Jaké jsou rozměry mini lednice? 2 nejlepší styly!

Máte představu, jaké jsou rozměry mini lednice? Před zakoupením produktu je velmi důležité znát rozměry. Mini lednice jsou nejlepší volbou pro místnosti s malými prostory, protože jejich objem se pohybuje pouze od 1,5 do 5 kubických stop.

Možná vás vždy trápí, kam budete ukládat potraviny a nápoje, když budete ubytováni ve své ubytovně, kde bohužel není lednice ani mraznička. Možná nechcete jít dovnitř a ven z místnosti, abyste si vzali nějaké občerstvení.

Chladničky jsou obvykle objemné a někdy je těžké najít místo, kde by mohly být správně umístěny. Různé druhy chladniček však nyní zahrnují mini chladničky, které jsou ve srovnání s „normálními“ chladničkami relativně malé.

Tento článek se bude zabývat různými styly mini ledniček a některými z nejlepších možností a jejich funkcemi. Nezáleží na tom, z jakého důvodu jste si tento článek přečetli. Důležité je, že se naučíte některé významné pravdy. Takže, drahý příteli, pokud tě to dostatečně zajímá, pokračuj v rolování!

Dva různé styly mini chladniček a co si vybrat

Nyní můžeme nakupovat, aniž bychom v tuto dobu museli vystoupit z pohodlných míst. Jediným kliknutím máte na několik dní po ruce jakoukoli položku, kterou si přejete. Naštěstí mini ledničky, se kterými se budeme potýkat, najdete v Amazonu a Walmartu.

Důležitost znalosti rozměrů mini lednice, kterou si chcete koupit, je na stejné úrovni jako její vysoké specifikace a kvalita. Řeknu vám proč položením otázky.

Co uděláte s mini ledničkou zřetelné kvality, pokud se nevejde kamkoli do vašeho domu nebo auta? Na hlavní dotaz jsme již poskytli průměrnou odpověď, která zní: „Jaké jsou rozměry mini lednice?“. Je však také důležité znát rozměry některých mini chladniček s dobrým výběrem.

Styl č. 1. Přenosná mini lednička

Možná vás zklamalo zjištění, že vaše údajné studené nápoje se po kilometrech cestování pod žhnoucím sluncem zahřály. Ach, jaká frustrace! Kdo to chce

Dobrá věc, nyní jsme se seznámili s přenosnými mini ledničkami, díky nimž je naše cestování příjemnější a méně starostí. Díky technologickému pokroku. Nyní si můžeme v autech dát nějaké studené nápoje.

Přenosná mini lednička Gourmia GMF668

Tato mini lednička nejenže skvěle udržuje čerstvé potraviny a nápoje v chladu, ale také může odlehčit cestujícím prostřednictvím hudby. Ano, čtete dobře.

Tato malá lednička vás a vaše přátele může doprovázet na dlouhé hodiny cesty s jakýmkoli oblíbeným seznamem skladeb vašeho týmu.

Jak to může být? Má vestavěný reproduktor Bluetooth! Pokud však chcete méně efektní mini ledničku, máte štěstí, že jste tento model zvážili, protože jste se rozhodli tuto funkci eliminovat.

Rozměry této mini lednice jsou 0,89 x 0,83 x 0,62 stopy. Do této chladničky se vejdou až čtyři litry nápojů. Váží kolem 4,85 liber. Když mluvíme o policích, tento model má pouze jeden.

Přenosná mini lednička Frigidaire EFMIS129

Tato mini lednička je cenově dostupná a poměrně malá než předchozí model, protože váží pouze 3 libry.

To je nejlepší na cesty, zejména když máte dítě a jeho mléko musí být čerstvé.

Interiér má rozměry 5 x 5 x 7,5 palce. Polohu police můžete změnit podle druhu zboží, které chcete do mini lednice vložit. Totéž s výše uvedenou mini ledničkou pojme až 4 litry zboží.

Styl č. 2. Kubické mini ledničky

Toto je nejlepší pro lidi, kteří vždy zvažují estetiku. Kubické mini ledničky lze snadno umístit do domu. Jednou z výhod tohoto stylu je, že je velmi lehký.

Pokud jste jedním z těch, kteří vážně sledují své účty za elektřinu, pak si musíte být vědomi toho, že vám tato mini lednička může způsobit malý šok.

Aby byla zajištěna výhoda diskutovaná výše, konstrukce narušila hodnotu jejího izolačního materiálu.

Midea WHS-65LSS1

Tento model krychlové mini chladničky má vynikající vlastnosti. Jedním z nich je, že můžete změnit výšku jeho nohou. Umístění se také stává menším problémem, zvláště pokud zvažujete otevření dveří chladničky, protože je můžete změnit buď vlevo, nebo vpravo.

Jeho rozměry jsou 17,7 x 18,6 x 19,4 palce. Váží kolem 35 liber a pojme až 1,5 kubické stopy zboží. Také se nemusíte bát rzi, protože její vnější strana je pokryta nerezovou ocelí.

Závěrečná slova

Doufám, že na konci tohoto článku jste se naučili rozměry mini lednice a seznámíte se s 2 z mnoha stylů a některých modelů v každé kategorii. Děkuji za váš čas a úsilí při čtení tohoto článku. Velmi si vás vážíme!