Jaká je nejpevnější matrace, kterou si můžete koupit: 6 nejlepších postelí

Odpověď na to, jakou nejpevnější matraci si můžete koupit, odhaluje šest značek. Postele v tomto seznamu mají hodnocení 7 a vyšší, takže víte, že některé z nich jsou dokonce mimořádně pevné. Budeme také hovořit o výhodách každého modelu.

Chcete -li získat další informace, doporučujeme vám přečíst si tuto příručku, jak zvolit pevnost matrace. Pomocí něj můžete zjistit, zda je pro vás pevná postel skutečně vhodná.

Jaká je nejpevnější matrace k dispozici?

Prkno matrace od Brooklyn Bedding

Mezi nejlepší pevné matrace na trhu patří matrace Plank a je dokonce jednou z nejpevnějších, které můžete získat, protože má hodnocení pevnosti mezi 7,5 až 9. Plank ji nazývá svou ultra pevnou matrací, ale další výhodou je, že je dokonce převrátitelný.

I když získáte ultra pevnou velikost, můžete převrátit matraci Plank a spát na tradiční pevné straně, protože kombinuje šití na stehno a skok a pohodlnou vrstvu. Tato funkce je jedinečná, protože většina oboustranných postelí kombinuje měkkou a pevnou stranu. A pokud spíte horko, můžete si nechat na extra pevných a pevných stranách našit chladicí panel, aby se zlepšil zážitek ze spánku.

Matrace na tkalcovský stav a list od společnosti Saatva

Saatva je jednou z nejlepších značek organických matrací, ale věděli jste, že nabízejí také jednu z nejpevnějších postelí na trhu? Zejména můžete vyzkoušet matraci Loom and Leaf, která je uvolněná a pevná. Uvolněná pevná verze má hodnocení pevnosti 5 až 7, zatímco pevná verze má hodnocení 8.

Pokud vám připadají postele s hodnocením 9 a výše příliš nepohodlné, matrace Loom and Leaf by byla mnohem lepší volbou. Značka to dokonce doporučuje žaludkovým pražcům, aby se nepotopili a neztratili podporu. A jak můžete od Saatvy očekávat, matrace Loom and Leaf používají pěny certifikované CertiPUR-US, certifikovanou organickou bavlnu, přírodní bariéru zpomalující hoření a botanickou antimikrobiální úpravu.

Dawn Luxe od Helix Sleep

Pokud jste fanouškem matrací Helix, můžete zvážit jejich matrace Dawn Luxe, protože je to jedna z nejpevnějších postelí na trhu, hodnocená mezi 8 až 9 na stupnici tvrdosti. Je ideální pro pražce zad a žaludku, ale nemusíte se obávat ztráty tlaku, i když je velmi pevný.

Matrace Dawn Luxe od Helix Sleep využívá zónovou bederní opěrku a povlak na polštář. Proto budete stále uvolňovat tlak na těžké části těla, když spíte na pevném povrchu. Helix má také takzvanou Helix Dynamic pěnu, materiál s vysokým IFD, který se bude tvarovat podél vašeho těla.

Firemní hybrid Titan od matrace Titan

Plus velikosti pražce musí používat pevné až ultra pevné postele, aby zajistily, že zůstanou podporovány. Našli jsme nejlepší matrace pro obézní lidi, ale můžete také zvážit matraci Titan Firm Hybrid. Brooklyn Bedding je také za touto značkou jako Plank a je hodnoceno 8 až 10 na stupnici pevnosti.

Matrace Titan Firm Hybrid je velmi pevná, aby zajistila, že je kompatibilní s lidmi s vysokou hmotností. Je také navržen tak, aby unesl až 1 000 liber. Prošívaná gelová paměťová pěna a značková pěna TitanFlex navíc poskytnou chladnou spací plochu s odlehčením tlakových bodů.

WinkBed Plus od WinkBeds

Kromě matrace Titan Firm Hybrid od Brooklyn Bedding je další pevnou postelí dostatečně silnou na podporu těžkých pražců WinkBed Plus. Má hodnocení pevnosti 8, ale díky vrchní části polštáře Euro budete stále cítit uvolnění tlaku. WinkBed Plus je díky technologii izolace pohybu dokonce ideální pro ty, kteří sdílejí postel.

Další vlastnost pevnosti, kterou je třeba vybrat, je pevnější, pokud vám připadá hodnocení 8 příliš tuhé. Tato „pevnější“ verze je na stupnici tvrdosti 7,5, ale ti, kteří spí na zádech, si také mohou vybrat luxusní verzi s hodnocením 6,5. Celkově je WinkBed jednou z nejlepších pevných postelí, protože nabízí několik úrovní.

Harmony Lux od Beautyrest

Věděli jste, že existuje extra pevná matrace Beautyrest? Zejména je to řada Beautyrest Harmony Lux Carbon. Jedná se o 13,5palcovou hybridní matraci, kterou pražce označují jako 7 na stupnici pevnosti. Můžete si to tedy představit jako pevnější verzi obvyklé střední postele.

Matrace Harmony Lux slibuje prvotřídní zážitek ze spánku. K odlehčení tlaku používá gelovou paměťovou pěnu a vlnovou pěnu značky a pro regulaci teploty chladicí komfortní vrstvu. Zde si můžete koupit matrace Simmons Beautyrest, pokud chcete tuto značku vyzkoušet.

Kdo dělá nejpevnější matraci?

Plank by Brooklyn Bedding a Helix Sleep jsou značky s nejpevnějšími matracemi, protože jejich postele jsou na stupnici pevnosti hodnoceny na 9. Je vzácné najít hodnocené 10 matrací, protože pokud chcete tak tvrdý povrch, můžete také spát přímo na podlaze. Zkontrolujte, zda je pro vás ideální velmi pevná postel, a pokud si nejste jisti, můžete nejprve získat postele s hodnocením 6 až 7.

Závěr

A to je vše! Chcete -li zrekapitulovat, jaká je nejpevnější matrace, kterou si můžete koupit, můžete vyzkoušet šest značek. Jsou to Plank, Saatva, Helix Sleep, Titan Matrace, WinkBeds a Beautyrest.

Tyto matrace mají hodnocení 7 a vyšší, takže by měly vyhovovat potřebám spáčů žaludku nebo těžkých osob. Doufáme, že vám tento seznam pomůže, a pokud máte další otázky, zanechte nám komentář.