Definitivní průvodce, jak naplnit dětskou knížku

Jak naplnit dětskou knížku? Je tolik vzpomínek k zachycení a okamžiků, na které si vzpomenete, až budete mít dítě. Skvělý způsob, jak si zapamatovat všechny tyto vzácné detaily, je vyplnit dětskou knížku!

Zde je několik tipů, jak naplnit svou dětskou knížku:

-Začněte se základy, jako jsou informace o narození, rodokmen a samozřejmě fotografie!

-Zapište si všechna ta prvenství – první úsměv, první krůčky, první slovo a nezapomeňte ani na vtipné momenty.

-Dokumentujte oblíbené věci, jako jsou jídla, písničky, knihy a hračky.

-Zaznamenejte zvláštní milníky, jako jsou výlety nebo zahájení školy.

-Udělejte to osobní tím, že na stránky přidáte své myšlenky a pocity.

Jak uděláte batole zaneprázdněnou knihu?

Budete potřebovat:

-Tříkroužkový pořadač

-Ochrana stránek

-Nůžky

– Páska nebo lepidlo

– Fixy nebo pastelky

Nejprve se rozhodněte, jaká témata chcete do své knihy zahrnout. Mezi oblíbená témata patří barvy, tvary, čísla, písmena, zvířata a doprava.

Jakmile se rozhodnete pro svá témata, začněte shromažďovat materiály. Materiály mohou být cokoli, co máte kolem domu, jako jsou staré časopisy, zbytky balicího papíru, stuha atd. Buďte kreativní! Batolata jsou velmi zvědavá a milují objevování nových věcí.

Dále začněte vyřezávat nebo trhat materiály na malé kousky. Jakmile budete mít slušné množství kusů, začněte je třídit do hromádek podle tématu. Nyní jste připraveni začít sestavovat rušnou knížku vašeho batolete!

Jednoduše vložte své materiály do chráničů stránek a zajistěte je do tříkroužkového pořadače. A je to! Nyní máte pro vaše batole zábavnou interaktivní knihu! Šťastné tvoření!

Jak uděláte tichou knihu pro děti?

Existuje několik různých způsobů, jak vytvořit tichou knihu pro děti. Jedním ze způsobů je zakoupení předem vyrobené tiché knihy, kterou lze nalézt u mnoha online prodejců.

Dalším způsobem je vytvořit si tichou knihu s použitím materiálů, které pravděpodobně již máte v domě, jako je plsť, zbytky látek a knoflíky.

Pokud se rozhodnete vytvořit svou tichou knihu, na internetu je k dispozici mnoho výukových programů, které vás provedou procesem krok za krokem.

Jakmile shromáždíte všechny své materiály, prvním krokem je vystřihnout tvary plsti, které budete potřebovat pro každou stránku knihy. Dále budete muset tyto tvary přišít nebo nalepit na podkladovou látku pro každou stránku.

Poté, co jsou tvary plsti na místě, můžete přidat detaily, jako jsou knoflíky, zipy a stuhy. Jakmile jsou všechny stránky kompletní, jednoduše je sešijte a vytvořte si svou vlastní tichou knihu!

Tento projekt je ideální pro deštivý den nebo víkendové odpoledne a hotový produkt poskytne vašim nejmenším hodiny zábavy.

Máte nějaké tipy na vytvoření tiché knihy? Přečtěte si související článek jako Co je to dětský kočárek!

Pro jaký věk jsou tiché knihy?

Odpověď zní všechny věkové kategorie!

Zatímco tiché knihy jsou tradičně považovány za knihy pro malé děti, mohou si je užít lidé všech věkových kategorií.

Ať už hledáte způsob, jak zabavit své batole na dlouhé cestě autem, nebo chcete relaxační aktivitu před spaním, tichá kniha vám může poskytnout hodiny zábavy a požitku.

Existují nekonečné možnosti, pokud jde o navrhování a vytváření vaší tiché knihy. Můžete to udělat jednoduše nebo tak složitě, jak chcete, a přizpůsobit si ho tak, aby vyhovoval vašim zájmům a koníčkům. Tak proč to nezkusit? Možná budete překvapeni, jak moc vás to baví!

Jak vytvoříte tichou knihu?

Existuje mnoho způsobů, jak vytvořit tichou knihu, ale zde je jeden způsob, který je jednoduchý a účinný.

Budete potřebovat:

-Kus plsti v jakékoli barvě (můžete použít i více barev)

-Nůžky

-Jehla a nit nebo šicí stroj

– Stuha, knoflíky nebo jiné ozdoby (volitelné)

Nejprve si nastříhejte plsť do libovolného tvaru. Můžete z něj vytvořit čtverec, obdélník, kruh nebo jakýkoli jiný tvar, který vás napadne.

Poté pomocí jehly a nitě nebo šicího stroje sešijte okraje plsti k sobě. Nezapomeňte ponechat malý otvor, abyste mohli plsť otočit pravou stranou ven. Jakmile je plsť otočená pravou stranou ven, vyplňte ji vatelínem nebo nádivkou. Poté otvor zašijte.

Nyní si můžete svou tichou knihu ozdobit, jak chcete! Můžete přidat stuhu, knoflíky nebo jakékoli jiné ozdoby, které vás napadnou. Buďte kreativní a bavte se!

Jak si vyrobím plátěný sešit?

K výrobě plátěného sešitu budete potřebovat nějaké základní potřeby. Nejprve si shromážděte materiály: hromadu prázdných stránek (alespoň 24), jehlu a nit, nůžky a pruh lněné látky.

Látku ustřihněte na požadovanou velikost – měla by být o něco delší, než je šířka vašich stránek, a asi dvakrát tak široká. Látku přeložte podélně napůl a dlouhé strany k sobě sešijte běžícím stehem. Poté odřízněte dva kusy kartonu nebo dřevotřísky, abyste je mohli použít jako obaly.

Umístěte stránky dovnitř složené látky (mezi dva obálky) a přišijte je podél hřbetu. Odstřihněte přebytečnou látku a máte hotovo! Váš nový notebook je připraven k použití. Šťastné tvoření!

Jak vyrábíte zmačkané dětské knihy?

Chcete-li vyrobit zmačkané dětské knihy, budete potřebovat následující materiály:

– Cítil

– Nůžky

– Jehlu a nit

– Nádivka

– Stuha

Nejprve si vystřihněte osm koleček z plsti. Ujistěte se, že jsou všechny stejně velké. Poté vezměte čtyři kruhy a naskládejte je na sebe. Šijte podél okraje jehlou a nití, nahoře ponechte malý otvor. Opakujte tento krok se zbývajícími čtyřmi kruhy.

Nyní vyplňte každý z plstěných hromádek nádivkou, dokud nebudou asi do poloviny plné. poté zašijte otvor v horní části každého stohu.

Dále vezměte dva vycpané hromádky plsti a svažte je uprostřed k sobě kouskem stuhy. Tento krok opakujte se zbývajícími dvěma hromádkami.

Nyní byste měli mít dvě plněné plstěné knihy! Aby se zmačkaly, jednoduše zmačkajte každou stránku knihy, než ji dáte svému nejmenšímu, aby si ji užila.

Doufáme, že se vám tento rychlý tutoriál o tom, jak vyrobit zmačkané dětské knihy, líbil. Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky, neváhejte je zanechat níže. Šťastné tvoření!

Máte oblíbenou dětskou knížku? Co je to? Dejte nám vědět v komentářích níže! Rádi slyšíme od našich čtenářů.