Jaká je nejlepší značka matrace s paměťovou pěnou: Top 5

Pokud chcete vědět, jaká je nejlepší značka matrací z paměťové pěny, zvažte 6 nejlepších na trhu. Mají nejoblíbenější postele z paměťové pěny a zjistili jsme, že mají dobré recenze od mnoha kupujících. Při nákupu vám také pomůžeme vědět, zda je postel z paměťové pěny dobré kvality.

Kromě toho, proč neposkytnout tuto příručku o tom, kdo dělá nejlepší pěnové matrace rychlé čtení? Vždy je užitečné seznámit se s výrobci matrací, kteří jsou známí svými pěnovými postelemi.

Kdo dělá nejlepší paměťovou pěnovou matraci?

Tempur

Pokud jde o postele z paměťové pěny, není pochyb o tom, že Tempur patří mezi nejoblíbenější značky. Zejména matrace Tempurpedic jsou známé jako nejpohodlnější pěnové postele, protože používají jedinečný materiál z paměťové pěny nazývaný materiál Tempur. Podle značky je tento materiál vylepšenou paměťovou pěnou, která poskytuje nejlepší odlehčení tlaku a přizpůsobivou podporu bez zadržování tepla.

Předpokládejme, že potřebujete více důvodů, proč si musíte koupit matraci Tempurpedic. V takovém případě je kolekce Tempur-Adapt značky nejvíce doporučovanou postelí v Americe a Tempurpedic je dokonce oceněna jako #1 ve spokojenosti zákazníků s maloobchodními matracemi. Na tyto postele z paměťové pěny získáte také 10letou záruku, takže víte, že si jsou jisti kvalitou svých produktů.

Šroubovice

Značka, která vám může pomoci najít pro vás nejlepší matraci z paměťové pěny, je Helix. Jejich spánkový kvíz můžete použít k získání doporučené matrace pro vaše potřeby a preference na jejich webových stránkách. A pokud máte těžší typ těla, Helix Plus je nejlepší postel z paměťové pěny, kterou můžete získat, protože je speciálně navržena pro lidi větší velikosti.

Helix Plus používá na své komfortní vrstvě ultra-hustou paměťovou pěnu, známou také jako speciální směs paměťové pěny Helix, nazývanou pěna Memory Plus, pro uvolnění tlaku. Pak je přechodová vrstva z pevné paměťové pěny s vysokým IFD, aby vás dobře udržovala. Jiné matrace Helix kombinují paměťovou pěnu s jinými materiály, takže budou skvělou volbou značky, pokud chcete hybrid z paměťové pěny.

Nektar

Matrace z paměťové pěny budou často vyžadovat období přizpůsobení, protože musíte vložit nový materiál. V důsledku toho uživatelé poznamenávají, že paměťová pěna je pro pohodlí příliš tuhá. A značka, kterou byste měli zvážit, pokud potřebujete dlouhý čas na rozhodnutí, zda je paměťová pěna pro vás, je Nectar.

Matrace z paměťové pěny Nectar je dodávána s 365denním domácím testem, který vám poskytne dostatek času na spokojenost s postelí z paměťové pěny. Nectar se také může pochlubit několika oceněními za tento model paměťové pěny, aby dokázal, že zákazníci jsou s postelí spokojeni. A navíc si zamilujete, jak Nectar používá tři palce gelové paměťové pěny s vysokou hustotou pro tlumení podpory s vynikající regulací teploty.

Casper

Matrace typu bed-in-a-box si v dnešní době získávají na popularitě díky pohodlnosti při přepravě a stěhování. Za nastavení nemusíte najímat a platit navíc, protože s malou krabičkou se dá snadno pohybovat po domě. A pro matraci typu bed-in-a-box z paměťové pěny je Casper nejoblíbenější.

Jejich matrace Casper Original má takzvanou zónovou paměťovou pěnu. To znamená, že je ergonomicky navržen tak, aby poskytoval ideální pevnost a podporu v každé oblasti těla. Můžete si přečíst náš výzkum o pevnosti matrace Casper, abyste se o tomto faktoru dozvěděli více.

Brooklynské povlečení

Máte omezený rozpočet a chcete matraci z paměťové pěny, která vám poskytne nejlepší hodnotu za peníze? Zvažte matraci Brooklyn Chill s paměťovou pěnou od Brooklyn Bedding. Postel královny v tomto modelu je pouze méně než 500 dolarů a společnost má někdy prodej, kde ji můžete získat pouze za 355 dolarů.

Kupující si dále může vybrat z různých verzí Brooklyn Chill. Brooklyn Bedding používá vysoce kvalitní gelovou paměťovou pěnu pro chlazení konturování a odlehčení tlaku. A co je nejlepší, tkanina na horním panelu je odolná vůči skvrnám pro snadnější údržbu.

Jak poznám, že má paměťová pěna dobrou kvalitu?

Stejně jako všechny typy matrací se i postele z paměťové pěny liší kvalitou v závislosti na celkové konstrukci a značce modelu. Protože jsou však možnosti na trhu zdrcující, nejlepší způsob, jak zajistit dobrou kvalitu matrace z paměťové pěny, je, pokud značka používá pěnu s vysokou hustotou .

Pěna s vysokou hustotou znamená, že paměťová pěna bude po dlouhou dobu odolná a podpůrná, protože výrobce použil materiál s vysokou hmotností na kubickou stopu. Paměťová pěna proto bude mít silnější buněčnou strukturu a nebude se snadno prohýbat. Pamatujte, že pevnost nesouvisí s hustotou.

Doporučujeme přečíst si tuto samostatnou příručku, která vám pomůže najít nejlepší typ matrace z paměťové pěny. Každý člověk je jiný, takže faktory při hledání nejlepší postele z paměťové pěny pro vás jsou různé.

Závěr

A to je vše! Chcete -li zrekapitulovat, jaká je nejlepší značka matrací z paměťové pěny, zvažte pět předních značek na trhu. Jsou to Tempur, Helix, Nectar, Casper a Brooklyn Bedding.

Každý má výhodu oproti druhému, takže by mělo být snadné najít, která značka vám nejvíce vyhovuje. Doufáme, že vám tento článek pomohl, a neváhejte využít naši znalostní základnu, abyste se dozvěděli více o postelích z paměťové pěny.