Kdy si nechat udělat vlasy před svatbou

Pokud si nejste jisti, kdy si nechat udělat účes před svatbou, můžete začít se všemi svatebními vlasovými rituály již tři měsíce před svatbou. Přečtěte si tuto časovou osu, abyste věděli, co dalšího udělat pro své vlasy, včetně střihu a barvy, až se velký den blíží.

A pro rozpočet si můžete přečíst, kolik stojí svatební vlasy. Vždy je užitečné znát náklady, které lze očekávat při úpravě vlasů před svatbou.

Kdy si nechat udělat vlasy před svatbou: Časová osa svatebních vlasů

Tři měsíce před svatbou

S přípravou vlasů na svatbu můžete začít tři měsíce před velkým dnem. Tímto způsobem může váš kadeřník začít se změnami, které budete chtít.

Pokud drastická změna nakonec nevypadá tak, jak byste ji chtěli, budete mít stále dost času na vyřešení problému. Navíc se vaše vlasy nepoškodí, protože se mohou stále zotavovat.

Nevěsty, které chtějí přejít na krátké vlasy nebo zkusit barvu, kterou dosud nenosily, tak mohou učinit tři měsíce před svatbou. A když už jste v salonu, můžete si také zarezervovat schůzku s kadeřníkem na svatební den.

Dva měsíce před svatbou

Své vysněné vlasy nebo barvu vlasů si můžete nechat ostříhat dva měsíce před svatbou a vyzkoušet si je. Mohou se inspirovat svatebními looky, které jste našli na internetu nebo v časopisech, a dva měsíce před svatbou jsou ideální k jejich vyzkoušení.

Vzhled vám může vytvořit i váš kadeřník a vy budete mít stále čas na změnu, pokud by se vám to nelíbilo. Kromě barvených vlasů můžete vyzkoušet i jiné vlasové kúry.

Možná si chcete narovnat nebo natočit vlasy. V závislosti na tom, co doplňuje vaše šaty a make-up, můžete také vyzkoušet různé účesy.

Přečtěte si, jak bych měl nosit vlasy na svatbě, kde najdete nápady.

Měsíc před svatbou

Měsíc před svatbou může být čas, kdy začnete s kúrami a dalšími způsoby, jak své vlasy hýčkat. Zeptejte se salonu na doporučené hýčkání, takže vaše vlasy budou před velkým dnem silné, zdravé a lesklé.

Můžete získat ošetření pro oživení vašich matných vlasů nebo možná budete potřebovat pouze hydratační masku. To může být také zábavná aktivita, která souvisí s vaší svatební oslavou.

Dva týdny před svatbou

Dva týdny před svatbou je nejlepší udělat si konečnou barvu vlasů a účes. Tímto způsobem se vaše vlasy mohou přizpůsobit těmto změnám a nebudete se cítit pod tlakem.

Pamatujte, že poslední týdny před svatbou jsou také časy, kdy se musíte informovat u svatebních prodejců. Proto byste nechtěli zapomenout na své svatební vlasové povinnosti.

Týden před svatbou

Co budeš dělat na vlasech týden před svatbou? V tuto chvíli nepotřebujete žádné drastické změny a ošetření.

Stačí požádat svého kadeřníka o doporučený šampon a kondicionér. Můžete si také přečíst, kdy si umýt vlasy před svatbou, abyste měli jistotu, že se budou snadno upravovat.

Jak brzy před svatbou si mám nechat udělat vlasy?

S vlasovými úpravami a změnami můžete začít tři měsíce před svatbou. Můžete také provést nezbytná ošetření pro revitalizaci vlasů, pokud jsou poškozené nebo bez života.

Pak se týdny před svatbou vyhněte jakýmkoli drastickým změnám. Pro snazší úpravu vlasů je také vhodné si ve svatební den nemýt vlasy.

Která úprava vlasů je pro nevěsty nejlepší?

  • Nevěsty s kudrnatými vlasy mohou měsíc před svatbou zajít na keratinové ošetření, aby získaly lepší texturu
  • Nevěsty s kudrnatými vlasy mohou mít hloubkovou kondicionační kúru, která zajistí, že vlasy budou vypadat zdravě od kořínků až po konečky
  • Pokud jsou vaše vlasy rovné, budou vypadat lépe leskle, investujte proto do lesklých přípravků nebo šamponů pro obnovení lesku
  • Suché vlasy mohou ve svatební den vypadat lépe díky vyhlazujícím procedurám začínajícím měsíce před svatbou

Kdy si mám nechat zvýraznit vlasy před svatbou?

Odlesky jsou dnešním trendem, protože vytvářejí rozměr vlasů, aniž by změna vypadala příliš drasticky. A pokud jste zvědaví, nejlepší čas na melírování vlasů je tři týdny před svatebním dnem.

To zajistí, že barva bude ve velký den vypadat přirozeně, spíše než kontrastovat se zbytkem vlasů. Můžete také posoudit, zda melír vypadá vhodný pro styl, který chcete ve svůj velký den.

Měli byste si na svatbu nejprve nechat udělat vlasy nebo make-up?

Nezáleží na tom, zda si při přípravě svatby necháte udělat vlasy nebo make-up. Může však být praktičtější nechat si vlasy nejprve upravit, aby v případě potřeby mohly úplně ztuhnout.

Budete mít také lépe vypadající make-up, protože čekací doba před obřadem není příliš dlouhá. Nakonec se zeptejte svých stylistů na jejich doporučení.

Závěr

A to je vše! Právě jste se dozvěděli, kdy si nechat udělat vlasy před svatbou, která může začít již tři měsíce před velkým dnem.

Pak se týdny před svatbou vyhněte drastickým změnám. Je také vhodné vyhnout se mytí a používání přípravků na vlasy, které vám pomohou se stylem ve svatební den.