Kde koupit Baby Shower Kniha návštěv? Průvodce

Hledáte kde koupit knihu návštěv pro miminko? Už v tom nehledejte. Sestavili jsme seznam nejlepších míst, kde tyto knihy najít. Návštěvní knihy jsou skvělým způsobem, jak zachytit vzpomínky z miminka.

Nejen, že se hosté budou moci podepsat, ale mohou také napsat přání všeho dobrého pro nové miminko. Pokud hledáte speciální knihu hostů, která je jedinečná a nezapomenutelná, pak se určitě podívejte na náš seznam!

Kniha návštěv pro kojence

Pokud hledáte jedinečnou knihu návštěv pro miminko, kde začít? Možností je tolik, že může být těžké vědět, kde začít. Zde je seznam některých z nejlepších míst, kde si můžete koupit dětské knihy hostů.

 • Amazon
 • Etsy
 • Barnes a Noble
 • Dárky pro miminka atd.
 • Mají baby Showers knihu návštěv?

  Miminko je společenské setkání na oslavu narození nového dítěte. Návštěvní kniha je jedna z věcí, se kterou může být zábavnější, protože poslouží jako vzpomínky v budoucnu.

  Návštěvní kniha neslouží jen k zapisování jmen a přání dobra, ale slouží také jako ledoborec a dává hostům co dělat, když čekají, až na ně přijde řada.

  Je běžnou zdvořilostí mít po ruce své vlastní pero, když někomu podepisujete knihu návštěv pro miminko, takže nezapomeňte na tu svou! Svatební plánovači doporučují zajistit, aby bylo před začátkem oslavy k dispozici dostatek per.

  Tímto způsobem, pokud lidé zapomenou nebo ztratí své, můžete jim okamžitě nabídnout další. Pokud je to možné, umístěte kotce vedle místa, kde je umístěna návštěvní kniha.

  Design knihy návštěv může být tak kreativní, jak chcete. Na výběr jsou nejrůznější vzory a motivy, takže najít ten, který se hodí k vaší sprše, by mělo být snadné. Pokud se cítíte lstiví, můžete si dokonce vyrobit vlastní.

  Bez ohledu na to, jakou cestou se vydáte, ujistěte se, že písmo v knize je čitelné; koneckonců budoucí generace si pravděpodobně jednou budou chtít tyto záznamy přečíst.

  Hosté se nemusí podepisovat do návštěvní knihy pokaždé, když se zastaví – stačí se do ní podepsat jednou nebo dvakrát po celou dobu večírku. Ale pokud někdo chce zanechat delší zprávu, rozhodně by měl dostat příležitost.

  Obecným pravidlem je, že hosta upozorněte, pokud existují nějaká časová omezení. Pokud je například sprcha odpolední záležitostí a vaši hosté budou odcházet po večeři vyzvednout své děti ze školy nebo pracovníci na noční směny mají brzy dlouhou směnu – to vše je dobré mít na paměti. kdy by to měli zabalit!

  Jak vytvoříte seznam hostů pro miminka?

  Prvním krokem je rozhodnout, kolik lidí chcete pozvat. To vám pomůže určit velikost vašeho seznamu hostů.

  Jakmile budete mít číslo na mysli, začněte tím, že pozvete blízkou rodinu a přátele. To jsou lidé, kteří budou z nového příchodu nejvíce nadšení a kteří pravděpodobně budou chtít oslavit s vámi.

  Pak přemýšlejte o dalších lidech, kteří by mohli mít zájem o účast, jako jsou spolupracovníci nebo známí z dětského centra vašeho dítěte. Pokud máte velkou širší rodinu, nezapomeňte je zahrnout do seznamu!

  Nakonec rozešlete pozvánky a počkejte na RSVP. Snažte se hosty co nejvíce upozornit, aby se mohli v případě potřeby zařídit.

  Kolik stojí návštěvní kniha pro miminko?

  Kniha návštěv pro miminko se může pohybovat v ceně od 15 do 50 USD, v závislosti na velikosti a kvalitě knihy. Některé knihy hostů jsou dokonce dodávány s připojeným perem nebo tužkou, takže se hosté mohou snadno podepsat.

  Pokud hledáte jedinečnější možnost, zvažte místo toho vlastní fotoalbum nebo zápisník. Tímto způsobem můžete zahrnout fotografie miminka i zprávy od přátel a rodiny. Ať už si vyberete cokoli, nezapomeňte mít po ruce spoustu per nebo tužek, které mohou hosté použít!

  Kolik byste měli utratit za dárek pro miminko?

  Průměrná částka, kterou lidé utratí za dárek pro miminko, je 21 USD. Měli byste však utratit vše, co vám vyhovuje.

  Nechcete překročit rozpočet nebo mít pocit, že musíte utratit spoustu peněz, abyste projevili svou podporu. Upřímná poznámka nebo gesto může znamenat stejně jako drahý dárek. Pokud hledáte nějaké nápady, zde je několik návrhů:

  – Košík plný dobrot, jako jsou plenky, ubrousky a dětský šampon

  -Onesie nebo oblečení, které může dítě nosit domů z nemocnice

  -Dárkový certifikát do místní restaurace nebo obchodu s potravinami

  -Peníze v obálce s připojenou promyšlenou poznámkou

  Ať už se rozhodnete udělat cokoli, ujistěte se, že to vychází ze srdce!

  Jaké stránky jsou v dětské knížce?

  V dětské knížce je obvykle 20-25 stran. Prvních několik stránek je vyhrazeno pro rodiče a ostatní členy rodiny, aby mohli napsat přání a vzkazy. Poté jsou milníky, růst a vývoj dítěte dokumentovány až do věku jednoho roku.

  Obvykle je zde také sekce pro fotografie. Některé dětské knížky mají dokonce prostor pro poznámky z doby, kdy dítě dosáhne věku dvou let a více. Snadno tak budete mít přehled o všem, co vaše děťátko od narození udělalo.

  Pokud hledáte něco více přizpůsobeného nebo konkrétnějšího, existuje mnoho různých typů dětských knih dostupných online nebo ve vašem místním knihkupectví.

  Bez ohledu na to, co si vyberete, ujistěte se, že zachytíte všechny ty výjimečné okamžiky s vaším malým dítětem. Budou na ně v nadcházejících letech milé vzpomínky.