Jak široká je lednice vedle sebe? Jeho 8 úžasných kladů a záporů!

Zajímá vás, jak široká je lednice vedle sebe? V závislosti na značce a modelu je k dispozici několik velikostí. Ke změně rozměrů mohou přispět i některé další funkce. Průměrná šířka se však pohybuje od 30 do 36 palců. Při nákupu a prodeji chladniček jsou rozměry zásadní a měli byste je zvážit.

Pokud ne, nemusí odpovídat přidělené velikosti ve vaší kuchyni. A když je příliš malý, nemusí být schopen skladovat všechno vaše maso a produkovat. Velikost je tedy vždy důležitá. Vzhledem ke své velikosti a jedinečné vlastnosti mezi standardními chladničkami má své výhody. A my se o ně s vámi podělíme. Takže zůstaňte naladěni!

Výhody lednice Side-By-Side

Tento typ lednice je v dnešní době populární. Je to, jako byste měli dvě chladicí jednotky kombinované jako jednu! A můžete uložit spoustu svých potravin, zejména masa a dalších produktů. Pokud milujete vaření a jste kuchař, měli byste do této lednice investovat. Pokud už plánujete a chcete vědět více, můžete si přečíst následující výhody a nevýhody toho, jak široká je lednice vedle sebe. A tady jsou:

Výhoda č. 1. Kapacita

Díky své šířce můžete uložit spoustu svých potravin, které mohou trvat déle než 1–2 týdny. Police, boční koše a další přihrádky vám umožní naskladnit dostatek jídla pro celou vaši rodinu. Nemusíte tedy nakupovat obden, protože máte doma stále mnoho zboží. Navíc, pokud jste někdo, kdo má vlastní potravinářský byznys, tato chladnička by pro vás byla vhodná.

Suroviny můžete skladovat současně v chladničce i konečném produktu. Příkladem toho může být dort nebo jiné pečivo.

Výhoda č. 2. Organizace

Lednice vedle sebe má také samostatnou ledničku a mrazničku. Na rozdíl od standardních chladniček je však mraznička umístěna na jedné straně a chladnička na druhé. Mezitím mají standardní chladničky mrazničku nahoře nebo dole a naopak. Díky tomu můžete své zboží organizovat lépe než jiné typické chladničky.

Skládá se ze stejného počtu polic na každé straně, což vám umožňuje uspořádat zboží do kategorií. Také, protože k nim má přístup kdokoli, jídlo se v zadní přihrádce nerozpadá. Stručně řečeno, tato lednička vám umožňuje vyvinout imaginární komory ve vaší hlavě a seznámit se s umístěním jídla.

Výhoda č. 3. Snadný přístup

Vzhledem k tomu, že je lednice svisle rozdělena na polovinu, mají členové domácnosti různých výšek denně přístup k preferovaným jídlům. Například máte malé děti a milují Jell-O nebo čokoládové mléko, můžete je umístit do spodní části chladničky. A na straně mrazáku můžete dát zmrzlinu na spodní část, aby se rychle dostala. Tento typ lednice ukazuje, že je uživatelsky přívětivý pro jakýkoli věk a velikost.

Výhoda č. 4. Dávkovače vody a ledu

Vzhledem k šířce dveří se výrobci dostali do bodu, kdy činí výrobek pro uživatele pohodlnějším. Dávkovače vody a ledu jsou na jedné straně otvorů vedle sebe umístěných chladniček. Kvůli této funkci nemusíte ledničku otevírat, abyste získali džbán a nalili si trochu vody.

Výhoda č. 5. Méně prostoru pro otočení dveří

Zvažte šířku lednice vedle sebe a rozdělte ji na polovinu. Šířka dveří každé chladničky je poloviční. Někteří lidé však mají jedny dveře větší než druhé.

Díky své velikosti nemusíte dávat dostatek prostoru na to, aby se dveře otevřely. Svou lednici tak můžete umístit do jakékoli oblasti kuchyně. Vaše deska nebude mít žádný kontakt s dveřmi.

Nevýhody lednice Side-By-Side

Musíte si myslet, že je škoda, aby taková lednička měla nějaké nevýhody. Stále je však musíme brát v úvahu vždy, když kupujeme konkrétní produkt, konkrétně vaše spotřebiče. Takže pokračujte ve čtení!

Nevýhoda č. 1. Dostatečný přísun čisté vody

Pro připojení k jednotce pro výdejny vody a ledu potřebujete vodovodní potrubí. Tento přívod vody by měl být bezpečný a dostatečně čistý na pití. Raději se tedy poraďte s instalatérem a nechte je zkontrolovat zásobníky vody ve vaší kuchyni.

Nevýhoda č. 2. Častá údržba

Jako každou jinou chladničku je musíte čistit tak často, jak můžete. Vlhké boky a okraje chladničky mohou umožňovat růst plísní, což může být nebezpečné, když se dostanou k vašim potravinám. Zajistěte tedy, aby byla vaše lednička dostatečně čistá jako úložiště vašich potravin. Má však dávkovače vody a ledu, které v žádné jiné lednici neuvidíte. Tato funkce tedy přispěje k časté údržbě, protože musíte udržovat průchod vody čistý a nemá žádné plísně. Velikost také přispívá ke spotřebě času a úsilí při čištění.

Nevýhoda č. 3. Cena

Zajímá vás kvůli své velikosti, kolik stojí instalace lednice? Většinou vás to bude stát více peněz než jiné typy ledniček. Je to, jako byste měli prémiové členství pro skladování potravin. Velikost se obvykle pohybuje od 950 do 2400 dolarů, což je velmi drahé.

Zabalení

A to jsou všechny informace, které potřebujete vědět o tom, „jak široká je lednice vedle sebe?“ Pokud jde o velikost, jednotka má své výhody a nevýhody lednice vedle sebe. A zvažte tyto aspekty při rozhodování. Doufáme, že najdete perfektní lednici pro vaši kuchyň. Chcete -li získat další články, klikněte zde na to, jak široká je postel nákladního vozu. Děkuji za přečtení!