Jak dlouho Casper matrace vydrží: Vyplatí se to?

Odpověď na to, jak dlouho matrace Casper vydrží, je podle samotné značky více než 10 let. Ale pro úplnou transparentnost si povíme, co můžete s touto postelí očekávat. Kromě toho zjistíte, zda se matrace Casper vyplatí.

Pokud vás také zajímá, z čeho je matrace Casper vyrobena, přečtěte si náš samostatný článek. Pomůže vám odhadnout, zda celková struktura této matrace vydrží.

Jak dlouho je matrace Casper vhodná?

Podle samotného Caspera může jejich pěnová postel vydržet až 12 let. To je delší než očekávaná životnost pěnových lůžek, která se obvykle pohybuje mezi 8 až 10 lety. Které matrace Casper jsou tedy vyrobeny tak, aby vydržely?

Pokud je pro vás životně důležitá trvanlivost a dlouhá životnost, můžete zvážit Casper Original, Wave Hybrid nebo Nova Hybrid. Casper Original používá polyuretan a paměťovou pěnu, zatímco Wave Hybrid používá pružné pružiny v kombinaci s chladicí polyuretanovou pěnou, přírodním latexem, paměťovou pěnou a gelovými lusky. Nakonec Casper Nova Hybrid také používá trvanlivé zapouzdřené pružiny s polyuretanovou pěnou a paměťovou pěnou.

Jak dlouho je záruka na matraci Casper?

Tip na nákup matrace, která určitě vydrží, je kontrola záruky výrobce. Pokud je nabízena delší dobu, je si značka jistá stavbou a kvalitou svého produktu. Například u Casper se na jejich matrace dodává 10letá omezená záruka, která se vztahuje na prohlubně přes jeden palec, praskliny nebo praskliny na pěně a vadný zip na potahu.

Kdy bych měl vyměnit svou Casper matraci?

Existuje mnoho známek toho, že potřebujete novou matraci, která je použitelná pro jakoukoli značku produktu, který používáte. Ale s matrací Casper můžete také hledat nepohodlí a znehodnocování materiálů, jakmile je vaše postel starší než deset let při nákupu. Pamatujte, že na výměnu matrace nemusíte čekat na 12letou životnost značky, protože po 7 až 8 letech může dokonce vyžadovat výměnu.

 • Po celou noc hodně přehazujete a otáčíte
 • Pocit únavy v důsledku špatné kvality spánku a rozvrhu
 • Bolest těla způsobená zničenou strukturou matrace, která již neudrží vaše tělo vyrovnané
 • Zřetelný přenos pohybu při spánku s partnerem
 • Viditelné prohnutí na povrchu matrace
 • Podráždění a alergie z alergenů, které se časem nahromadily na matraci
 • Jak dlouho musíte vrátit matraci Casper?

  Pokud jste si koupili novou matraci Casper, nabízí tato značka 100denní zkušební verzi, která zajistí, že se budete s postelí cítit spokojeni. Jakmile po období úprav nezaznamenáte žádné zlepšení své zkušenosti, můžete zahájit návrat nebo výměnu se společností Casper. Poté kontaktujte jejich zákaznickou podporu, abyste mohli zpracovat vyzvednutí a vrácení peněz.

  Získáte také zkušební verzi při výměně produktu? Casper nabízí pro každý produkt jedno zkušební období. Pokud tedy například vrátíte neotevřenou konkrétní matraci, získáte zkušební verzi, pokud si příště koupíte stejnou matraci.

  Musíte otočit matraci Casper?

  Matrace Casper nelze překlápět, protože každá strana je určena pouze pro konkrétní orientaci. Překlopení matrace Casper ji může zničit, protože používáte horní stranu jako základnu a nebudete se cítit pohodlně, když budete mít základnu nahoře. Pokud chcete rozložit opotřebení matrace Casper, můžete místo toho otáčet každé 3 až 6 měsíců.

  Chcete matraci, kterou můžete převrátit? Zde je seznam nejlepších oboustranných matrací na trhu. Některé z nich mají na každé straně jinou pevnost, takže překlopení postele vám dodá nový pocit.

  Je matrace Casper odolná?

  Matrace Casper jsou trvanlivé, protože je značka navrhla tak, aby vydržely až 12 let. Musíte ji však také řádně používat a pečovat o ni, abyste zajistili, že vydrží. Kromě otáčení postele za účelem vyrovnání opotřebení nezapomeňte na matraci Casper použít správný základ a chránič matrace.

  Má Casper Sag?

  Matrace Casper by se kvůli kvalitním materiálům neměly prohýbat tak rychle jako ostatní pěnové a hybridní postele. Nezapomeňte správně nastavit postel a zkontrolovat, zda dokážete přečíst název matrace, a zip je dole. Bylo by nejlepší použít pevné a ploché podpěry, jako je platformová postel, dřevěné lamely nebo, mnohem lépe, také základ Casper.

  Je matrace Casper pevnější?

  Matrace Casper budou potřebovat přestávku, aby se cítily pevnější nebo měkčí, v závislosti na různých proměnných. Nicméně počkejte až 30 dní, než se vaše tělo přizpůsobí nové posteli. Samozřejmě, pokud chcete mít pevnější pocit, můžete podporu neustále zlepšovat pomocí matrace od Casper.

  Pokud nechcete měkkou postel nebo se na ní cítíte nepříjemně, přečtěte si tuto příručku o středně pevných matracích, protože vám mohou lépe vyhovovat.

  Závěr

  Odpověděl tento článek na vaši otázku? Zjistili jsme, jak dlouho vydrží matrace Casper, což je 10 až 12 let. Pokud však každou noc zaznamenáte nepohodlí, můžete stále uvažovat o jeho výměně po 7 až 8 letech.

  Celkově společnost Casper vyrábí trvanlivé výrobky a pro váš klid nabízí rozumné zásady vrácení a záruky. Doufáme, že vám tento článek poskytl cenné poznatky, ale pokud máte další otázky, neváhejte zanechat komentář.