Kolik je matrace Serta: průvodce nákupem & amp; Tipy

Pokud chcete vědět, kolik stojí matrace Serta, cenové rozpětí začíná na 349 až 3499 USD. Níže probereme každou matraci Serta, abychom vám pomohli se s modely lépe seznámit. Který z nich vůbec stojí za to?

Pokud jste také zvědaví, zde jsou nejprodávanější matrace v USA. Perfect Sleeper je v tomto seznamu zahrnut, takže vás může zajímat znalost dalších značek.

Kolik stojí matrace Serta?

Serta nabízí řadu matrací, takže můžete očekávat, že matrace Serta se může pohybovat od 349 do 3499 USD za počáteční cenu modelu. Upozorňujeme, že toto jsou ceny uvedené na jejich webových stránkách v době psaní tohoto článku a mohou se změnit. Kromě toho má Serta někdy tržby z prázdnin, kdy některé matrace budou stát ještě nižší, například sleva 200 $.

Abyste měli rychlý přehled cen Serta, iComfort a iComfort začínají na 909 $, zatímco Perfect Sleeper je o něco dražší na 999 $. Mezi dražší matrace Serta patří Serta Sleepscape, která začíná na 1 999 USD a 3 499 USD za Serta Arctic. Takže s uvedenými cenami si může někdo s omezeným rozpočtem stále dovolit matraci Serta?

Jaká je nejlevnější matrace Serta?

Nenechte se zahltit cenami matrací Serta, protože existují levnější kolekce, které jsou dostupné za méně než 1 000 $ až do 500 $. I když máte omezený rozpočet na novou matraci, můžete zažít postel Serta, kde ta nejlevnější začíná na 349 dolarech. Matrace EZ Tote je vyrobena z gelové paměťové pěny a největší velikost je pouhých 599 $.

Pokud můžete svůj rozpočet trochu natáhnout, proč si nepořídit Serta Serene Sky za 499 $? Je pravda, že je to o něco dražší než EZ Tote, ale získáte individuálně zabalený systém podpory cívky s gelovou pěnou. A konečně, Serta má také matraci, která stojí 549 dolarů za dvojče, a je to Perfect Sleeper Nestled Night pro kolébku a spánek uvolňující tlak.

Pokud se nemůžete rozhodnout mezi dvěma zmíněnými matracemi Perfect Sleeper Serta, zde je srovnání, které vám poskytne nejlepší Serta Perfect Sleeper.

Je možné vyjednat cenu matrace Serta?

Nemůžete vyjednat cenu matrace Serta, ale společnost často nabízí propagační akce, které vám pomohou ušetřit více při nákupu nové postele. Aktuální nejlepší nabídky matrací Serta můžete dokonce najít v katalogu produktů této značky a ohodnotit matrace za nejlepší cenu. A pokud máte svůj kalendář poblíž, zjistili jsme nejlepší čas na koupi postele, když obchody a značky mají často výprodeje a zdarma.

Mezi další způsoby, jak učinit nákup matrace Serta méně zdrcujícím, patří kontrola bezúročného financování Serta, speciální online exkluzivní nabídky nebo hledání propagace národních prodejců. Neznáte renomované prodejce matrací se zárukou nejnižší ceny? Zde jsou nejlepší obchody na nákup matrace.

Nabízí Serta financování?

Můžete si vybrat možnosti financování pomocí Serta, protože fungují s Affirm. Můžete zaplatit prostřednictvím Affirm a zvolit si preferovaný termín financování a oni požádají pouze o kontrolu měkkého kreditu. Dobrou zprávou je, že neexistují žádné skryté poplatky a vaše kreditní skóre nebude ovlivněno ani vyšetřováním kreditu.

Kolik stojí matrace Serta v plné velikosti?

Matrace Serta v plné velikosti stojí 1 219 USD, pokud se díváte na hybridní matraci iComfort. Některé modely však v této velikosti nejsou k dispozici a nejlevnější jsou postele twin a twin-XL. Cena se může také zvýšit u některých modelů Serta, které nabízejí upgrady, jako je chlazení a odlehčení tlaku.

Kolik stojí matrace velikosti Serta king?

Jednou z nejdražších matrací Serta je model Serta Arctic a pokud chcete Arctic Premier, stojí královská velikost 4 199 až 4 699 $. Získáte třívrstvou chladicí technologii, gelovou pěnu, pěnu s vysokou hustotou, ale existují i ​​hybridní modely s mikro cívkami a pokročilými systémy vnitřních pružin. Pokud získáte dražší model Premier, získáte odpružení a bezproblémovou paměťovou pěnu také v celkové struktuře postele.

Kolik stojí matrace královny Serta?

Nejdostupnější matrací Serta je EZ Tote, a protože královna je nejběžnější velikostí pro domácnosti, stojí za to zvážit tento konkrétní model Serta, pokud máte rozpočet. Taška Serta EZ velikosti Queen je pouze 449 $, což je vynikající hodnota za peníze. Také se nemusíte starat o jeho trvanlivost kvůli podpoře od okraje k okraji na pěnovém jádru a přechodové pěně na nosné vrstvě.

Vyrábí Serta dobré matrace?

Pokud vás zajímá, zda se vyplatí pořídit matraci Serta, zvažte výběr mezi svými nejlepšími značkami. Serta existuje již více než 90 let a dokonce i hotely důvěřují tomuto výrobci pro své pohostinské postele. Kromě toho uvidíte recenze od různých nezávislých blogů a kupujících, kteří chválí Sertu za její produkty.

Pokud chcete s nákupem nové postele pomoci více, položte si při nákupu matrace tyto otázky.

Závěr

A to je vše! Odpověď na to, kolik je matrace Serta, může být cenově dostupná od 349 $ až po něco tak drahého jako 3 499 $ za počáteční cenu. Serta nabízí řadu modelů, takže by mělo být snadné najít to, co vyhovuje vašemu rozpočtu.

Doufáme, že jste se toho hodně naučili, ale pokud ještě nějaké máte, klidně nám napište otázku.