Jaká je dobrá cena za použitou pračku a sušičku? Přečtěte si tato úžasná fakta!

Víte, jaká je dobrá cena za použitou pračku a sušičku? Tento článek vám pomůže dozvědět se o rozumných cenách použité pračky a sušičky. Člověk by měl počítat s tím, že za nákup použité pračky a sušičky zaplatí mezi 150 a 300 dolary. Typická cena za použité zboží se může lišit v závislosti na modelu, stavu, životnosti nebo měsících. Nic takového jako průměrná cena neexistuje. Musíte věnovat velkou pozornost stavu zařízení. Mělo by to být srovnatelné s náklady. Je důležité si uvědomit, že nákupem starých praček a sušiček od soukromého subjektu spíše než v obchodě ušetříte peníze.

Některé značky jsou dražší než jiné kvůli jejich spolehlivosti, účinnosti a pověsti. Použité sušičky a pračky oceňují prodejci podobnou logikou. Pro stanovení ceny je cenné odhadnout současnou hodnotu použitých sušiček a praček. Vynásobte původní nákup 10, střední životnost spotřebiče v letech a výsledek počtem let zbývajících do 10 let. Toto je jen malý přehled a musíte pokračovat ve čtení, abyste získali vynikající cenu použitých praček a sušiček.

Určení dobré ceny za použitou pračku a sušičku

Jaká je tedy dobrá cena za použitou pračku a sušičku? Začněte výpočtem ceny nové sušičky a pračky. Vyhledejte značku, která se velmi podobá některé použité sušičce a pračce, kterou byste si chtěli koupit. Určete průměrnou životnost zařízení, jakmile určíte cenu nové pračky a sušičky. Vynásobte počáteční náklady průměrnou životností a vydělte počtem zbývajících let.

Když nová pračka a sušička stojí 500 $ nebo pokud má pračka a sušička také životnost 10 let, vydělte 500 $ 10. Ve výsledku dostanete 50 $. Vynásobte 50 $ třemi, abyste dosáhli 150 $, pokud byla použitá pračka sedm let stará. Na pračku zbývají tři roky záruky. Podívejme se na další příklad.

Průměrná cena za spotřebovanou pračku a sušičku je 652 USD, pokud nová stojí 1304 USD a je stará pět let. Tento vzorec lze použít na jakémkoli zařízení. Typickou cenu použité pračky a sušičky můžete efektivně vypočítat, pokud rozumíte ceně nového stroje, předpokládané životnosti značky a stáří použité pračky. Pokud například víko použité pračky nebo sušičky v předchozím příkladu již spadlo, nemohli byste za to zaplatit 150 $. Lidé pravidelně nakupují použité a rozbité pračky a sušičky.

Musíte však počítat s náklady na opravu. Použité pračky a sušičky jsou tím levnější, čím dražší jsou opravy. Etičtí prodejci nabídnou papírování podrobně o zdravotním stavu pračky. Přinejmenším upozorní na případné nedostatky pračky a umožní zákazníkům učinit informovaný výběr. Tak můžete pochopit, jaká je rozumná cena za použitou pračku a sušičku.

Kde si můžete koupit použitou pračku a sušičku?

Použité sušičky a pračky lze najít online na různých místech, od Amazonu nebo eBay až po místní obchody provozované běžnými lidmi. Rychlé vyhledávání Google může objevit mnoho internetových firem, které prodávají použité pračky a sušičky v myslitelných cenových relacích. Sociální sítě jsou mnohem rozmanitější než tradiční stránky elektronického obchodu, protože umožňují zákazníkům okamžitou komunikaci s jednotlivými prodejci. Majitelé domů často využívají sociální média, jako je Facebook, k prodeji zastaralých spotřebičů.

Někteří majitelé si vytvořili profily na sociálních sítích věnované pouze prodeji použitých strojů. Probírali jste to se svými přáteli a příbuznými? Jeden z nich, více než pravděpodobné, má použitou pračku a sušičku, kterou by rád prodal. Jak již bylo řečeno, nákup použitých praček a sušiček od osob, nikoli od oficiálních prodejců, šetří peníze. Proč byste nezavítali do místního opravárenského zařízení? Opravny nakupují zařízení z druhé ruky, aby získali náhradní díly. Někteří si však ponechají nějaké použité vybavení a později je prodají dychtivým kupcům. Možná vás také budou zajímat jednoduché tipy pro opravu pračky a sušičky.

Co je třeba zvážit při nákupu použité pračky a sušičky?

Pračky a sušičky, které byly používány, nebudou existovat tak dlouho jako nové. Pokud si však pořídíte odpovídající vybavení, vydrží vám mnoho let, než se porouchá. Při rozhodování o zvážení následujících faktorů je třeba pamatovat na zásadní věc: Zkontrolujte, zda na vozidle nejsou kosmetické vady, včetně promáčklin, škrábanců a zlomenin. Většina kosmetických vad je skromná. Neovlivní provozní kapacitu pračky. Mohou však odhalit závažnější problémy.

Například rezavé vany mě znervózňují, protože ukazují na nekvalitní železo. I když vám problém se zrakem nezabrání v nákupu použité pračky, ovlivní cenu. Pokud se zdá, že pračka je poškozená, můžete očekávat slevu. Zkontrolujte, zda funguje bezpečnostní spínač víka a zda funguje proces odstřeďování. Detekujte netěsnosti, podivné pachy a podivné zvuky. Také je dobré podívat se do motoru nebo sušičky. Koroze v bubnu je něco, čeho je třeba se obávat.

Je to obal!

Jsme potěšeni, že jste zjistili, jaká je dobrá cena za použitou pračku a sušičku. Předpokládaná cena použité pračky a sušičky se pohybuje kolem 150 až 300 USD na základě kvality a životnosti. Přiměřenou cenu můžete vypočítat také pomocí výše uvedeného vzorce. Možná si také budete chtít přečíst o tom, která pračka se sušičkou je lepší Samsung nebo LG a jak prát bez pračky a sušičky. Dekuji přátelé. Za pobyt s námi.