Jaká velikost mini lednice pro kolej? 3 snadné úvahy!

Jaká velikost mini lednice na kolej? Typické mini ledničky pro ubytovny vypadají čtvercové s 1,5 až 4,5 kubickými stopami. Ty větší však mají srovnatelnou velikost se stoly, což je stále ideální pro omezené prostory.

Při nákupu své mini lednice musíte vzít v úvahu také její kapacitu, energetickou účinnost a plochu místnosti.

Na vašem pracovišti nebo univerzitě určitě existuje jídelna nebo stravovací zařízení, kde můžete obědvat nebo objednávat jídlo. Mít malou ledničku na koleji je ale pohodlnější, protože do ní můžete ukládat jídlo, které si můžete vzít, kdykoli budete mít hlad.

Pokračujte v čtení, abyste zjistili nejlepší možnou velikost mini lednice pro vaši kolej, ceny a další úvahy.

Jaká malá lednička pro vaši ložnici?

Mini lednička je jedním ze spotřebičů, které musíte mít, pokud studujete nebo pracujete mimo domov. Možná přemýšlíte o tom, jaká velikost mini lednice na kolej nezabere mnoho z vašeho omezeného prostoru. Měli byste si být vědomi toho, že menší mini lednice mají velikost od 1,5 do 1,8 kubických stop. Je vhodný pro výrazně menší místnosti.

Měli byste však mít na paměti, že má menší úložnou kapacitu. V tomto případě můžete uložit pouze 3 až 5 lahví a několik balení zmrazeného zboží a další položky.

Zboží byste měli uspořádat tak, aby se maximalizovala velikost tohoto typu chladničky. Přesto, pokud se o to chcete podělit se spolubydlícím, možná budete muset jít s těmi většími. Průměrné mini ledničky se obvykle pohybují od 2,5 do 2,7 krychlových stop a větší modely dosahují až 4,5 krychlových stop. Tyto velikosti podle všeho zaberou podstatně větší prostor ve vašem pokoji.

Investice do větších mini chladniček vám umožní uložit více potravin a nápojů. Můžete také sdílet prostor v lednici se svými spolubydlícími. Navíc, protože většina větších mini chladniček je dodávána s mrazákem, což je u menších vzácností, můžete očekávat optimální účinnost a kapacitu.

Mějte na paměti, že i ty největší mini chladničky jsou stále menší než standardní chladničky. To znamená, že je mraznička příliš blízko chladničky, což způsobí zmrazení veškerého zboží v chladničce. Mini chladničky mohou stát cokoli od 90 do 150 USD. Náklady na tyto produkty se liší podle jejich velikosti, stylu a značky.

Věci, které je třeba zvážit, abyste věděli, jakou velikost má malá lednička pro kolej

Nechodíme do obchodů se spotřebiči a nekupujeme první mini ledničku, na kterou narazíme. Místo toho samozřejmě zvažujeme řadu faktorů specifických pro náš rozpočet a preference. Pokud tedy uvažujete o koupi vlastní malé lednice, ale nevíte, co hledat, pokračujte ve čtení, protože jsme sestavili seznam faktorů, které vám pomohou zjistit, co je pro vás ideální.

Úvaha č. 1. Typ chladicího systému

Když už jsme na trhu a vybíráme malou ledničku, obvykle nám jde o její velikost, vzhled a prostor.

Zdálo se, že nemáme tušení, že jeho chladicí systém je něco, co bychom měli zvážit před jeho koupí. Některé chladicí systémy jsou neefektivní a křehké, což vede k tomu, že chladnička v průběhu času vydává zvláštní zvuky.

Jeden z těchto tří typů chladicích systémů se používá v robustních a trvanlivých mini chladničkách: absorpční chladicí systém, chladicí systém s kompresorem nebo termoelektrický chladicí systém. Protože je generován teplem, absorpční chladicí systém nevyžaduje motor. Je také tišší bez motoru, takže je vhodný pro koleje, kde také studujete.

K dispozici jsou také chladničky s kompresorovými chladicími systémy; jsou nejstarším druhem, takže se můžete spolehnout na jejich trvanlivost. Protože využívá ventilátor a cívky, počítejte s mírnými zvuky. V menších chladničkách se používají termoelektrické chladicí systémy. Obsahují ovládací prvky a jsou levnější, ale jsou poměrně hlasité.

Úvaha č. 2. Jeho vlastnosti a zboží, které do něj vložíte

Nemůžete očekávat, že vaše malá lednička pojme všechny potraviny, které do ní chcete uložit. Musíte si také vybrat nápoje a potraviny, které pravidelně konzumujete a které vyžadují větší konzervaci než ostatní. Samozřejmě může být obtížné skladovat kapaliny v litrech a nápojích se zvláštními teplotními požadavky, jako je víno.

Proto budete možná muset zásobit konzervovaná piva a sodu, stejně jako malé lahve vody. Samozřejmě, čím více polic máte, tím více plechovek a lahví můžete uložit. Samozřejmě tam můžete také umístit zavařené a zabalené položky. Pokud jsou však potraviny, které budete skladovat, baleny nebo v plastových sáčcích, budete moci svůj úložný prostor optimalizovat.

Některé mini chladničky mohou obsahovat více než dvě přihrádky a další police na straně dveří. Tento druh malé lednice by měl být vaší první volbou, pokud do ní chcete uložit řadu potravin.

Odnímatelné rukávy a uzamykatelná dvířka patří mezi jedinečné vlastnosti některých špičkových mini chladniček. Pomohlo by, kdybyste zvážili i tyto.

Úvaha č. 3. Prostor a design vašeho pokoje

Přestože jsou mini ledničky přenosné, nelze je umístit všude bez ohledu na prostor. Mini ledničku musíte samozřejmě umístit blízko elektrické zásuvky. Může být na podlaze, bytelném stole nebo na kuchyňských linkách.

Pokud jsou zásuvky ve vaší koleji omezeny na vaše gadgety a další základní vybavení, možná budete muset investovat do malých ledniček s porty USB. Všichni chceme, aby naše pokoje byly teplé, příjemné a příjemné pro oči. Takže i u spotřebičů obvykle udržujeme design a barevné schéma.

Tradiční odstíny malé lednice jsou černé, bílé a modré, které se střetávají s výzdobou našeho pokoje. Nebojte se; moderní malé lednice mohou nyní přicházet v různých stylech a odstínech. Můžete je také přizpůsobit.

Závěr

Mini ledničky jsou nezbytné pro studenty a zaměstnance, kteří žijí na kolejích, protože jsou nejlepším zařízením pro skladování potravin a nápojů. Jsou k dispozici v různých velikostech a cenách. Větší jsou efektivnější a mají větší kapacitu. Při nákupu proto zvažte nejen velikost vaší mini lednice, ale také její vlastnosti, chladicí systémy a velikost a styl vaší místnosti. Tím končí naše diskuse o tom, jakou velikost mini lednice pro kolej má. Doufám, že tento text byl užitečný při určování velikosti mini lednice, kterou potřebujete.

Můžete se také naučit opravit chladničku, která nechladí.