Jak odemknout Arms Reach Co-sleeper Bassinet

Kroky k odemčení Arms Reach Co-sleeper Bassinet

Krok 1. Nejprve si lehněte na záda s chodidly široce od sebe a pokrčenými koleny.

Krok 2. Dále zvedněte horní lištu, dokud nejsou spodní spony volné, pak zvedněte další konec nahoru a ven ze základní oblasti, která bezpečně drží podložku matrace na místě pomocí elastických smyček po obvodových hranách!

Krok 3. Použijte dřevěné lžíce (dvě) umístěné pod okrajem v blízkosti rohu pod textilním potahem. Poté pomocí dřevěných držadel sejměte látkový potah, opatrně vyjměte igelitový sáček z podložky matrace a řádně jej zlikvidujte do popelnice nebo do koše! Nakonec si znovu lehněte s rukama po stranách a nechte produkt několik minut odpočívat, než jej použijete později.

Krok 4. Nakonec se ujistěte, že jste několik minut znovu leželi naplocho, než použijete košilku na spaní. Ujistěte se, že v tkanině není záhyb a že jste z podložky matrace odstranili všechny plastové sáčky.

Jak dlouho lze spánek používat?

Společné spaní se nedoporučuje pro děti starší šesti měsíců, pouze dokud se nemohou převalit a vytáhnout se nahoru. Mnoho matek to však používá jako cestovní postel nebo postel, kterou lze použít během dne kolem domu, a je dokonce skvělá pro zdřímnutí!

Vezměte prosím na vědomí, že bude nutné připevnit podpůrnou tyč tak, aby jedna strana zůstala nepřipojená, což umožní prostor pro otevírání/zavírání dveří nebo zásuvek pod rámem postele, protože by vždy neměla být více než dvě ramena dolů, jinak by hmotnost ramen mohla způsobit ohnutí, které by mohlo vést ke kolapsu.

Tato položka váží po sestavení 20 liber, takže odstranění/výměna ramen může vyžadovat pomoc jiné osoby, pokud není jednotka řádně ukotvena pomocí dodaných bezpečnostních popruhů, které udrží její hmotnost.

Jak poznáte, že je dítě na kočárek příliš velké?

Když dítě přerostlo kočárek, budete chtít pokračovat v jeho přesunu do postýlky. Pokud váš kočárek neobsahuje příslušenství, které lze použít k přechodu, pak je čas přejít na něco většího!

Jak převedu své dítě z kočárku do postele?

Tuto změnu provedete, až úplně přerostou svůj kočárek. To znamená, že budete muset zajistit, aby další postýlka a kočárek byly ve stejné výšce, aby mohly bezpečně přecházet!

Jak připevnit dětský kočárek:

Krok 1. Zkontrolujte a ujistěte se, že je váš kočárek kompatibilní s kočárkem tím, že na našem webu vyhledáte adaptér na sedadlo nebo informace o kompatibilitě.

Krok 2. Dále vyberte, kam chcete dětskou postýlku připevnit: čelem dovnitř, ven dovnitř (u tandemových modelů), zády k sobě (u dvojitých vedle sebe) nebo jako příslušenství nosiče dětské autosedačky. Pokud používáte jeden z našich jednoduchých kočárků Baby Jogger, ujistěte se, že je mezi sedadly alespoň 12 palců.

Krok 3. V případě potřeby připevněte všechny kusy baldachýnu a poté zacvakněte na místo! U některých modelů, jako jsou City Mini a Summit XC, bude možná nutné vyjmout část jejich úložných košů, aby nepřekážely při montáži.

Krok 4. Dále v případě potřeby připojte všechny adaptéry autosedačky. Většina modelů je dodávána s adaptéry (kromě Baby Jogger City Mini). Stačí je zacvaknout na místo a zajistit, aby pohodlně seděly, kroutit nebo mírně houpat dětskou sedačkou dopředu a dozadu.

Posledním krokem je úprava všech popruhů, aby to pro vás malé bylo pohodlné a útulné! Chcete -li to provést u většiny modelů, stačí vytáhnout nahoru/sklouznout dolů v opěrkách hlavy, dokud nezískáte správnou polohu.

U některých dvojitých kočárků, jako je náš Summit XC & amp; Modely Edge mohou mít v blízkosti místa, kde sedí vaše dítě, další sklápěcí páky, které pomohou zablokovat sedadla ve vzpřímeném úhlu a přitom zachovat dostatek prostoru pod nohama pro nohy a kolena, aby byly pohodlné a nebyly přitlačeny k předním sedadlům.

Kroky k přechodu z kočárku do postýlky:

Umístěte matraci do nejnižší polohy a vložte své dítě dovnitř. Zajistěte, aby v blízkosti nebylo nic, do čeho by se mohly srolovat, například polštáře nebo hračky atd.

Když jste připraveni přejít z kočárku do postýlky, použijte postranní postýlku postýlky k podpoře, aby náhodou nevypadla. Položte jednu ruku na druhou tak, aby obě ruce byly pod pažemi vašeho dítěte, opatrně je zvedněte a sledujte, co by mohlo být za nimi, pokud se začnou sjíždět!

V jakém věku by se dítě mělo přesunout z kočárku do postýlky?

Dítě by mělo mít alespoň měsíc.

Může dítě spát v kočárku Baby Jogger?

Ano, stačí zajistit, aby byla matrace umístěna v nejnižší poloze a aby bylo vaše dítě v dosahu paží.

Jak dezinfikovat dětský kočárek?

Použijte dezinfekční prostředek zabíjející zárodky nebo ubrousky určené pro dětské výrobky. Nezapomeňte si přečíst etiketu výrobku, abyste byli v bezpečí, a dodržovat všechny pokyny, co, jak a kdy by měl být použit.

Ujistěte se, že poté důkladně opláchnete, aby nezůstaly žádné zbytky, které by mohly dráždit pokožku vašeho malého dítěte! Před opětovným vložením do postýlky také zajistěte, aby váš kočárek úplně vyschl.