Kde koupit cedrový olej na hubení škůdců? 2 nejjednodušší možnosti

Možná patříte k lidem, kteří se chtějí se škůdci vypořádat přírodní cestou. Tento článek vám dá několik nápadů, kde koupit cedrový olej na hubení škůdců, abyste mohli rozhoupat nechtěné hosty organickým způsobem.

Všichni se shodneme na tom, že i když je hmyz prospěšný, může být v našich domech problematický, pokud je nekontrolován. Všichni bychom s nimi chtěli zacházet způsobem, který neohrozí naše zdraví.

Esenciální oleje, jako je cedrový olej, byly široce používány jako přirozený způsob hubení škůdců, kteří poškozují náš dům a zdraví. Přečtěte si, abyste se dozvěděli více o tomto oleji, jak jej můžete používat a jak se k němu dostat.

Co je cedrový olej?

Látka získaná z listů, kůry, bobulí a jehličí cedrových stromů se nazývá cedrový olej nebo esenciální olej z cedrového dřeva. Může být extrahován různými technikami, jako je destilace uhlíkem, parní destilace a lisování za studena.

Cedrový olej si můžete koupit samostatně. Několik produktů jej však používá jako přísadu, jako je kolínská voda, šampon, repelent proti hmyzu a deodorant.

Esenciální olej z cedrového dřeva má spoustu výhod, kromě toho, že je zbraní proti škůdcům. Bylo prokázáno a testováno jako prospěšné pro naše zdraví a krásu.

  • Cedrový olej zlepšuje růst vlasů
  • Pomáhá léčit onemocnění pokožky hlavy, jako jsou lupy, svědění, skalpování a ekzém na hlavě
  • Cedrový olej může pomoci snížit výskyt akné, výskyt jizev a zmírnit příznaky ekzému
  • Lze jej použít jako aromaterapii a umožňuje dobrý spánek
  • Cedrový olej dokáže uklidnit náladu a je prospěšný při úzkosti

Jak používat cedrový olej k hubení škůdců

Přestože je cedrový olej účinný, lze jej použít pouze k léčbě několika druhů škůdců, včetně klíšťat, blech, štěnic, molů a slimáků. Je důležité poznamenat, kde může cedrový olej působit, konkrétně protože může bránit rozvoji, pokud nezabije škůdce.

Nejvýznamnější věcí na cedrovém oleji je však to, že dokáže vyřešit spoustu problémů se škůdci bezpečným a přirozeným způsobem. Je to dobrá volba, pokud nejste ochotni riskovat svou bezpečnost při používání chemikálií k hubení škůdců.

Při použití cedrového oleje k hubení škůdců se obvykle ředí vodou. Tato směs může efektivně sloužit svému účelu, nicméně objem směsi se bude lišit v závislosti na druhu škůdců, se kterými se potýkáte.

Pokud se chcete vypořádat se škůdci, jako jsou blechy, mouchy, stříbřité rybky a komáři, budete muset připravit směs 1,3 % cedrového oleje a 98,7 % vody, kterou použijete jako sprej. Zatímco při jednání s ohnivými budete potřebovat vyšší úroveň koncentrace s 3,1 % cedrového oleje a 96,9 % vody.

Pro ovocné mušky, můry, brouky a pavouky budete potřebovat ještě vyšší koncentraci. Vyrobte sprej na hubení škůdců obsahující 5,5 % cedrového oleje a 94,5 % vody.

Pokud se potýkáte s problémem mravenců, vaše směs bude potřebovat 6 % cedrového oleje a 94 % vody. Pro cvrčky a kobylky je zapotřebí ještě koncentrovanější roztok s 8,3 % cedrového oleje a 91,7 % vody.

Pokud máte problém se štěnicemi a chcete mít jiné způsoby, jak se s tím vypořádat, podívejte se na tento článek o tom, jaké chemikálie používají deratizátoři na štěnice.

Jak cedrový olej působí na škůdce?

Možná je pro vás záhadou, co dělá cedrový olej se škůdci. No, cedrový olej zabíjí škůdce tím, že je udusí potažením jejich exoskeletů.

Cedrový olej funguje rychle a uvidíte, že se škůdci přestanou pohybovat několik minut poté, co na ně přímo nastříkáte roztok cedrového oleje. Je také účinný při zabíjení vajíček nebo larev blokováním kyslíku a narušením jejich metabolismu.

Cedrový olej můžete také použít k řešení postelových červů. Zde je článek o tom, jak se zbavit postelových červů, který si můžete dobře přečíst.

Kde můžete koupit cedrový olej?

1. Online

Není těžké najít cedrový olej, zvláště v dnešní moderní době, kdy existují online trhy, jako je Amazon. Stačí jednoduše zadat produkt, který hledáte, a během několika sekund se na obrazovce objeví různé produkty.

2. Místní prodejny

Cedrový olej můžete také zakoupit v obchodech s potravinami a supermarketech. Pokud jej nemůžete najít v regálech, je pravděpodobné, že je někde na pultu, takže můžete laskavě požádat prodavače.

Závěr

Esenciální olej z cedrového dřeva, nebo jednoduše cedrový olej, je jen jedním z účinných a přírodních prostředků, které můžete použít, abyste se vypořádali s nežádoucími škůdci. Vzhledem k tomu, že je to osvědčené a otestované, není pochyb o tom, že je to jedna z nejlepších možností, kterou si můžete vybrat.

Nyní, když víte, kde koupit cedrový olej na hubení škůdců, můžete dostat do rukou zbraň, která vám pomůže mít domov bez škůdců. Popadněte to a zbavte se nechtěných hostů svého domova.