Kdo plánuje svatební sprchu: Etiketa a očekávání

Pokud si nejste jisti, kdo plánuje svatební sprchu, je to družička a nejlepší muž. Pomoci jim může i svatebčan nebo rodiče nevěsty a ženicha mohou převzít odpovědnost za pořádání a plánování svatební sprchy.

Poskytneme vám také tipy na plánování svatebních sprch, které vám pomohou, pokud jste ten hostitel. A pro etiketu svatební sprchy ohledně financí máme samostatnou diskusi o tom, kdo platí svatební sprchu.

Kdo plánuje svatební sprchu: Kdo pořádá a platí?

Čestná a/nebo nejlepší muž

Vzhledem k tomu, že svatební sprcha je kombinovanou oslavou pro nevěstu a ženicha, za plánování svatební sprchy jsou obvykle zodpovědní jak družička, tak nejlepší muž. Pokud se jedná o svatební sprchu, pamatujte, kdo plánuje, je družička, zatímco nejlepší muž plánuje ženichovu obchůzku.

Proto mohou pro nevěstu a ženicha naplánovat kombinovanou oslavu nebo svatební sprchu. Obvykle zařídí aktivity, místo konání, téma a další věci, aby pár překvapili.

Svatební oslava

Kromě důvěrníků nevěsty a ženicha, družičky a nejlepšího muže, mohou také oslovit družičky a mládence o pomoc při plánování a pořádání svatební sprchy. To je také užitečné při vytváření rozpočtu na svatební sprchy, pokud jsou družička a nejlepší muž omezeny svými financemi.

Další výhodou plánování svatebních sprch s celou svatební hostinou je, že můžete vymýšlet nápady, jak to udělat lépe zapamatovatelné a zvláštní. Možná jste přehlédli některé zásadní prvky a někdo jiný si toho všimne.

Rodiče nevěsty a/nebo ženicha

Za plánování svatební sprchy většinou nenesou odpovědnost rodiče nevěsty či ženicha. Pokud vám však nikdo nehází svatební sprchu, je vkusnější požádat rodiče, aby vám ji hodili, než požádat hosty, aby se přihlásili k plánování sprchy.

Například svatební sprchu plánují rodiče nevěsty, aby ji stejně překvapili. Proto mohou obě rodiny spolupracovat na pořádání svatební sprchy.

Překvapivý sponzor

Někdy, kdo plánuje svatební sprchu pro pár, je překvapením sponzor. Například velkorysý sourozenec, teta nebo přítel může chtít oslavit a poblahopřát páru k jejich svatbě.

Bez ohledu na to buďte vždy vděční za svatební sprchu, kterou dostanete, a ukažte své uznání hostitelům. Zde je to, co napsat na svatební poděkování, abyste znali etiketu.

Co normálně děláte ve svatební sprše?

Pořádání svatebních sprch může být ohromující; ten, kdo plánuje svatební sprchu, by měl vědět, co má dělat.

Jídla a nápoje

Vaše svatební sprcha pro nevěstu a ženicha může být nenápadná. Může to být i klidná a jednoduchá večeře nebo grilování s dalšími přáteli a rodinou v jejich blízkosti.

To je ideální, pokud jste omezeni časem a rozpočtem. Kromě toho by někteří lidé mohli preferovat méně hlasitou oslavu.

Dávání dárků

Svatební sprcha může být ovlivněna svatebními tradicemi, jako je předávání dárků a otevírání před hosty. Samozřejmě, že družička, která plánuje sprchu, by to měla také probrat s tím nejlepším mužem pro ženichovy dárky.

Ale kvůli etiketě si můžete s párem promluvit v soukromí, pokud dávají přednost otevření dárků tak, aby se na konci svatební sprchy nikdo nedíval.

Party a mísení

Pokud nevěsta a ženich milují párty, uspořádejte jim svatební sprchu podobnou koktejlové akci. Budete podávat předkrmy a nápoje se zábavnou hudbou, zatímco se všichni mísí a slaví s párem.

Hrajete hry na svatební sprše?

Stejně jako svatební sprcha, můžete také hrát zábavné a veselé hry na svatební sprchu. Můžete dokonce vytvořit dva týmy pro nevěstu a ženicha a nechat je soutěžit.

Plánují lidé vlastní svatební sprchu?

Naplánovat si vlastní svatební sprchu je neobvyklé, protože vás to má překvapit. Není však nic špatného na tom, když to uděláte sami, pokud nikdo nehostuje.

Jaký je rozdíl mezi svatební sprchou a svatební sprchou?

Svatební sprcha se liší od svatební sprchy, protože první pouze překvapí nevěstu. Ale na druhou stranu, svatební sprcha má také ženicha, takže jeho hosté jsou vítáni také ve srovnání s obvyklou pouze ženskou párty, kterou je svatební sprcha.

Můžete si přečíst, co je svatební sprcha, abyste se dozvěděli více.

Kdo organizuje svatební sprchu?

Paní cti organizuje a plánuje svatební sprchu. Může také požádat o pomoc družičky nebo maminku a sestry nevěsty.

Plánuje matka nevěsty svatební sprchu?

Nevěstina matka může naplánovat svatební sprchu. V dnešní době je také běžné mít dvě sprchy, kde jedna je s kamarádkami a druhá s maminkou a budoucí tchyní.

Závěr

Byl tento průvodce užitečný? Abychom to zrekapitulovali, kdo plánuje svatební sprchu, je to družička a nejlepší muž.

Pomoci jim může i svatebčan nebo se sprchovat mohou rodiny snoubenců. Celkově to má pár překvapit, takže je vhodné, aby to za ně naplánoval někdo jiný.