Jak nastavit přenosnou ohrádku Baby Trend

Přenosná ohrádka Baby Trend je kompaktní hřiště, které lze postavit během několika sekund. V tomto příspěvku na blogu si projdeme, jak nastavit přenosnou ohrádku Baby Trend.

Přenosná ohrádka baby trend je skvělou volbou pro rodiče, kteří hledají cenově dostupný způsob, jak svému dítěti poskytnout místo na spaní, zdřímnutí nebo se jen tak pobavit, když je mimo domov.

Existuje několik funkcí, díky kterým se tato ohrádka odlišuje od ostatních na trhu: Rychle a snadno se složí do malého balíčku, takže se snadno přepravuje; je lehký, ale dostatečně pevný, aby bezpečně držel vaše dítě, a jeho síťované strany vám poskytují dobrý výhled na vaše dítě, když si hraje

Nastavení přenosné ohrádky Baby Trend.

Chcete-li nastavit přenosnou ohrádku Baby Trend, postupujte podle těchto tipů. V krabici je šest panelů a další příslušenství jako podložka na přebalovací pult s bezpečnostními popruhy. K dispozici je také návod k použití, který je třeba si před nastavením přečíst.

#1. Prvním krokem při nastavení je rozložení všech sekcí do vzpřímené polohy, zatímco budete ležet na podlaze nebo zemi, abyste získali stabilitu.

#2. Poté připevněte každou sekci k sobě zasunutím dovnitř, dokud nezaklapne po zajištění na místě pomocí snadno použitelných spojovacích konektorů.

#3. Dále nainstalujte dvě základny nohou (vlevo) pomocí čtyř šroubů dodaných s oběma plastovými podložkami a křídlovými maticemi, které jsou bezpečně utaženy. Poté nasaďte přiloženou podložku na přebalovací pult.

#4. Jakmile je připevněn, jednoduše zatlačte na každý bezpečnostní popruh a ujistěte se, že háčky jsou bezpečně zajištěny na místě, aby se zabránilo jejich náhodnému uvolnění při používání (vpravo).

#5. Nakonec sklopte jednu stranu ohrádky, dokud neuslyšíte cvaknutí, a současně zatlačte oběma rukama nahoru na její horní kolejnici, která automaticky uzamkne všechny čtyři strany k sobě pro snadné přenášení.

Jak položíte ohrádku Cosco?

Chcete-li ohrádku Cosco položit, jednoduše vyhledejte tlačítko na každé z krátkých stran hřiště. Zatlačte obě tlačítka dovnitř. Zatáhněte za červenou rukojeť, sbalte čtyři rohy a nechte je uprostřed, aby se setkaly, dokud nebudou všechny zavřené.

Jak čistíte kojenecké centrum Baby Trend?

Naše dětské centrum Baby Trend můžeme vyčistit jemným čističem, teplou vodou a hadry. Některé části rámu jsou plastové, zatímco jiné jsou kovové, takže při čištění každé části budeme chtít být opatrní.

Vršek měniče by se neměl namočit, protože obsahuje vycpávku, která by se mohla poškodit, pokud by byla delší dobu vystavena přílišné vlhkosti.

Jakékoli viditelné skvrny nebo nečistoty na podložce však můžete otřít mýdlem a vodou, než ji necháte alespoň 24 hodin zcela vyschnout, abyste zabránili tvorbě plísní uvnitř této oblasti v důsledku nadměrné vlhkosti po dobu 48 hodin.

Po zaschnutí možná budete potřebovat další pomoc při vkládání podložek zpět na místo, ale přebalovací pult nechejte vypnutý, dokud nebudou vyměněny všechny kusy.

Jak zahřeji svůj balíček N Play?

Pack N Plays jsou navrženy tak, aby udržely vaše dítě v teple a bezpečí během spánku. Některá miminka ale potřebují více tepla než jiná, zvláště v zimních měsících. Zde je několik věcí, které můžete udělat, abyste zajistili, že dítě zůstane příjemné a útulné, zatímco bude odpočívat:

Ujistěte se, že je na horní straně matrace dostatek vrstev přikrývek. Pokud je pod nimi příliš tenký, přidejte pod jejich spodní prostěradlo další přikrývku nebo dvě pro extra izolaci.

Používejte prodyšné bavlněné prostěradlo místo flanelu, protože to pomůže předejít problémům s přehříváním, když vaše dítě spí uvnitř Pack n Play.

Bavlnu lze také prát v pračce, takže ani výměna ložního prádla v noci nebude problém. Až půjdete příště nakupovat, pořiďte si roztomilou a příjemnou bavlněnou fleecovou deku. Lze je použít k přidání dalšího tepla pod vypasované prostěradlo nebo je jednoduše přehodit přes horní část dětská Pack n Play pro okamžitou teplou vrstvu.

V neposlední řadě můžete vždy přidat další vrstvu tepla pomocí jedné z přikrývek Snuggle Me Organic nebo Deluxe Cozy Cove z jejich Pack n Play, abyste udrželi malé paže v teple, když spí. Po zavedení těchto tipů vám garantujeme, že vaše dítě bude milé a útulné bez ohledu na roční období.

Můžete krmit dítě na lehátku?

Mnoho čerstvých maminek si klade otázku, zda mohou lehátko Boppy používat jako místo na krmení pro své miminko. Odpověď je ano, určitě můžete. Některé maminky na něm rády krmí kvůli jeho ergonomickému designu a všestranným možnostem polohování, které podporují pohodlí a podporu dítěte během krmení.

Jiní si prostě užívají toho, jak snadné je kojení nebo kojení s kojencem z láhve, zvláště ve srovnání s jinými alternativami, jako je položení malého na podlahu (na přikrývku), což kromě toho, že se všichni dělají víc, moc nedělá. nepříjemný.

Pomáhá také chránit děti před pádem, pokud se při krmení vůbec kroutí.