Jaký věk pro pomocné sedadlo v Kalifornii? Přečti si tohle!

Vzhledem k tomu, že bezpečnost dětí je vždy nejvyšší prioritou, v jakém věku pro podsedáky v Kalifornii? Tento blogový příspěvek bude diskutovat o tom, jaký věk pro pomocné sedadlo v Kalifornii.

Existují určitá pravidla a předpisy, které je třeba dodržovat, pokud jde o tyto typy produktů. Možná vás nenapadne, jaký věk pro podsedák v Kalifornii, dokud se někomu nestane nehoda, protože ho nepoužíval správně nebo ho vůbec neměl.

Věk pro pomocné sedadlo v Kalifornii

V Kalifornii, jakého věku musíte být pro podsedák? Odpověď je stará 8 let. Aby děti mohly jezdit v autě bez podsedáku, musí být 4 stopy 9 palců vysoké a vážit mezi 60 a 80 liber. Pokud jsou nižší nebo těžší než tento rozsah výšky nebo hmotnosti, měli by stále používat podsedák až do věku 13 let.

Jaká je hmotnost a věk náhradního sedadla v Kalifornii?

Dítě by mělo zůstat otočené proti směru jízdy, dokud mu není alespoň jeden rok. Poté musí použít autosedačku po směru jízdy s popruhy, které odpovídají jejich výšce a váze. Pokud vaše dítě váží 40 liber nebo více, je čas přejít na bezpečnostní pás pro dospělé, což můžete udělat, když vaše dítě dosáhne výšky 60 palců.

Ramenní pás musí vést přes střed jeho hrudníku a zároveň držet obě boky proti sedáku zadního sedadla vozidla a také chodidla na podlaze.

Když dosáhne 160 cm, můžete začít používat pouze břišní pás bez popruhu pod ním, ale přesto ho udržujte zajištěné tím, že se přesvědčíte, že se jeho kolena ohýbají přes okraj sedadla.

Jaký druh autosedačky by mělo mít dítě o hmotnosti 40 liber?

Jakmile vaše dítě dosáhne hmotnosti 40 – 45 liber, můžete pokračovat v autosedačce otočenou po směru jízdy až do 65. Zkontrolujte, zda je v rámci hmotnostních a výškových specifikací pro tyto sedačky, protože v průměru udrží od 50 do 65 liber s 5bodovým pásem. nebo ochranný systém lanka zajišťující maximální bezpečnost.

Může 4leté dítě sedět na pomocném sedadle v Kalifornii?

Kalifornský zákon vyžaduje, aby dítě starší čtyř let sedělo na podsedáku. To platí bez ohledu na to, jak jsou vysocí, pokud jejich výška a hmotnost odpovídá požadavkům na bezpečné připoutáni typickým bezpečnostním pásem pro dospělé.

Pokud vaše dítě přeroste ze své autosedačky dříve, než dosáhne tohoto bodu, je nejlepší jej vybavit zařízením pro polohování pásu, dokud nebude dostatečně velké, aby bezpečně použilo bezpečnostní pás.

Mohu nechat svých 7 let v autě v Kalifornii?

Kaitlynův zákon, oddíl 15620(a) kalifornského zákona o vozidlech zakazuje ponechat dítě ve věku do šesti let bez dozoru v motorovém vozidle bez dozoru alespoň jedné další osoby.

Může 6leté dítě sedět na předním sedadle s posilovačem?

Děti do 1,35 cm vysoké nebo mladší 12 let musí jezdit na podkládacím sedáku, dokud nejsou dost staré na to, aby správně seděly bez pomoci takového sedáku. Takové děti musí také jezdit na zadním sedadle, pokud používají takový polštář, aby byla zajištěna jejich bezpečnost a bezpečnost řidiče a cestujících.

Jak dlouho můžete Uppababy Mesa používat?

Jediná dětská autosedačka UPPAbaby, MESA, podporuje kojence od prvního dne až do přibližně 4–12 měsíců věku – v závislosti na tom, jak rychle vaše dítě roste. Součástí je kojenecká vložka pro použití s ​​novorozenci o hmotnosti 4 kg.

Je Uppababy Mesa bezpečná bez základny?

Můžete dosáhnout extrémně těsného a bezpečného usazení autosedačky vašeho dítěte, i když základnu nepoužíváte. Uppababy MESA umožňuje bezpečnou instalaci autosedačky vašeho dítěte pouze pomocí bezpečnostního pásu.

Naklání se autosedačka Mesa?

Základna MESA má 4 polohy polohovací nohy včetně. Tato noha se vysune, aby umožnila více úrovní sklonu, aby se přizpůsobila změnám sklonu sedadel vozidla.

Možnost prodloužení umožňuje správné umístění ve vozidlech s malými rozdíly v předních sedadlech, aby byly zajištěny správné úhly instalace. Úpravy se provádějí rychle a snadno kdykoli, aby byla zajištěna spokojenost zákazníka pomocí jednoduchého šedého tlačítka na horní straně základny.

Jaká základna autosedačky je kompatibilní s Uppababy Mesa?

Autosedačka UPPAbaby MESA se připevňuje přímo na VISTA bez použití adaptéru a snadno se odepíná pomocí tlačítka umístěného v horní části rukojeti.

UPPAbaby VISTA je kompatibilní s dětskými sedačkami jiných značek, včetně Nuna, Cybex, Maxi-Cosi, Clek, Peg-Perego a Chicco – všechny vyžadují adaptér.

Je Maxi Cosi kompatibilní s Uppababy?

Pomocí adaptérů UPPAbaby můžete dětské sedačky Maxi-Cosi připevnit ke konstrukci vašeho kočárku v režimu „cestovní systém“.

Kolik váží autosedačka Maxi Cosi?

Váha autosedačky je kolem 15 liber. Dětská autosedačka má velmi pevnou konstrukci a nabízí také mnoho bezpečnostních prvků, které zajistí ochranu vašeho dítěte při nehodě nebo nebezpečné situaci.

Jaká je maximální hmotnost Maxi Cosi Mico?

Nosnost Maxi Cosi Mico je 11 liber. Má funkci otevírání a skládání jednou rukou, která usnadňuje přepravu této autosedačky z vozidla nebo její uložení, když se nepoužívá. Základnu můžete také snadno připevnit pomocí LATCH konektorů pro jednoduchou instalaci. Stříška se odklopí, když potřebujete umístit své dítě do sedačky za slunečného dne.