Jaké Boty Nosit Na Plážovou Svatbu

Pro ty, kteří jsou zvědaví, jaké boty si vzít na plážovou svatbu, budeme mluvit o párech ideálních pro nevěstu, ženicha a hosty. Vždy je užitečné prodiskutovat, jaké boty budou vhodné pro různá místa svatby pro pohodlí a třídu.

Pokud také uvažujete o vynechání podpatků, přečtěte si, jak nosit ploché boty na svatbu. Je možné nosit byty na formální příležitosti, jako je svatba, pokud víte, jaké typy a oblečení budou doplňovat dress code.

Jak zjistit, jaké boty si vzít na plážovou svatbu

Nevěsta

Při výběru bot, které budete nosit v uličce na plážové svatbě, zvažte mobilitu a pohodlí. Například je nejlepší vyhnout se vysokým podpatkům, protože se mohou zachytit v písku a způsobit ztrátu rovnováhy.

Také si nechcete náhodně šlápnout na šaty, protože padnoucí svatební šaty na plážové svatby jsou obvykle dlouhé a splývavé. Proto se ke svatebním šatům rozhodněte pro stylové skluzavky nebo muly.

Klínky budou bezpečnější než špičaté podpatky, pokud je nutností určité vyvýšení. Zdobené byty a sandály budou také dobře fungovat, protože je méně pravděpodobné, že se v nich bude sbírat písek, když jdete uličkou.

Ženich

Ženich může ladit s formálností bot nevěsty. Doplníte ji například, když si vezmete společenské boty nebo sandály?

Chcete vybrat pár, který by nebyl pro místo nepohodlný. Poslední věc, kterou chcete, je mít písek nalepený mezi botami a ponožkami.

Pro plážovou svatbu můžete také zvážit mokasíny, lodičky nebo dokonce derby. Některé páry dokonce chodí uličkou bosé, zvláště když je svatba na pláži neformálnější nebo se řídí tématem, jako je boho.

Hosté

Jako svatebnímu hostu je vhodné pouze zkontrolovat svatební pozvánku na dress code, i když se jedná o svatbu na pláži. Některé páry možná stále dodržují formální dress code, přestože mají svou polohu u pobřeží.

Nicméně, ženy mohou stále zvážit byty přes podpatky, aby se mohli mnohem snadněji pohybovat v písku. Oblečení, které budete nosit, vám také může pomoci rozhodnout se, jaký konkrétní pár si obléci.

Mužští hosté mohou zvážit lodičky, espadrilky nebo dokonce řidičské boty. Pokud je dress code ležérní, pak by se měly hodit i dobré tenisky.

Co nosíte na nohou na plážovou svatbu?

Výběr obuvi na plážovou svatbu závisí na dress code. Pokud pozvánka vyžaduje neformální dress code, můžete zvážit plážové sandály nebo dokonce tenisky.

Upřednostněte pohodlí, protože budete chodit po písku a nechcete se při pohybu potopit nebo ztratit rovnováhu. Na některých plážových svatbách je dokonce možné chodit naboso a pár by o to mohl dokonce požádat.

Členové svatební party mohou také nosit odpovídající doplňky na nohy. Pak si můžete přinést další pár bot na recepci.

Je v pořádku nosit na svatbě espadrilky?

Espadrilky by se měly nosit na svatbu. K dispozici je mnoho stylů, takže by mělo být snadné vybrat pár, který bude vyhovovat tématu svatby.

Plážové svatby a dokonce i venkovní svatby jsou ideální pro espadrilky. Ženy se mohou rozhodnout pro klíny, které se hodí na večerní svatby, a různé barvy a typy espadrilek se hodí mužským hostům ve formálním i neformálním oblečení.

Můžete nosit lodičky na pláži?

Na pláži můžete nosit podpatky, ale nejlepší je vyhnout se špičatým botám, protože se mohou zabořit do písku. Můžete si také vybrat podpatky s kratšími podpatky nebo zvolit podpatky klínového stylu, protože se snáze pohybují, když jste na pláži.

Nevěsty a ty, kdo jsou na její svatební párty, obvykle volí na plážové párty boty, jako jsou sandály a muly, místo obvyklých podpatků. Navíc se můžete rozhodnout pro ty se zdobením pro elegantnější vzhled.

Co si hosté oblékají na plážovou svatbu?

Svatební dress code bude diktovat, co si hosté obléknou na plážovou svatbu. Ale pokud chcete konkrétní nápady, klasické oblečení pro hosty, které se účastní plážových svateb, zahrnují splývavé maxi šaty pro ženy a pěkné polo v kombinaci s chinos kalhotami pro muže.

Je však také možné vidět některé plážové svatby, kde hosté nosí obleky a kravaty a formálnější šaty. Pokud se svatba na pláži řídí boho týmem, přečtěte si, co si obléct na boho svatbu, kde najdete nápady na oblečení.

Je v pořádku nosit boty na pláži?

Boty můžete nosit i na pláž a někteří by dokonce doporučovali je mít, než chodit naboso. Tím se zabrání pravděpodobnosti poranění ostrými předměty na písku.

Můžete však zvážit spíše plážové boty než běžné běžecké boty, aby vypadaly vhodněji pro dané místo. Také byste se nemuseli bát, že je namočíte, pokud chcete plavat a jít.

Na plážové svatby jsou boty ideální, zvláště pokud je dress code formální. Nicméně sandály a espadrilky jsou to, co obvykle uvidíte na většině plážových svateb.

Závěr

A to je vše! Zjistili jsme, jaké boty si vzít na plážovou svatbu a zahrnují ploché boty, sandály, espadrilky, muly, mokasíny, skluzavky, lodičky a derby.

Muži a ženy si musí ještě zkontrolovat dress code, aby věděli, jaké boty mají nosit. Ale obecně chcete něco, co vás nepotopí do písku.