Kolik darů DAV jde veteránům? 4 snadné způsoby, jak darovat Davovi!

Kolik darů DAV jde veteránům? Podle jejich výroční zprávy z roku 2020 dosáhly 82,9 % daru, který jde přímo příjemcům. Pravděpodobně jste jedním z lidí, kteří mají příbuzného, ​​který slouží armádě, nebo rodinu vojenského personálu. Nebo můžete být jen někým, kdo oceňuje práci našich hrdinů.

No, ať je to jakkoli, chcete jim pomoci. Lidé v armádě jsou našimi předními liniemi, pokud jde o obranu. Chrání zemi před útočníky nebo jinými cizími ozbrojenými silami, které ohrožují mír.

Není překvapením, že po válkách vycházejí poškozeni. Ale protože dobře ochránili zemi, než se stali invalidy, nezaslouží si po tom žít svobodný život? Zde přichází na řadu charitativní organizace jako DAV. Cílem těchto charitativních organizací je pomáhat hrdinům války a veteránům, kteří bojovali za spravedlnost a mír. Jste připraveni se o nich dozvědět?

DAV

DAV nebo nejčastěji známý jako zdravotně postižení američtí veteráni je charitativní fond. Je určena pro Američany, kteří sloužili v armádě a nyní jsou v důchodu. Charitativní nadace také podporuje postižené, nemocné a zraněné veterány, kteří potřebují psychologickou nebo duševní péči. Nejen, že budou zajištěny jejich zdravotní potřeby, ale také rehabilitace a zdraví.

Charita byla založena na počátku 20. let Kongresem USA. Již více než století je DAV považován za jednu z nejlepších veteránských charitativních organizací, které slouží hrdinům Ameriky, jejich rodinám a přeživším z války.

Příjemci

Primárními příjemci této důvěry jsou vojenští veteráni, kteří sloužili Americe, dokud mohli. Zahrnuje ty, kteří jsou zraněni a psychicky traumatizovaní válkou. Zahrnuje také poskytování potravin, přístřeší a dalších životních potřeb. Přístupnost pro veterány se sluchovým a zrakovým postižením je zařazena do seznamu priorit rehabilitace zmíněné charity.

Účel

Účelem DAV je podporovat příjemce v jejich způsobu života poté, co slouží vládním vojenským silám. Je to způsob, jak ocenit jejich úsilí při ochraně země před ostatními ozbrojenými silami.

Jak darovat DAV

Pokud chcete darovat DAV, možná vás zajímá, kolik darů DAV jde veteránům? Je přirozené se divit a udělat si domácí úkol, abyste zjistili vše o charitě, které chcete pomoci. Nikdo nechce, aby jejich pomoc přišla vniveč, že? I když má charita za cíl pomáhat lidem, kteří sloužili armádě po celý život, DAV nezíská vládní financování. Jejich programy a projekty jsou závislé pouze na štědrosti jednotlivců, korporací a dalších lidí, kteří jsou tak laskaví, že se podělí o svá požehnání.

Charita jako taková dbá na to, jak velká část daru jde příjemcům. Snažili se naplnit své poslání zajistit, aby všichni zdravotně postižení veteráni dostali život, který si zaslouží, s respektem a důstojností.

Příspěvek DAV

Pokud máte v úmyslu darovat DAV, existují čtyři jednoduché způsoby, jak darovat. Jeden je k vyzvednutí, prodejně odpadá, prostřednictvím darovacího koše a projektu zaslání poštou. Můžete si vybrat, která metoda je pro vás výhodnější.

#1. Vyzvednutí

Pokud chcete přispět prostřednictvím jejich sběrného systému, mají naplánované vyzvednutí od pondělí do pátku od 8 ráno do 4:30 odpoledne. Můžete vytočit čísla (757) 877-0999 pro vyzvednutí na poloostrově a (757) 461-4938 pro lokality Southside.

#2. Odevzdání z obchodu

Pokud si přejete odevzdat své dary, mají obchody, které tento způsob zajistí. Pokud chcete vidět místa, kde jsou umístěna výdejní místa, klikněte na tento odkaz a zobrazí se vám místa výdeje na obrazovce.

#3. Přihrádka na dary

Přihrádky na dary lze nalézt ve vašich oblastech, jako jsou večerky a nákupní centra. Svůj dar můžete dát tak, že je vhodíte do darovacích nádob. Vyzvedací tým DAV je také sbírá na konci dne. Vědět, kde najít darovací koše.

#4. Mail-a-bag

Pokud jste obdrželi obálku, která obsahuje uvnitř modrý sáček, který pochází z DAV. Přijímají také dary poskytnuté v této tašce. Stačí tedy naplnit tašku svými dárky jakéhokoli druhu a oni vám ji rádi vyzvednou.

Nenechte se podvést

Nyní bylo mnoho případů z minulosti, kdy se některé organizace pokusily úmyslně i neúmyslně použít jméno DAV k získání svých finančních prostředků. No, DAV má určitě reputaci, kterou si musí udržet, protože pomáhá veteránům již více než sto let. Pokud budete mít někdy dotaz ohledně legitimity DAV nebo organizací, které používají jeho jméno, můžete kontaktovat Národní centrálu na čísle 877-426-2838. Pokud jste obdrželi nějaké rybí požadavky, které používají jméno DAV, neváhejte zavolat na číslo.

Jak důvěryhodný je DAV?

Pokud jde o míru důvěry, DAV se chlubí svou transparentností nákladů a daňových přiznání. Jsou akreditováni organizací Wise Giving Alliance nebo BBBWGA Better Business Bureau, jejíž transparentnost je dobře vidět. Dárcům také dávají vědět o své výroční zprávě o svých úspěších, aby je průběžně informovali.

Závěr

Abychom odpověděli na otázku, kolik darů DAV jde veteránům, pravděpodobně jste četli, že 82 % z toho jde co nejvíce příjemcům. Zbývající procento je vynaloženo na jejich provoz a zaměstnance. I když to není moc, jejich charitativní činnost je důvěryhodná. Může být dobré si přečíst související články; vědět, jak nastavit příspěvek přes paypal a jak zaznamenat dar v QuickBooks.