Kdy se nechat opálit před svatbou

Pokud nevíte, kdy se před svatbou opálit, udělejte to dva dny před svatbou. Tento článek bude také diskutovat o tipech týkajících se opálení ve spreji ve váš velký den.

Neváhejte a projděte si náš blog, kde najdete další cenné návody na přípravu svatby. Například vaše svatební šaty možná musí být skromnější.

Přečtěte si, jak upravit svatební šaty s příliš hlubokým výstřihem do V a další návody, abyste si zajistili, že ve svůj výjimečný den budete vypadat co nejlépe.

Kolik dní před svatbou bych se měl nechat opálit?

Nejlepší je nechat se opálit ve spreji dva dny před svatebním dnem, protože v případě potřeby máte čas na úpravy. Několik sprch může také zjemnit barvu, což bude perfektní tón pro svatbu.

Získání opálení dní před svatbou také umožňuje nastavit. Nemusíte se proto obávat barevných přechodů, které budou zvláště na bílých svatebních šatech velmi patrné.

Odstraní dokonce jakýkoli bronzer, který se nachází ve většině opalovacích roztoků.

Než se však pustíte do opálení ve spreji, nezapomeňte na tyto další tipy:

 • Zarezervujte si zkušební opálení ve zvoleném salonu několik týdnů předtím, než absolvujete opálení ve spreji ve svatební den
 • Určete nejlepší barvu pro opálení, dny po aplikaci, kde bude vypadat nejlépe, a kvalitu samotného opálení s ohledem na přenos barev
 • Po potvrzení, že byste si přáli opálení ve svatební den, připravte svou pokožku 24 hodin před schůzkou
 • Před opalováním se dobře oholte a proveďte peeling, aby odstín vypadal dokonale a vaše pokožka jej déle udržela
 • Nenanášejte na pokožku několik hodin před opalováním jiné produkty, jako je mléko a make-up

Co dělat po opálení na svatbě

Vzhledem k tomu, že se dva dny před datem svatby opálíte ve spreji, musíte se o něj po sezení postarat, abyste zajistili, že bude vypadat perfektně i v samotný svatební den. Se správnou následnou péčí by opálení mělo vyblednout rovnoměrně a dokonce byste ho mohli nosit až dva týdny déle.

 • Nenamáčejte pokožku 5 hodin po opálení nástřikem (např. vyhněte se činnostem, které způsobují vlhkost, jako je pocení při cvičení a dokonce i sprchování)
 • Sprchy před samotným svatebním dnem by měly být studené, protože horká voda může zbavit opalovací roztok
 • Vyhněte se exfoliaci pokožky, když jste se před svatbou opálili nástřikem
 • Udržujte pokožku zdravou hydratací bezolejovým hydratačním krémem a chraňte ji před sluncem pomocí opalovacích krémů

Mám před svatbou předstírat opálení?

Rozhodnutí je zcela na osobních preferencích nevěsty, pokud jde o falešné opálení pro její svatební den. Pokud se s opáleným odstínem pleti cítíte jistěji, můžete se opálit falešně.

Když to uděláte správně, můžete dosáhnout pěkného lesku a rovnoměrného tónu pleti, který pomůže zvýraznit vaše svatební šaty. Kromě toho může opalování pomoci zjemnit linie opálení, přidat kontury a celkově vypadat zdravěji, zvláště pokud se vám zdá vaše pokožka příliš bledá.

Opálení ve spreji před svatbou však není povinné. Péče o pleť a dobrá komunikace s vizážistkou a kadeřnicí by měla stačit k tomu, abyste vypadali co nejlépe.

Jak dosáhnout dokonalého opálení na svatbě

 • Týden před svatbou nebo 24 hodin před opalováním proveďte peeling a odstraňte chloupky na těle
 • Držte se jedné opalovací aplikace s přizpůsobenou barvou, abyste nevypadali plochě
 • Používejte správné nástroje k dosažení rovnoměrného opálení
 • Vícenásobné sezení není nutné kvůli hromadění barvy, ale můžete se mezi dny opalovat doma, abyste dosáhli větší intenzity
 • Zkontrolujte chyby a nutné úpravy
 • V den vaší svatby hydratujte a nechejte svého umělce přidat trochu bronzéru nebo tónovaného mléka na místa, která potřebují vyleštit
 • Líbí se sprejové opálení na svatebních šatech?

  Dobrá kvalita a barva nástřikového opálení by měla vypadat skvěle se svatebními šaty. Pokud dosáhnete správného tónu, může to pomoci svatebním šatům více vyskočit, zvláště těm s bledou pletí.

  Musíte však vědět, kdy se před svatbou nechat opálit, aby se řešení mohlo usadit. To pomůže zjemnit vzhled a také zabrání přenosu barev na šatech.

  Kromě toho proveďte zkušební sezení daleko od samotného data svatby. Tímto způsobem budete vědět, zda potřebujete získat tmavší nebo světlejší odstín pro opálení.

  Kolik dní před událostí bych měl předstírat opálení?

  Falešně se opalte dva až tři dny před akcí. Tím, že budete mít před příležitostí několik dní navíc, můžete si mezi tím dát několik sprch, abyste zjemnili a nechali barvu nakonec vyvinout.

  Závěr

  A to je vše! Odpověď na to, kdy se nechat opálit před svatbou, je dva dny před akcí.

  Tím můžete některé roztoky smýt a dosáhnout přirozenějšího tónu. To také pomůže produktu usadit se a zabrání přenosu na šatech.

  Doufáme, že vám tento průvodce opalováním pomůže; zanechte nám otázku, pokud nějakou máte.