Jaký je nejlepší čistič k použití v tlakové myčce? 6 nejlepších možností!

Jaký čistič je nejlepší použít v tlakové myčce? V tlakových myčkách lze použít mnoho různých čisticích prostředků, jako je čistič Sun Joe, čistič Oxy Solve, Simple Green, myčka automobilů Karcher & Voskové mýdlo a další.

Tlakové mytí zahrnuje použití vysokotlaké formy vodního spreje spolu s vynikajícím čističem k odstranění plísní, špíny, prachu skvrny.

Tato kombinace odstraňuje stopy, hluboké skvrny a povlaky eroze na zařízení a dalších souvisejících konstrukčních površích. Vždy vybírejte správný čistič, správnou techniku ​​a správné vybavení. Poté si kupte jakýkoli konkrétní čistič tlakových myček v internetových obchodech nebo na trzích. Pojďme se na to tedy pořádně podívat!

Chemikálie v čističích používaných v tlakových myčkách

Každá značka nebo společnost volí pro výrobu tlakových čističů jiné postupy a produkty. Používají chemickou alternativu nebo čisticí prostředek na praní. Nicméně chemikálie zůstávají stejné a společné. Níže jsou uvedeny chemikálie a konkrétní výrazy, které se často vyskytují na štítku láhve čističe.

#1. Kyselina citronová

Tato kyselá forma pomáhá odstraňovat skvrny, které ulpívají na dřevěných a betonových površích.

#2. Ocet

Ocet je velmi kyselý a je užitečný jako čisticí prostředek. Je prokázáno, že je bezpečný a šetrný k většině povrchů, jako jsou okna, kuchyňské povrchy, skleněné povrchy a další.

#3. Kyselina šťavelová

Tato přísada pomáhá čistit rez z kovových povrchů.

#4. Amoniak

Čpavek je velmi účinný při čištění nerezových a skleněných povrchů.

#5. Hydroxid sodný

Tato přísada je prospěšná při odstraňování mastných, tukových skvrn a mastnoty, zejména z ocelových a skleněných povrchů.

#6. Chlornan sodný

Tato látka obsahuje chlorid, který prokazatelně odstraňuje skvrny a účinně dezinfikuje povrchy.

#7. Hydroxid draselný

To tvoří základní složku při výrobě tekutých a měkkých mýdel.

#8. Bělidlo

Bělidlo tvoří dokonalou kombinaci chloridu sodného a hydroxidu sodného. Slouží jako dezinfekční a dezinfekční prostředek k účinnému odstranění plísní a plísní. No, přátelé, měli byste vědět, že můžete použít bělidlo v tlakové myčce.

Nejlepší čisticí prostředky pro použití v tlakových myčkách

Mnoho čisticích prostředků slouží svým čisticím účelům. Vždy se dívejte na značený návod k obsluze tlakové myčky. Zkontrolujte také, zda je značka nebo společnost navrhuje. Jaký je tedy nejlepší čistič pro použití v tlakové myčce? Zde jsou možnosti, pro které se můžete rozhodnout:

#1. Oxy řešit

Tento bytový čistič v tlakové myčce je vhodný i pro venkovní čištění. Přináší významný dopad pro různé účely čištění. Dodává se s několika funkcemi: pracuje s peroxidem, má zelenou barvu, odstraňuje plíseň, skvrny a řasy, má objem až 21 galonů, má netoxické přísady, není drsný k pokožce, & více. Oxy Solve je velmi šetrný k životnímu prostředí a bezpečný bez poškození vašeho těla a pokožky. Je vhodný na kovové povrchy, vinyl, textilie, dřevo, kámen, asfalt, plasty a beton. Navíc čistí i skvrny a syntetickou špínu.

#2. Myčka typu auta Karcher

Výrobek je vyroben výhradně pro čištění vozidel pomocí tlakové myčky. To je užitečné pro čištění auta a poskytuje také lesk a navíc se osvědčilo jako bezpečné při použití pro tlakové myčky. Dodává se s myčkou dva v jednom a voskem & typ husté pěny. Nicméně je užitečný pro čištění paluby a čištění vnějších oken. Nabízí se v průměrném cenovém rozpětí a navíc to dělá až dvacet galonů.

#3. 13005 CT, jednoduchá zelená

Tento průmyslový čisticí prostředek je užitečný pro odmašťování a čištění. Dodává se se silným složením, které snadno odstraňuje mastnotu a skvrny. Je to alternativa pro čističe s toxickými a drsnými složeními. Je užitečný pro povrchy a omyvatelné povrchy, jako jsou koberce, dlaždice, podlahy a umyvadla. Kromě toho pomáhá při čištění mastných skvrn, strojů, podlah a vozidel.

#4. 13421 pro, jednoduchá zelená

Pro náročné úklidové práce používejte přípravek Simple Green. Je pečlivě vyvinut pro různé aplikace a zároveň poskytuje různé služby, jako je čištění podlah, stěn, kuchyní, vozidel a průmyslového vybavení. Odstraňte nejodolnější skvrny, maziva, barvy, prach, korozivní produkty a další. Tento netoxický produkt je také prokazatelně bezpečný s kovovými povrchy, protože není korozivní.

#5. Jednoduchá zelená pro domovní vlečky

Tento produkt používejte k čištění fasády domu a práci s cihlami, hliníkem, vinylem a dřevem. Nemá žádnou drsnou povahu a nikdy nekoroduje maltu, kovy a plastové obklady. Odstraňuje však i ty nejobtížnější skvrny a zároveň čistí špínu, plísně, řasy a skvrny. A co víc, vzorec je biologicky odbouratelný a netoxický. Především je prokázáno, že je šetrný k životnímu prostředí, aniž by poškozoval domácí zvířata a zahradní rostliny.

#6. SPX-HDC1G, sun joe

Nejlepší volba čističe v tlakové myčce a navíc vysoce doporučená. Je vhodný pro účely čištění v jakékoli tlakové myčce, kterou máte poblíž. Je šetrný k životnímu prostředí, netoxický a biologicky odbouratelný. Neobsahuje bělidla, díky čemuž je při použití bezpečnější. Pomáhá zvládat odolné skvrny, ať už špínu, mastnotu, špínu, plíseň a další. Kartáčujte a mopte pomocí tohoto čističe na čištění dřeva, podlah a stěn. Zde je návod, jak používat tlakovou myčku Sun Joe.

It’s A Wrap!

Nyní se dozvíte, jaký je nejlepší čistič pro použití v tlakové myčce, přísady obsažené v produktech a komerční produkty, které lze zakoupit na trhu a v internetových obchodech. Vyberte, zda chcete čistič Sun Joe, čistič Oxy Solve, Simple Green, myčku aut Karcher & voskové mýdlo a další pro vaši tlakovou myčku. A tak můžete vyrazit!

Přečtěte si související články; vědět, jak vyčistit dřevěný plot tlakovou myčkou a jak umýt RV tlakovou myčkou.