Jaké barvy ladí se sadou břidlicové pohovky a sedačky?

Barva má schopnost transformovat prostor, takže výběr správné palety je zásadní. Milujete tedy svůj nový břidlicový nábytek a chcete předělat svoji oblast. Ale jaké barvy jsou s břidlicovou pohovkou a sadou lásky?

Nábytek v břidlicové barvě je překvapivě zábavná barva na ozdobu. Můžete jej použít jako dramatický akcentový odstín v místnosti, která to potřebuje. Pokud ji použijete, také zanechá v místnosti neuvěřitelně útulný pocit.

Břidlice je sytě šedá se zemitými podtóny. Barva je pojmenována po břidlicové hornině, světlejší než dřevěné uhlí a často obsahuje červené, modré a hnědé náznaky. Břidlice je neutrální, ale je to intenzivní barva.

Zdůrazněné kousky z břidlice mohou být skvělým způsobem, jak přidat vašemu prostoru vizuální váhu. Hledejte holé zdi, prázdné rohy a další oblasti, které se zdají být řídké. Břidlicová pohovka a sedačka, jako nápadné zrcadlo, mohou být přesně tím, co prostor vyžaduje.

Co je to Loveseat?

Loveseats jsou malé dvoumístné pohovky, které původně měly být většími verzemi křesel. Sedací soupravy, také známé jako dvojité židle, se běžně používají v uspořádání nábytku do obývacího pokoje nebo rodinného pokoje. Přesto mají moderní aplikace, jako jsou malé prostory, neformální kancelářské prostory a intimní oblasti čtení v kavárnách.

Co je to pohovka?

Pohovka je kus nábytku postavený pro dvě nebo tři osoby. Nejčastěji je vnímána jako lavice s čalouněnými područkami a v některých případech s pružinami a přiléhavými polštáři. Pohovka se však primárně používá k sezení.

Pohovky se obvykle nacházejí v rodinném pokoji, obývacím pokoji, doupěti nebo obývacím pokoji domova. Nebytová zařízení zahrnují hotely, lobby obchodních kanceláří, čekárny a bary.

Jaké barvy ladí se sedací soupravou z břidlice a sadou lásky?

Břidlice a bílá

Bílá je skvělá barva k břidlici. Protože jsou tyto dvě barvy tak protichůdné, vytvářejí příjemnou rovnováhu. Je také vizuálně podnětný a umožňuje začlenění zábavných vzorů a designů do vaší břidlicové pohovky a sedačky.

Teal and Slate

S některými odvážnými teal akcenty můžete rozbít monotónnost místnosti. Modrozelené polštáře a přikrývky jsou skvělým způsobem, jak přidat barvu na břidlicovou pohovku a sedací soupravu. Díky akcentnímu dekoru je toto barevné schéma měkké a jemné a zároveň elektrizující.

Břidlice s pastelově růžovou

Začlenění jemnějších barev do designu místnosti s krásnou břidlicovou pohovkou a sedačkou. Takže co náznak růžové, že? Pokud však nechcete měnit vlastnosti místnosti, pastelová růžová je dobrá pro udržení měkkých věcí.

Pastelově růžové barevné schéma se nese po celé místnosti, včetně růžových osmanských a růžových čistých lněných záclon. Přidává správné množství kontrastu růžovou barvou. Navíc to není příliš silné, protože je to jen pastelové a ne jasnější odstíny růžové.

Fire Red and Slate

Červená barva Fire Engine je výrazná barva, která doplňuje břidlicovou pohovku a sedací soupravu. Pokud tedy chcete učinit prohlášení o barevném schématu ve svém obývacím pokoji, toto je ten pravý. Použijte tento živý odstín v různých ozdobných předmětech; používejte jej tolik nebo málo způsoby, kolik si vyberete.

Břidlicová a zářivá žlutá

Pokud máte rádi jasné barvy, žlutá je vynikající volbou. Je to jasné a pravý opak břidlicové pohovky a sedačky. Jasně žluté barvy místnosti však poskytují měkké pozadí pro břidlicovou pohovku a sedací soupravu.

Břidlice se zelenou

I když je tato barva poměrně hlasitá, krásně kontrastuje s pohovkou z hladké břidlice a sedačkou. Najděte různé pokojové rostliny a další dekorativní předměty ve stejné barvě, které se rozptýlí po celé místnosti. Dokonce i závěsy a polštáře mají stejný vzor; výbuch zeleně probudí každého.

Dřevo a břidlice

Nelze vyvrátit, že přírodní dřevo a vlákna vypadají skvěle s břidlicovou pohovkou a sedačkou. Metalické povrchy, jako je stříbro, mosaz a zlato, také dodávají glam element. Je snadné experimentovat s těmito texturami a barvami, abyste zjistili, co pro váš koncept funguje nejlépe.

Aqua a Slate

Aqua je životně důležitá barva, která dodává bohatost každému prostoru. Pokud se vaše břidlicová pohovka a sedačka líbí příliš neutrálně na to, aby stála samostatně, představte aqua prvky pro úplnou transformaci. K celkovému pohodlí přispívá přidání několika polštářů aqua throw na pohovku a loveseat.

Použití akva jako akcentní barvy se vyplatí a je velmi zábavné hledat v tomto odstínu ozdobné předměty. Přidejte do místnosti bílé závěsy, které filtrují přirozené světelné proudy, a vše přikryjte příjemnou záři. Polštáře jsou také skvělým způsobem, jak personalizovat prostor.

Břidlice a oranžová

Vzhledem k tomu, že břidlicová pohovka a sedačka jsou perfektní neutrální barvy, jakákoli barva funguje dobře jako akcentní barva. V této místnosti je však akcentní barvou oranžová. Barva je zakomponována do stínidel, vrhá deky a dokonce i misku čerstvých pomerančů.

Závěr

To je vše o tom, jaké barvy se spojují s břidlicovou pohovkou a sadou sedací soupravy. Břidlice může být zábavnou barvou k dekoraci; bude to vypadat skvěle v místnosti, která potřebuje popovou barvu. Břidlicová pohovka a sedací souprava navíc nepochybně způsobí, že se místnost bude cítit velmi útulně.