Jak zacházet s dětskou knížkou

Jak zacházet s dětskou knížkou? Nyní, když máte dítě, je čas začít vyplňovat jejich dětskou knihu!

Může to být náročný úkol, ale s těmito tipy to zvládnete jako profík.

-Začněte shromažďováním všech důležitých informací o vašem dítěti. To zahrnuje věci jako jejich datum narození, váha a délka.

-Potom začněte dokumentovat růst a vývoj vašeho dítěte. Všimněte si, jak se mění den za dnem, a zahrňte všechny významné milníky, kterých dosáhli.

-Nakonec zdokumentujte všechny výjimečné okamžiky, které sdílíte se svým malým dítětem. Zachyťte první smích a chichotání, stejně jako neocenitelné výrazy na jejich tvářích.

Podle těchto jednoduchých kroků můžete vytvořit krásnou dětskou knihu, která vydrží po celý život. Tak začněte ještě dnes a užívejte si každý okamžik!

Jak vytvoříte knihu do prvního ročníku dítěte?

Existuje několik věcí, které budete potřebovat, abyste vytvořili knihu do prvního ročníku vašeho dítěte. Nejprve budete potřebovat nějaké fotky vašeho miminka. Tyto fotografie můžete pořídit sami nebo je pořídit někdo jiný.

Pak budete muset najít fotoalbum nebo výstřižky, které jsou dostatečně velké, aby se do nich vešly všechny vaše obrázky. Najdete je ve většině obchodů, které prodávají knihy a další kancelářské potřeby. Nakonec si budete muset vybrat nějaké samolepky nebo razítka, kterými si album ozdobíte.

Jakmile budete mít všechny materiály, je čas začít vytvářet knihu pro vaše miminko! Prvním krokem je vybrat nějaké fotografie ze své sbírky a vložit je do alba. Můžete je buď seřadit chronologicky, nebo si můžete vybrat své oblíbené fotografie, které vložíte do alba.

Jakmile vyberete fotografie, je čas začít přidávat popisky. Můžete si zapsat, co vaše miminko dělalo každý měsíc, nebo můžete ke každé fotografii napsat jen krátkou větu.

Jakmile přidáte všechny fotografie a popisky, je čas přidat nějaké nálepky nebo razítka. Je to skvělý způsob, jak si album přizpůsobit a vypadat mimořádně výjimečně. Samolepky a razítka najdete ve většině obchodů, které prodávají knihy a kancelářské potřeby. A to je všechno! Kniha prvního ročníku vašeho dítěte je nyní kompletní!

Jak vytvoříte knížku pro miminko?

Budete potřebovat několik věcí: fotky, deník a nějaké kreativní nápady. Jakmile budete mít tyto věci, můžete začít sestavovat svou knihu. Zde je několik tipů, jak začít:

– Vyberte si formát, který vám vyhovuje. Můžete jít tradiční cestou a použít fotoalbum nebo scrapbook, nebo můžete být kreativní a vytvořit si vlastní album pomocí stavebního papíru, fixů a lepidla.

– Shromážděte všechny fotografie, které chcete zahrnout. Patří sem obrázky ultrazvuku dítěte, nemocniční náramek, první koupel, otisky nohou, otisky rukou, členové rodiny a cokoli jiného, ​​co zachycuje tuto zvláštní dobu.

– Začněte si zapisovat vzpomínky do deníku. Zahrňte věci, jako je to, co mělo dítě na sobě, co jedla, vtipné věci, které dělalo, a dosažené milníky.

– Přidejte nějaké zábavné doplňky. Můžete zahrnout básně, citáty nebo texty písní, které vám připomínají vaše dítě. Nebo vytvořte stránku s ručně kreslenými obrázky nebo samolepkami. Nebe je konečná hranice!

Když si uděláte čas a zahrnete všechny své oblíbené vzpomínky, budete mít knihu, kterou si budete pamatovat po mnoho let. Takže buďte kreativní a bavte se s tím!

Jak vytvoříte zápisník pro novorozence?

K vytvoření sešitu pro novorozence budete potřebovat několik věcí:

– Fotoalbum nebo album na scrapbooking

-Scrapbookingový papír v různých barvách a vzorech

-Fotky dítěte

-Nálepky, výseky a další ozdoby pro vaše stránky

Chcete-li vytvořit svůj zápisník, začněte vyhledáním fotografií dítěte. Můžete si je vytisknout nebo naskenovat do počítače.

Pokud používáte album s předřezanými stránkami, najděte fotografie, které odpovídají velikosti těchto stránek. Pokud vytváříte své vlastní stránky, vyberte si rozvržení a design, než je začnete vyplňovat.

V horní části každé stránky přidejte jméno dítěte a datum narození. Můžete také přidat váhu a délku, pokud chcete. Poté začněte stránky vyplňovat fotografiemi a dalšími ozdobami. Použijte různé barvy a vzory papíru k vytvoření vizuálního zájmu. Nebojte se být kreativní se svým scrapbookingem!

Až budete hotoví, dejte svůj zápisník rodičům jako památku na první měsíce jejich miminka.

Co vkládáte do dětského sešitu?

Dětský zápisník je skvělý způsob, jak zachytit všechny vzpomínky z prvního roku vašeho dítěte. Můžete vložit fotografie, obrázky z ultrazvuku, nemocniční náramky a další položky, které jsou pro vás a vaše dítě speciální. Zde je několik nápadů, co vložit do dětského sešitu:

-Fotky vašeho dítěte v různých fázích vývoje

-Fotky vašeho dítěte s rodinnými příslušníky a přáteli

-Ultrazvukové snímky

-Nemocniční náramky nebo identifikační štítky

-Oblečení nebo dupačky, které vaše dítě nosilo v prvním roce

– První ostříhání nebo pramínek vlasů

-Certifikáty nebo ocenění z prvního ročníku

-Vstupenky nebo programy z akcí během prvního roku

-Otisky rukou nebo stop

– Pramínek vlasů z prvního stříhání

– Suvenýry z oslav prvních narozenin nebo jiných speciálních akcí

-První kroky nebo slova zapsaná

-Umělecká díla nebo jiné věci vytvořené vaším dítětem v prvním roce.

To je jen několik nápadů, jak začít. Možnosti jsou nekonečné, pokud jde o to, co můžete zahrnout do dětského zápisníku. Buďte kreativní a bavte se! Vaše dítě se bude rádo dívat na svůj zápisník a vidět všechny vzpomínky z prvního roku.

Předpřipravených dětských výstřižků najdete spoustu, ale doporučuji začít s prázdným, abyste si jej mohli upravit podle svých představ. Můžete také přidat ozdoby, jako jsou stuhy, samolepky nebo vysekané výstřižky, aby váš zápisník vypadal mimořádně výjimečně.

Ujistěte se, že zachytíte všechny důležité okamžiky z prvního roku svého dítěte a vložíte je do dětského sešitu! Bude to drahá památka na další roky.