Jak používat kartáč na fén Revlon k natáčení vlasů? 5 snadných kroků!

Zajímá vás, jak používat kartáč fénu Revlon na natáčení vlasů? Existuje pět jednoduchých kroků, které můžete vyzkoušet; to jsou věci, které budete vědět, když budete číst dále. Pokud máte jednokrokový vlasový nástroj Revlon, nebojte se, pokud nemáte nápad, jak jej použít ke stylizaci vlasů. Tento článek vám řekne, jak můžete použít kartáč na vysoušeč vlasů Revlon k natočení vlasů.

Kudrnaté vlasy stačí na rozbití každé party, dokonce i v neformálním oblékání. Protože my holky milujeme vlasy a styling vlasů není žádná sranda. Takže pokud máte kartáč na vysoušeč vlasů Revlon, zbavíte se frustrace mizerných vlasů, protože je to vynikající řešení všech problémů s úpravou vlasů.

Téměř všechny z nás, holky, si vyfénujeme vlasový stylingový fén a žehličku. Ale naneštěstí všichni trpíme bolestí, kterou vyžaduje držení dvou strojů téměř jednu hodinu. A pokud chcete udělat nějaké kudrlinky, pak tentokrát zdvojnásobte. Revlon Company vyrábí produkty pro péči o vlasy vedle kosmetiky, péče o pleť a vůní již od roku 1932. Tato americká společnost poskytuje dívkám snadné a pohodlné zabíjení a vládnutí světu svými úžasně úžasnými produkty.

Co je to Revlon jednostupňový vysoušeč vlasů a objemový horkovzdušný kartáč?

Jednokrokový fén Revlon a horký airbrush Volumizer je nástroj, který nemůžete ignorovat, pokud jste člověk, který chce vždy dosáhnout včas. Tento jediný krok neuvěřitelně zkracuje dobu fénování. Eliptická struktura kartáče usnadnila čištění s menším tahem. Chrání tedy vlasy před lámáním. Kartáč je kolem a pádla žehlička na vlasy hybridní kartáč. Zploštělá strana kartáče se štětinami slouží jako žehlička na vlasy. Zaoblené konce usnadňují kartáčování vlasů. Nylonové štětiny s kolíkovými štětinami pomáhají vlasům před zacucháváním a všívané štětiny umožňují, aby kartáč po vlasech hladce běžel.

Volumizer funkce Revlon

Předpokládejme, že máte obavy kvůli svým extra tenkým vlasům. Tento vysoušeč vlasů a objemovadlo Revlon je stvořen právě pro vás. Tento kartáč slouží jako fén a dodává vlasům objem. Stačí otočit vlasy naruby a vykartáčovat je kartáčem na fén Revlon pro hustší vzhled vlasů.

Kroky pro použití kartáče na fén Revlon k natočení vlasů

Chcete-li zjistit, jak používat kartáč fénu Revlon k natáčení vlasů, musíte provést několik jednoduchých kroků.

Krok č. 1. Umyjte si vlasy

Umyj si vlasy. Pomocí ručníku z nich odstraňte veškerou stékající vodu. Pro lepší zážitek se ujistěte, že jsou vaše vlasy ze 70 % suché. Poté vlasy vykartáčujte hřebenem na zuby nebo běžným kartáčem na vlasy. Může být užitečné přečíst si o tom, jak si správně šamponovat vlasy.

Krok č. 2. Zapněte fén

Zapojte kartáč fénu. Nastavte si nastavení štětce na teplý, studený nebo horký podle vlastního výběru. Podle mě nejlépe funguje teplé nastavení.

Krok č. 3. Naneste tepelnou ochranu

Aplikujte tepelnou ochranu na konečky vlasů, abyste zabránili poškození vlasů. Můžete také přidat nějaké sérum, pokud máte velmi poškozené vlasy.

Krok č. 4. Rozdělte si vlasy a kulmujte

Rozdělte si vlasy na dva kusy. Na jedné straně udělejte drdol. Poté rozřízněte druhou stranu znovu na dvě části. Jednu část si připevněte sponou na hlavu. Vezměte si část vlasů. Kartáčujte vlasy rovně na poloviční část. Rozbalte vlasy otočením kartáče kolem zbývající poloviny a voila! Máš vlnité vlasy. Postup opakujte na zbývajících vlasech.

Krok č. 5. Naneste lak na vlasy

Naneste trochu laku na vlasy pro hladké a lesklé vlasy. Použití 24hodinového spreje proti vlhkosti vám pomůže lépe než běžný sprej. Aplikujte také sprej na vlasy se suchou olejovou mlhou, abyste vlasům dodali extra lesk.

Kde koupit?

Předpokládejme, že jste si kartáč ještě nekoupili a chcete vyměnit žehličku, kulmu a vysoušeč za tento hot airbrush vše v jednom. Musíte spěchat směrem k následujícím třem obchodům, aby byla vaše vlasová rutina pohodlná a bezproblémová. Tyto obchody prodávají kartáč v cenovém rozpětí 55-60 $. Pokud budete mít to štěstí, že doženete výprodej, bude cenovka 40 $ snadno dostupná.

Amazon

Pokud půjdete na Amazon, pětihvězdičkové hodnocení kartáče na suché vlasy Revlon vás přinutí kliknout na tlačítko koupit nyní.

Cíl

Společnost Target prodává tento fantastický produkt za dostupné ceny a není problém související s jeho vyprodáním.

Walmart

Walmart je také dobrou volbou pro nákup kartáče na vysoušeč vlasů Revlon. Ať už kartáč zakoupíte kdekoli, nebudete litovat. Rozhodně se ale nenechte splést mezi horkovzdušnými kartáči jiných značek. Kartáč na vysoušeč vlasů Revlon je navržen pro hladší, ovladatelnější a fantastické lokny a křivky.

It’s A Wrap!

Určitě jste pochopili, jak používat kartáč na fén Revlon k natáčení vlasů. Nyní si můžete vlasy natáčet bez jakýchkoli potíží, protože kartáč se snadno drží díky své nízké hmotnosti a proces natáčení je zábavný a radostný. Vlasy musíte natočit kolem kartáče. Během okamžiku budete připraveni vytáhnout účes bez námahy. Možná si také budete chtít přečíst o tom, jak natáčet vlasy fénem a jak používat difuzér na fén.