Jakou Barvu Nosit Na Jarní Svatbu

Odpověď na to, jakou barvu si vzít na jarní svatbu, se může inspirovat samotným ročním obdobím. Jarní svatby obvykle sledují témata související s barevnými květinami v sezóně.

Proto je jarní oblečení svatebních hostů světlé a barevné ve srovnání s neutrálními a tmavými motivy, které lze vidět na jiných typech svateb. Poskytneme konkrétní nápady na jarní outfit pro svatebčany a klidně si přečtěte, co si vzít na jarní svatbu.

Průvodce jarním svatebním oblečením: Jakou barvu si obléknout na jarní svatbu

Pro svatebčany, kteří se účastní jarních svateb, můžete barvy na místě vzít jako inspiraci pro oblečení svatebních hostů. Jaká barva je vidět na zahradní svatbě nebo jaké jsou barvy v sezóně?

Mezi nejlepší barvy na jarní svatbu patří růžová, zelená, žlutá, modrá, fialová, červená a dokonce i pastelové. Můžete dokonce nosit květiny a vzory, pokud nejsou příliš nápadné, že odvádíte pozornost od nevěsty a ženicha.

Nejbezpečnější barvy jsou jemné odstíny a pastely, protože se hodí k obvyklému romantickému tématu jarních svateb. Můžete dokonce vyzkoušet jedinečné barvy, jako je fialová, světle šedá, korálová a světle šedá pro jarní svatbu, pokud se hodí k tématu události.

Nápady na jarní svatební oblečení pro hosty

 • midi šaty v pastelových barvách
 • Květinový overal
 • Bětsky modrý oblek
 • Světle hnědá bunda
 • Boty, tašky, pásky, kravaty a přehozy v barvách inspirovaných květinami v sezóně

Jakou barvu byste si neměli vzít na jarní svatbu?

Zatímco jarní svatba umožňuje různé barevné nápady na nošení jako svatebního hosta, přesto byste měli při plánování toho, co si na jarní svatbu obléknete, dodržovat správnou etiketu. I když možná považujete odstín nebo tón za jarní barvu, měli byste posoudit, zda patří ke svatebním barvám.

 • Na jarní svatbu lze nosit světlé barvy, ale ujistěte se, že váš outfit nebude v ostrém kontrastu s tématem svatby
 • Vyhněte se velmi výrazným odstínům, díky nimž jako svatební host vyniknete
 • Znejte barvu, kterou nosí svatebčané na jarní svatbě, abyste se jí mohli vyhnout
 • Bílá a podobné barvy jsou tradičně vyhrazeny pro nevěstu
 • Většina jarních svateb se koná během dne, takže tmavé barvy a tóny šperků jako vínová nebo smaragdově zelená nemusí jarní svatbě slušet
 • Tmavě neutrální barvy jsou obvykle vhodnější pro podzimní nebo zimní svatbu, ale lze je nosit i na svatbu v hale a večerní jarní svatbu.
 • Nenoste příliš syté odstíny a do svého oblečení vkládejte různé barvy
 • Seznamte se s kulturou a tradicemi snoubenců, protože některé svatební barvy mohou být nevhodné

Bude jarní svatba, které se zúčastníte, v dubnu? Přečtěte si, co si obléct na dubnovou svatbu.

Mohu si vzít zelenou na jarní svatbu?

Jednou z nejlepších barev na jarní svatbu je zelená. Můžete si vybrat z různých odstínů a tónů tak, aby vyhovovaly času jarní svatby, její formálnosti a místu.

Zelená je také jarní barva, protože rostliny jsou v tomto období živější. Spárování zelené s dalšími jarními barvami, jako je modrá nebo růžová, by mělo být snadné pozvednout váš styl.

Je v pořádku nosit na jarní svatbě černou?

Černou barvu můžete nosit na jarní svatbu, ale lepší je kombinovat ji s pastelovými a jinými zářivými odstíny. Namísto toho, aby byla hlavní barvou oblečení pro svatební hosty, můžete ji použít na kalhoty nebo boty.

Všimněte si, že černá je někdy mezi svatebními barvami, kterým se některé obřady vyhýbají, protože souvisí se smutkem a smůlou. Zeptejte se proto páru nebo kohokoli blízkého, zda uvažujete o černém oblečení na jarní svatbu.

Mohu si na jarní svatbu obléci bílé s květinami?

Květiny jsou jedním z nejlepších vzorů, které se nosí na jarních svatbách. Ale protože bílá je považována za svatební barvu, často se jí vyhýbáme.

Takže pokud máte bílý outfit s květinovým vzorem, můžete si ho vzít i na jarní svatbu? Odpověď je ano, protože bílá je skryta ostatními barvami v květinovém designu.

Jen zkontrolujte, zda vaše šaty vypadají svatební, to znamená, že jsou nafouklé nebo mají detaily, jako je krajka a tyl, protože by bylo neuctivé nosit něco, co vypadá jako svatební šaty.

Můžete si vzít samet na jarní svatbu?

Kromě toho, že víte, jaké barvy nosit na jarní svatbu, měli byste si vybrat materiály šatů vhodné pro tuto sezónu a počasí. Například na typickou jarní svatbu vám bude samet připadat příliš těžký.

Místo toho se rozhodněte pro lehké látky, jako je šifon, zejména pro venkovní odpolední jarní svatbu. V opačném případě může být samet vhodný pro vnitřní svatbu s uvázanou kravatou, protože je formální a luxusní.

Závěr

A to je vše! Právě jste se dozvěděli, jakou barvu si vzít na jarní svatbu, která může být jakkoli jasná a živá, inspirovaná květinami v sezóně.

Myslete na pastelové odstíny a barvy, jako je zelená, modrá a růžová. Květiny jsou také obzvláště vhodné pro jarní oblečení svatebních hostů.

Níže nám dejte vědět, kterou z těchto barev máte nejraději.