Jaký je dárek k 15letému výročí svatby

Ti, kteří nevědí, co je dárek k 15letému výročí svatby, mohou zvážit tradiční a moderní dárky pro tento milník manželství. Jsou křišťálové a hodinky, ale poskytneme také nápady na dárky k výročí pro něj a pro ni, aby oslavili vaše 15 let manželství.

A pokud dáváte dárek jiným párům, které slaví výročí, máme různé blogy, které vás provedou. Víte například, jaký je dárek k 16. výročí svatby?

Jaký je dárek k 15. výročí svatby?

Tradiční dárek k 15. výročí svatby

15. výročí je také známé jako křišťálové výročí svatby, protože symbolizuje tento milník manželství. Jak již bylo řečeno, tradičním dárkem k 15 letům manželství je také křišťál.

Křišťál je dokonalou reprezentací k 15. výročí svatby a může být inspirací, co darovat svému manželovi k oslavě 15 let manželství. Mnoho věcí je považováno za křišťál, takže je snadné najít dárek k výročí křišťálové svatby.

Například drahé kameny jako křemen a diamant jsou považovány za krystaly, zatímco potravinářské přísady, jako je sůl a cukr, jsou také krystaly. Použijte je jako inspiraci k vymýšlení dárku nebo aktivity k oslavě 15. výročí svatby.

Moderní dárek k 15. výročí svatby

Hodinky jsou alternativním dárkem k 15. výročí svatby, protože jsou moderním dárkem a symbolem tohoto milníku manželství. Hodinky jsou vždy sentimentální dát svému partnerovi, protože představují čas.

Je to také něco, co mohou nosit denně a vy si to budete připomínat. A konečně, hodinky jsou vždy užitečné, takže jsou dárkem, který se skutečně nosí a vytěží z něj maximum.

Ale kromě toho, že svému manželovi nebo manželce dáte doslovné hodinky, můžete také zvážit, že na rande zajdete do American Clock and Watch Museum. K dispozici je dokonce i turné Swiss Watch, které trvá čtyři dny, a můžete ho využít k cestě do Švýcarska na oslavu 15. výročí svatby.

Nápady na dárky k 15. výročí pro něj

  • Křišťálový whisky set kamene a skla
  • Klasické kožené hodinky
  • Tenisový náramek
  • Krystalový vážený hod
  • Podívejte se na turné ve Švýcarsku pro dva

Nápady na dárky k 15. výročí pro ni

  • Křišťálové šperky
  • Sada křišťálových sklenic na víno
  • Krabice na čokoládu a cukrovinky
  • Solná lampa
  • Podívejte se na turné ve Švýcarsku pro dva

Jak se nazývá 15. výročí?

15. výročí svatby je také známé jako křišťálové výročí svatby podle svého tradičního symbolu. 15 let manželství lze považovat za zvláštní, vezmeme-li v úvahu, že průměrné dnešní manželství trvá jen asi osm let.

Kromě toho je 15. výročí svatby považováno za významný milník manželství jako jiná sudá výročí. Proto je na celém světě běžné slavit 5., 10. a poté 15. výročí svatby.

Celkově jste se svým partnerem vydrželi více než deset let a je to něco, co stojí za to oslavit. Takže kromě toho, že jim dáte křišťál nebo dárky související s hodinkami, stanovte si v den výročí čas, který strávíte spolu a ohlédnete se za svými nejlepšími vzpomínkami.

Jaký je symbol 15 let manželství?

Křišťál je oblíbeným dárkem k výročí svatby pro 15 let manželství, protože křišťál je tradičním symbolem 15 let manželství. Je to dokonalá reprezentace pro 15. výročí svatby díky své jasnosti a trvanlivosti.

Manželství, ve kterém budete se svým partnerem transparentní, jistě vydrží dobře, protože budete praktikovat dobrou komunikaci. A protože diamanty a cukry jsou také považovány za krystaly, můžete se na 15 let manželství dívat také jako na sladké a trvalé manželství.

Jaký je moderní symbol 15. výročí svatby?

Moderním symbolem k 15. výročí svatby jsou naopak hodinky. Hodinky samozřejmě představují čas, což je něco, co byste neměli zanedbávat, i když jste dlouhodobě ženatý.

Víte, že s hodinkami souvisí i další výročí svatby? Přečtěte si, co je symbolem 17. výročí svatby a dozvíte se více.

Jakou barvu má 15. výročí?

Pokud nemůžete najít křišťál nebo hodinky pro dárky k 15. výročí, zvažte cokoli červeného. Červená nebo rubínově červená je barva pro 15. výročí svatby, symbolizuje lásku, vášeň a odvahu.

Jaký kámen je 15. výročí?

Rubín je drahokam spojený s 15. výročím svatby. Takže pokud ještě nemáte dárek, proč nedarovat rubínové šperky svému manželovi?

Můžete také upgradovat své snubní prsteny a přidat do kapely rubín. Věřilo se, že Ruby chrání svého nositele a dokonce symbolizuje vášeň a úspěch.

Jaká květina je 15. výročí?

Květinou k 15. výročí svatby je růže, která se hodí, protože barva tohoto výročí je červená. Proto můžete zvážit růže jako nápady na dárky k výročí nebo použít tyto květy k ozdobení vaší rande.

Vždy je romantické ozdobit si pokoj okvětními lístky růží nebo nakreslit svému partnerovi relaxační koupel s růžovou bombou. A samozřejmě nikdy neuděláte chybu s kyticí růží.

Závěr

Byl tento průvodce užitečný? Abychom rekapitulovali, co je dárek k 15letému výročí svatby, může to být cokoliv křišťálu, hodinky nebo dokonce rubín.

Můžete také zvážit růže nebo cokoli červeného, ​​co darujete svému manželovi k 15. výročí svatby. Celkově se jedná o významný milník pro manželství, proto se prosím snažte jej oslavit.