Kdo vyrábí šicí stroje Bernette: Jsou dobré?

Odpovědí na to, kdo vyrábí šicí stroje bernette, je Bernina Textile Group. O této značce budeme diskutovat níže a dokonce porovnáme bernette s Berninou. Budete také vědět více o tom, co očekávat od šicích strojů této značky.

Jste také zvědaví na další značky šicích strojů a kdo je vyrábí? Neváhejte procházet náš blog a zjistit různé výrobce, například kdo vyrábí například šicí stroje Eversewn.

Kdo vyrábí šicí stroje Bernette?

Jsou šicí stroje Bernette od Berniny?

Bernina Textile Group vyrábí šicí stroje bernette. Bernette je značka Berniny a stroje jsou prodávány tak, aby byly vhodné pro začátečníky nebo pro ty, kteří nemají mnoho zkušeností se šitím. Jejich oficiální webové stránky mají také vyhledávač obchodů, takže můžete pohodlně najít nejbližšího prodejce ve vaší oblasti.

Kde se vyrábí šicí stroj Bernette?

Všichni víme, kde se šicí stroje Bernina vyrábějí, což může být ve Švýcarsku nebo Thajsku. Stojí za zmínku, že samotná Bernina byla založena před více než 125 lety, zatímco samotná bernette byla uvedena na trh v roce 1989. Odette Ueltschi vytvořila tuto nezávislou značku; proto jméno bylo kombinací Berniny a Odette.

Proto jsou výrobky bernette jako šicí, vyšívací a overlockové stroje vyráběny ze stejných továren, kde se vyrábějí jednotky Bernina. Značka bernette také nabízí stejnou poprodejní podporu a kvalitu školení od Berniny. A pokud si chcete koupit šicí stroj bernette, mají v USA různá nezávislá a autorizovaná zastoupení.

Je Bernette dobrá značka?

Bernette je dobrá značka šicích strojů, protože dodržuje standardy stanovené Berninou. Můžete dokonce najít recenze a blogy, které chválí bernetové stroje za podporu tohoto očekávání. Pokud jste tedy spokojeni se švýcarskými jednotkami od Berniny, stojí za to zvážit pořízení bernetového šicího stroje.

Pojďme si promluvit o šicích strojích bernette, abyste měli rychlou představu o tom, co od této značky očekávat:

Mechanické bernetové šicí stroje

 • bernette 05 Academy
 • bernette 05 Crafter
 • bernette 33
 • bernette 35
 • bernette šijte a jděte 1, 3 a 5
 • Bernette 05 Academy je společností bernette prodávána jako odolný a výkonný všestranný šicí stroj. Je schopen 30 stehů a má 12 podrážek přítlačné patky, které vám pomohou pracovat s různými projekty. Má také rychlý motor a velký šicí prostor pro pohodlí během šití, bez ohledu na materiál nebo jeho velikost.

  Základní model šití & jít od společnosti bernette je mechanické šití & jít 1. Je to cenově dostupný a základní šicí stroj, který je ideální pro začátečníky. K tomuto modelu dostanete standardně čtyři přítlačné patky pro snadné ušití zipů a knoflíkových dírek.

  Elektronické šicí stroje bernette

 • bernette 37
 • bernette 38
 • bernette 77
 • bernette 79
 • bernette šijte a jděte 7 a 8
 • Bernette 37 je prodávána společností bernette jako cenově dostupný, kompaktní a počítačový model. Má pevnou konstrukci a jeho použití je intuitivní pro začátečníky. Rohy můžete také snadno šít hladce díky funkci start/stop.

  Pokud chcete počítačový šicí & amp; go bernetový šicí stroj, je šití & amp; 7 skvělou volbou. Bernette to nazývá modelem pro ambiciózní kanalizace kvůli řadě stehů, které s tím můžete udělat. Rychlost šití můžete také snadno přizpůsobit materiálu nebo projektu.

  Jaký je rozdíl mezi Bernette a Berninou?

  Bernina byla založena v roce 1893, zatímco její značková bernette byla uvedena na trh až v roce 1989. Bernina proto šila déle a vybudovala si pověst díky šicím strojům švýcarské kvality. Bernette však vyrobila také Bernina, takže i když jsou modely dostupnější, na kvalitě stejně chybět nebudete.

  Bernina 435 vs bernette 37

  Bernina 425 má 4,3palcovou barevnou dotykovou obrazovku pro intuitivnější ovládání ovládacích prvků. Používá také jumbo cívku, nabízí snadné navlékání jehly a nastavitelný přítlak nohy. Bernette 37 naproti tomu nabízí 170 mm šicího prostoru, systém zapínání na háček, 50 stehových vzorů, 1krokovou knoflíkovou dírku a 700 stehů za minutu.

  Bernina 335 vs bernette 33

  Bernina 335 je vhodná pro začátečníky nebo dokonce pro vaše děti, které s šitím teprve začínají. Snadno se navléká, včetně výroby knoflíkových dírek. Bernette 33, na druhé straně, je cenově dostupný základní šicí stroj s robustní konstrukcí a je schopen 15 stehů, aby vyhovoval většině projektů.

  Jaký je nejzákladnější šicí stroj Bernina?

  Vzhledem k tomu, že bernette je značka společnosti Bernina prodávaná za účelem poskytování cenově dostupných jednotek vhodných pro začátečníky, můžete se také divit, jaká je nejzákladnější jednotka Bernina. Procházení jejich katalogu vám pomůže porovnat různé šicí stroje Bernina a ten nejjednodušší vypadá Bernina 325. Značka ji nazývá malým, ale velkým modelem.

  Zde jsou funkce, které lze u tohoto modelu očekávat:

  • LCD displej
  • Šicí prostor 6,3 palce
  • Systém CB hook
  • Poloautomatický navlékač jehly
  • 900 stehů za minutu
  • Paměť
  • Ovládání rychlosti snímku
  • 97 stehových vzorů a ruční knoflíková dírka

  Závěr

  Byl tento článek užitečný? Právě jsme diskutovali o tom, kdo vyrábí šicí stroje bernette, a zjistili jsme, že je to Bernina. Můžete očekávat stejnou kvalitu od Berniny s bernette za dostupnou cenu, ideální pro začátečníky.

  Doporučujeme si však také přečíst, jak si koupit šicí stroj. Pomůže vám to dále zjistit, zda model bernette, na který se díváte, je ideální pro vaše potřeby.