Jak sestavit kočárek Minnie Mouse: Nejlepší tipy pro kutily

Tento blogový příspěvek je pro všechny maminky, které chtějí sestavit kočárek Minnie Mouse. Může to být složité a frustrující, a proto vám chceme dát několik tipů, které vám to usnadní! Projdeme krok za krokem procesem skládání kočárku Minnie Mouse. Tyto tipy by vám měly pomoci ušetřit čas a frustraci, díky čemuž bude tento projekt mnohem příjemnější.

Kroky k montáži kočárku Minnie Mouse

Krok 1. Shromážděte potřebné nástroje a součásti. Budete potřebovat šroubovák Philips, nůžky nebo nůžky na drát, kleště na odstraňování hřebíků a krabičkovou řezačku na odstraňování zipů. To je vše, co byste pro začátek potřebovali!

Krok 2. Určete, které kusy jsou pro váš kočárek potřeba, abyste se nezasekli uprostřed montáže bez správného hardwaru. Existují dva typy kočárků Minnie Mouse: kočárek ve stylu panenky s měkkou stranou (tvrdá strana), kde se všechno může rozpadnout; trička ve stylu panenek typu pevná vazba/dětský kočárek, kde z toho, co jsme viděli na Amazonu, vychází pouze základna autosedačky

Krok 3. Začněte montáží kol na rám přes tyč zadní nápravy – to lze provést ručně a pokud kolo není zarovnané, budete možná muset kolo poklepat gumovou paličkou

Krok 4. Dále přidejte brzdy na obou stranách tyče zadní nápravy. Čtyři brzdové spony se připevňují na obě strany rámu: dva nahoře a jeden v každém dolním rohu, které měly být součástí balení

Krok 5. Poté sestavte přední kola pomocí stejných kroků jako dříve (budete se také chtít ujistit, že jsou všechny čtyři nohy nebo „stojany“ zašroubovány na místo – zde se budou hodit kleště)

Krok 6. Umístěte základnu autosedačky na spodní část rámu kočárku tak, aby opěrka hlavy směřovala zpět k dítěti; zkontrolujte, zda sedí ze všech úhlů. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zajistit, aby popruhy autosedačky nebyly překroucené a aby měly dostatek prostoru pro seřízení.

Krok 7: Užijte si svůj nově sestavený kočárek! Odložte nářadí nebo si jděte dát další pivo, pokud máte stále žízeň).

Jak instalujete autosedačku Minnie Mouse?

Krok první: Popadněte autosedačku (s odepnutými popruhy) a umístěte ji na spodní část spodní části rámu kočárku. Nezapomeňte vzít na vědomí, že při instalaci autosedačky Minnie Mouse se musíte ujistit, že její opěrka hlavy směřuje dozadu, aby dítě vidělo ven. To nejenže udělá děti šťastnými, ale také zajistí jejich bezpečnost!

Krok dva: Pomocí kleští nebo jiného vhodného nástroje našroubujte všechny čtyři nohy na podpěry, aby držely oba kusy bezpečně u sebe. Budete potřebovat alespoň tři stojany – jeden pro každou nohu a jeden pro zajištění tam, kde se spodní část setkává s horní částí – zašroubujte je opatrně pomocí kleští nebo vhodného kovového klíče, je -li to nutné.

Krok tři: Namontujte přední kola. Zatáhněte za osu a zatlačte ji na místo, dokud se bezpečně nezajistí zacvaknutím – při montáži kola nezapomeňte použít obě ruce, abyste mohli co nejvíce tlačit prsty. Tento postup opakujte pro každé zadní kolo a v případě potřeby postupujte podle pokynů přiložených k jakémukoli jinému balíčku hardwaru autosedačky Minnie.

Krok čtyři: Připevněte řídítka na područky pomocí kleští nebo kovového klíče (podle toho, jaký druh je k dispozici) a opatrně utáhněte! Možná jste si všimli, že se tyto připevňují pod úhlem-to je záměrné, protože po instalaci budou navzájem rovnoběžné; je nyní jednodušší je provést hned, aniž byste se museli starat o přidělení času později.

Krok pět: Vezměte si látku a najděte střed jedné strany, kde byste se chtěli připojit k řídítkům-v případě potřeby použijte pravítko! Můžete to snížit nebo ne, ale ujistěte se, že oba konce jsou stejně dlouhé, takže budou vypadat vyváženě, pokud budou nainstalovány na obou stranách rámu kočárku Minnie Mouse.

Krok šest: Připevněte každý konec tím, že švy co nejvíce zarovnáte s jinými kusy; použijte jehlové kleště, řezačku drátu (pokud používáte izolovaný drát) nebo v případě potřeby šicí stroj! Je důležité, jak dobře jsou připevněny, protože nakonec se jich naše ruce budou dotýkat a tlačit dítě po městě …

Jak nasadíte popruhy zpět na autosedačku po umytí?

Krok první: Odstraňte popruhy autosedačky z jejich upevňovacích bodů. To může vyžadovat povolení několika šroubů nebo spon, v závislosti na vašem modelu autosedačky a jejím stylu instalace.

Krok dva: Umyjte je ve studené vodě s jemným pracím prostředkem. Pokud byste chtěli použít bělidlo k dezinfekčním účelům, než je vrátíte zpět do kontaktu s dětskou pokožkou, ujistěte se, že je dobře rozmícháno ve vodě! Můžete je také prát bez mýdla, pokud se budou používat jen příležitostně.

Krok třetí: Při mytí mýdlem bude nejlépe fungovat jeden balíček na jednu dávku; pokud mýdlo vůbec nepoužíváte, po skončení cyklu mýdla důkladně opláchněte, ale před uložením jej nechte co nejdéle uschnout.