Jaký druh rámu postele funguje pro nafouklou matraci

Ti, kteří chtějí vědět, jaký druh rámu postele funguje pro matraci Puffy, budou potěšeni její univerzálností. Ale to, že funguje pro všechny rámy postelí, neznamená, že můžete vybrat jakýkoli. Proč tedy nezískat konkrétní snímek od Puffyho?

Také by vás mohly zajímat tipy, jak udržet Puffy matraci na základně. Samozřejmě bude vždy užitečné znát správný způsob, jak postel nastavit, aby byla stabilní a prodloužila její životnost. Můžete si také přečíst o referencích, jaké jiné matrace jsou srovnatelné s Puffy matrací.

Jaký rám postele použít pro nafouklou matraci?

Jedním z důvodů, proč je Puffy dobrou matrací, je kompatibilita se všemi povrchy. Můžete jej použít na jakýkoli rám postele, pokud mají oba kompatibilní velikosti a základna nemá žádná poškození, která by mohla ovlivnit jeho účinnost při podpoře postele. Pokud si ale chcete ušetřit potíže s potenciálním nákupem špatného rámu nebo použitím poškozeného rámu, Puffy má také čalouněný rám postele, který si můžete zakoupit.

Nadýchaný čalouněný rám postele

Puffy čalouněný rám postele je dodáván v plné velikosti, king, queen a California king. Zahrnuje dokonce rolovací rošty při nákupu a výhody, jako je zkušební doba a záruka, jsou stejné jako to, co Puffy používá pro své matrace. Proto také získáte 101 nocí na vyzkoušení rámu postele od Puffy a díky doživotní záruce se můžete cítit bezpečně.

Stojí rám postele Puffy za to?

Rám postele Puffy začíná na 899 dolarech a stojí za koupi kvůli jeho funkcím, které uspokojí funkci a vizuální přitažlivost.

  • Konstrukce

Rám postele Puffy je vyroben tak, aby vydržel díky své prémiové tkanině a stehům, prémiovým dřevěným lamelám a odolnému hardwaru. Kromě toho získáte solidní podporu pro vaši původní matraci Puffy z paměťové pěny, aniž byste potřebovali pružinu, protože je již dodávána se základnou. Je dokonce navržen tak, aby unesl až 600 liber.

  • Pohodlí

Protože je rám postele Puffy čalouněný, můžete na posteli pohodlně sedět vzpřímeně. Polstrování na čele může odlehčit vašim zádům, když sedíte v posteli. Kromě toho je rám tichý, aby nerušil spánek.

  • Pohodlí

Rám postele Puffy je dodáván prostřednictvím společnosti FedEx, stejně jako matrace Puffy. Sestavení je poměrně snadné, takže nastavení postele je bez frustrace. A z dlouhodobého hlediska se látkové čalounění rámu postele Puffy snadno čistí a zajišťuje rychlou údržbu.

  • Estetika

Rám postele Puffy je nejen odolný a užitečný. Je také vizuálně atraktivní díky čalouněnému povrchu se studenou, neutrálně šedou barvou. Mělo by být snadné sladit se s jakýmkoli stylem ložnice.

Potřebujete Boxspring s nafouklou matrací?

Nepotřebujete pružinu s matrací Puffy, ale můžete ji použít, pokud chcete, aby vaše hotová postel měla více dávek. Puffy však navrhl i jejich hybridní matrace Puffy Lux a Puffy Royal, aby byly použity přímo na rám postele i bez pružin. To je výhodnější ve srovnání s tradičními pružinovými záhony, které vyžadují pružinovou skříňku.

Můžete dát nafukovací matraci přímo na podlahu?

Pokud dáváte přednost stylu postele přímo na podlaze, potěší vás, že mezi modely, které lze tímto způsobem použít, patří matrace Puffy. Zvažte však zvednutí matrace bez ohledu na to, abyste pomohli s cirkulací vzduchu. Bude také zdravější spát v přiměřené vzdálenosti od podlahy, aby se zabránilo těsnému kontaktu s nečistotami a zvířaty na zemi.

Můžete použít běžný rám postele s nafouklou matrací?

Můžete použít běžný rám postele s matrací Puffy, pokud není poškozený a má správnou velikost. Například nechcete, aby se vám matrace klouzala, protože rám je příliš velký nebo jeho okraje nejsou podporovány, protože je váš rám příliš malý. Pro matraci Puffy můžete také použít jiné podpěry, včetně pružin, plošinových základen nebo nastavitelných základů.

Věděli jste, že kromě čalouněného rámu Puffy má značka také další základny? Můžete například vzít v úvahu matraci Puffy nebo nastavitelnou základnu Puffy.

Nadýchaný základ

Puffy Foundation je těžká 15palcová vysoká ocelová základna, která unese až 1 000 liber. Dodává se dokonce s protiskluzovou podložkou, která udrží vaši matraci na místě. Ale i když je vyroben tak, aby vydržel, je stále lehký a snadno se nastavuje, protože nevyžaduje žádné nástroje.

Nadýchaná nastavitelná základna

Pokud chcete mít větší kontrolu nad úhly postele, můžete vyzkoušet nastavitelnou základnu Puffy. Má třírychlostní, dvojitě nezávislé masážní motory, nastavitelnou výšku nohou a univerzální držák na čelo. Je dokonce vybaven porty USB a LED osvětlením.

Závěr

A to je vše! Tento článek odpověděl na to, jaký druh rámu postele funguje pro nafouklou matraci, a zjistili jsme, že můžete použít jakýkoli rám správné velikosti bez poškození. Můžete také získat čalouněný rám postele od Puffy nebo jakýkoli základ.

Ale co když nevíte, co dělat s nafouklou matrací příliš měkkou? O tomto problému jsme napsali samostatný článek, protože získání správného rámce není jediným řešením.