko v kočárku špatně spalo.

Pokud si stále nejste jisti, zda potřebujete balení a hrát si, promluvte si se svým pediatrem nebo jiným odborníkem na rodičovství, který vám poradí.

Nakonec je jen na vás, abyste se rozhodli, co je pro vaši rodinu nejlepší. Mohou se vám také líbit související články, například jak zamknout ohrádku v dětském pokoji a jak složit ohrádku Crittertrail.