Kde najít číslo modelu pračky Whirlpool? 4 nejlepší důvody, proč to vědět!

Potřebuje vaše pračka Whirlpool vyměnit díl, takže chcete vědět, kde najdete číslo modelu pračky Whirlpool? Budete to vědět, když budete číst tento článek; Jsem si jist, že najdete také číslo modelu pračky Whirlpool a její sériové číslo. Také budete vědět, jak je důležité porozumět sériovým číslům produktu a číslu modelu.

Různé spotřebiče mají své tržní názvy nebo názvy značek, ale jak vidíte, samotný název vám nepomůže identifikovat model spotřebiče.

Předpokládejme, že váš stroj potřebuje náhradní díly a vy neznáte číslo modelu spotřebiče? Pak pro vás může být těžké najít pro ni správný díl. Ve společnosti existuje široká škála modelů podložek. Pouze ve Whirlpoolu jsou pračky s horním plněním, pračky s předním plněním, složené prádlo a vše v jedné pračce. Takže to bude jednodušší, když budete znát model spotřebiče. Protože díl z každé podložky má různé velikosti a kódy, což je velmi důležité.

Význam čísla modelu

Znalost důležitosti sériového čísla spotřebiče je něco, co byste se měli naučit, zvláště pokud plánujete nákup nových strojů nebo máte stávající spotřebič v domácnosti nebo kanceláři. Znalost těchto čísel je stejně důležitá jako péče o svá zařízení. Zanedlouho může vaše zařízení vyžadovat výměnu jeho součástí nebo budete muset odstraňovat problémy, hledat správné příslušenství online nebo zkontrolovat, zda je certifikováno nebo prošlo normami. Sepsal jsem všechny možné události, se kterými se můžete právě teď setkat nebo kterým můžete čelit, což dokazuje, že znalost modelu vaší pračky je zásadní, jako jsou sériová čísla a další.

#1. Náhradní díly

Jak jsem již zmínil o náhradách, pouze u této značky bylo dost podložek. A různé značky mohou mít podobné díly jako vaše pračka, protože nepochází od výrobce spotřebiče, nemusí dlouho vydržet nebo se nedá pevně připevnit na místo. Model pračky bude definovat velikosti a kompatibilní části tohoto stroje. Pomůže vám koupit správné údaje a zabrání vám zakoupení nesprávných.

#2. Manuální příručky

Pokud jste ztratili svou příručku a možná jste z ničeho nic zapomněli, kde jste uložili brožuru nebo papír s příručkou a potřebujete je k řešení problémů. No, to je hrozné, ale v dnešní době se můžete podívat do návodu ke spotřebiči přes stránky výrobce. Můžete přejít přímo do jejich vyhledávače a zadat číslo modelu zařízení. Bude prohledána jejich produkty a vyhledány příručky ke stažení. Odtud si můžete příručku přečíst online nebo si ji rovnou stáhnout a vytisknout. Bude to skvělá zkratka než hledání možné oblasti, kterou váš manuál skrývá. Může být užitečné přečíst si o tom, co znamená F28 na pračce Whirlpool.

#3. Příslušenství k pračce

Předpokládejme, že si chcete koupit příslušenství k pračce online kromě webových stránek výrobce. V tomto případě musíte identifikovat číslo modelu produktu, protože existuje mnoho velikostí podložek a můžete váhat s rozměry. Tímto způsobem budete pohodlně hledat příslušenství vaší pračky a ujistíte se, že příslušenství pro vaši pračku dorazí až k vašim dveřím v pořádku.

#4. Certifikovaný spotřebič

Před zakoupením jakéhokoli zařízení vyhledejte certifikační štítek nebo štítek. Jak čísla modelu, tak sériové číslo vám pomohou rozpoznat díly a příslušenství, které můžete pro tento stroj použít, a pomohou vám identifikovat originální nebo certifikované. Certifikované spotřebiče jsou bezpečnější při používání a prošly kontrolou kvality.

Umístění čísla modelu Whirlpool

Kde tedy najít číslo modelu pračky Whirlpool? Každý výrobce spotřebiče má svůj způsob připojení svého modelu a sériového čísla, který se liší od ostatních. Obvykle jsou štítky s modelem produktu a sériovým číslem přilepeny poblíž, ale jiné jsou na obou stranách. Můžete ho vidět na zadní straně ovládacího panelu nebo uvnitř víka pračky, někdy pod kryty nebo v levém rohu.

Jinými slovy, každá značka nebo pračka podobná stroji, model a sériové číslo neexistuje na stejném místě. Například umístění sériových a modelových čísel podložek Samsung a Maytag, pokud porovnáme umístění štítků u těchto dvou značek, není to stejné.

U pračky Samsung je štítek se sériovým číslem a číslem modelu uvnitř bubnu. Mezitím, jako u podložek z Maytagu, jsou štítky umístěny na různých místech. Ostatní pračky Maytag mají tato čísla na zadní straně pračky nebo na ovládacím panelu. Kromě toho někteří jednotlivci uvedli, že si také všimli víka pračky, spodního rámu a spodní části. Ale jako u podložek pro Whirlpool je umístěna na vnitřním ráfku. Štítek je dobře přilepen a nelze jej rychle odlepit.

Co je číslo modelu?

Číslo modelu spotřebiče rychle zjistí, jaký model máte doma. Všechna čísla modelů jsou kombinací čísel nebo číslic, znaků, značky, designu, výrobce a výkonu spotřebiče, ale liší se v závislosti na značce. Pokud byl štítek odloupnut nebo poškozen a nemůžete identifikovat napsané číslice nebo znaky, můžete zkontrolovat účtenku. Většina spotřebičů v obchodech si nyní při nákupu zapisuje čísla na účtenku. Nyní je čas najít sériové číslo vašeho modelu.

It’s A Wrap!

V článku jsem diskutoval o důležitosti čísla modelu pračky a kde najít číslo modelu pračky Whirlpool. Pokud plánujete nákup jakýchkoli podložek v obchodě se spotřebiči, musíte se podívat na štítek stroje. Pomůže vám rozpoznat, o jaký stroj se jedná a jaké má možnosti. kolik stojí pračka a sušička Whirlpool Cabrio a kde koupit spínač víka pro pračku Whirlpool.