Kde koupit spodní prádlo na svatební šaty

Zvažte pět míst, pokud si nejste jisti, kde koupit spodní prádlo na svatební šaty. Tato příručka vám pomůže najít ty nejlepší tvarové, spodní a spodní prádlo, které můžete nosit pod svatební šaty.

Podělíme se také o tipy, jak zjistit, jaké spodní prádlo sluší nevěstám s výrazným břichem a spodní prádlo, které by nebylo vidět přes bílé svatební šaty. Ale pro další informace se podívejte, jaké tvarové oblečení nosit pod svatební šaty.

Kde přesně koupit spodní prádlo na svatební šaty

Davidova nevěsta

David’s Bridal je jedním z nejlepších míst k nákupu spodního prádla na svatební šaty. Můžete si pohodlně procházet jejich výběr spodního prádla a spodního prádla tak, aby vyhovovalo konkrétnímu typu svatebních šatů, které máte.

Můžete například potřebovat body, které vyhladí vaši siluetu, nebo možná máte svatební šaty bez rukávů a vhodné je přilnavé spodní prádlo bez zad. Nechybí bustiers, bralettes, konvertibilní spodní prádlo, kalhotky, ale i soupravy spodního prádla pro nevěsty a různé druhy svatebních šatů.

A pokud potřebujete lepší tvar a podporu, abyste co nejlépe využili siluetu svých svatebních šatů, můžete se podívat na slipy na David’s Bridal. Mají například trumpetový střih, díky kterému budou tyto šaty ještě lichotivější k vašim přirozeným křivkám.

Spanx

Ať už potřebujete podprsenky, kalhotky nebo tvarové oblečení, můžete se podívat na spodní prádlo, které nabízí Spanx. Jejich kolekce svatebních tvarů a spodního prádla je k dispozici v černé, hnědé nebo nahé barvě, takže si můžete vybrat typ, který nebude patrný, když si ho obléknete pod svatební šaty.

Specifickým kouskem spodního prádla, které můžete nosit, pokud mají vaše svatební šaty nízká záda a výstřih, je jejich body Suit Your Fancy, protože má hluboký výstřih a nízká záda. Kromě toho můžete zkontrolovat každý produkt, abyste věděli, zda bude mít viditelné linie, zda jsou popruhy konvertibilní a podporu tvarování, kterou poskytne.

Můžete také zkontrolovat, zda jsou podprsenky a kalhotky této značky vaší preferovanou volbou pro svatební šaty. A pro těhotné nevěsty si prohlédněte těhotenské tvarovače od Spanx, které vám poskytnou podporu, když si obléknete šaty ve svůj svatební den.

Amazon

Pokud již vlastníte účet na Amazonu, pořídit si u nich svatební spodní prádlo bude pohodlnější. Je to také ideální místo, kde najdete zábavné spodní prádlo, díky kterému se budete ve svatební den cítit sebevědoměji.

Zvažte krajková tanga, svatební chlapecké šortky nebo květinové body pod svatební šaty. Kromě toho se díky různým designům oslnivého svatebního prádla budete ve svůj velký den cítit výjimečně.

A co tvarovací oblečení pro zvýraznění siluety svatebních šatů? Zvažte hledání svatebního oblečení na Amazonu, abyste našli zeštíhlovače stehen, zvýrazňovače zadku, kontrolu bříška a slipy.

Nordstrom

Víte, že Nordstrom má svatební prádlo? Na jejich stránkách si můžete prohlížet body, slipy, punčochové kalhoty, podprsenky, spodky a dokonce i pasové výztuhy.

Pokud nosíte konzervativní svatební šaty, ke kterým nepotřebujete drzé spodní prádlo, vyzkoušejte pohodlný tvarovač poprsí v Nordstromu. Pružný materiál vytvaruje vaše bříško, pas, stehna a záda.

Existují dokonce doplňky, jako jsou pásky na prsa a podvazky, pokud se lépe hodí k vašemu svatebnímu oblečení. Některé jsou k dispozici pro nevěsty větší velikosti, pokud potřebujete větší velikost.

Přehledy

Skims má svatební obchod, kde můžete získat spodní prádlo pro váš svatební den. Kromě toho si můžete prohlédnout různé kolekce a najít typ a styl, o kterém si myslíte, že se k vašim svatebním šatům hodí nejlépe.

Můžete zkontrolovat, zda produkt nabízí lehkou nebo silnou podporu, abyste věděli, jak těsné nebo tvarované bude spodní prádlo. Dodávají se také v různých barvách, takže si vyberte tu, která vyhovuje vašemu tónu pleti.

Některé zajímavé spodní prádlo, které můžete získat, jsou jejich tvarující legíny a tvarovače paží. Tyto části těla jsou často opomíjeny, ale ti, kdo nosí dlouhé svatební šaty s rukávy, je mohou také nosit, aby se jejich tvar ještě více vyhladil.

Jak si mohu srovnat žaludek pod svatebními šaty?

Břišní část je pro nevěsty často problémem při nošení svatebních šatů. Ale samozřejmě se vždy můžete rozhodnout pro áčkové nebo plesové šaty, protože jejich objemná sukně dokáže skrýt břicho, aniž by ztratila přirozený tvar pasu.

To však neznamená, že nemůžete nosit své vysněné šaty na tělo. Zde je několik tipů, jak vyrovnat nebo skrýt své prominentní břicho svými svatebními šaty:

  • Noste břišní pásky
  • Rozhodněte se pro celotělové oblečení, které redistribuuje žaludeční tuk a stáhne pas
  • Požádejte švadlenu, aby přidala detaily na živůtek šatů, aby bylo břicho méně nápadné
  • Trénujte ve vzpřímeném držení těla
  • Vyhýbejte se potravinám, které mohou způsobit nadýmání

Další tipy týkající se konkrétních typů svatebních šatů si můžete přečíst, co nosíte pod svatební šaty.

Jaká barva tvarovaného oblečení je nejlepší pod svatební šaty?

Barva, která se nejvíce blíží tónu vaší pleti, by měla být vaše svatební oblečení, aby bylo pod svatebními šaty neviditelné. Měly by být bezešvé, jednobarevné a měly by mít podobné střihy jako šaty, ať už hluboké nebo bez ramínek.

Tímto způsobem nebudou vaše tvary nápadné a můžete lépe předvést design svých svatebních šatů. Můžete také použít látkové pásky k přilepení některých částí šatů na kůži.

Závěr

Byl tento průvodce užitečný? Chcete-li si shrnout, kde koupit spodní prádlo na svatební šaty, podívejte se na David’s Bridal, Spanx, Amazon, Nordstrom a Skims.

Doufáme, že použijete také naše další průvodce svatebním spodním prádlem, abyste určili, jaké tvarové oblečení nebo spodní prádlo mít pod svatebními šaty. Pokud máte nějaké dotazy, dejte nám vědět níže.