Jak vyrobit svícen

Nic nepřekoná atmosféru vytvořenou voskovou svíčkou umístěnou v krásném svícnu. Proč si místo koupě svícnu jeden nevyrobit? V tomto článku vás naučíme různé způsoby, jak vyrobit svícen.

Domácí svícny zvyšují půvab tohoto osvědčeného předmětu pro domácnost tím, že posouvají design svíčky o krok dále. Chcete rychlý DIY projekt, který může výrazně vylepšit váš domov za pár hodin? Když se cítíte kreativní, vyzkoušejte jeden z těchto nápadů na svícen.

Různé způsoby, jak vyrobit svícen

Použití sádry a čerstvých květin

Květiny máčené v sádře jsou fascinující na pohled, protože žádné dvě nejsou stejné. Metoda je nedbalá a chybná, ale výsledek je éterický a stojí za námahu. Kupte si kytici s výběrem květin, abyste mohli experimentovat.

Kuželové svíčky s různou výškou

Pokud při zábavě často používáte svícny, zvažte tento DIY kuželový svícen. Je elegantní i moderní. Klíčem k dokončení tohoto řemeslného projektu je změnit výšku každého držáku svíčky.

Je to proto, abyste mohli vytvořit širokou kolekci více než pěti svíček. Pokud vás ujednání děsí. Přísně dodržujte dodané pokyny a vzor.

Vyrobte si svícen Boho z balzového dřeva

Malé votivy uvnitř skleněných dóz se s tímto svícnem dobře hodí. Nenechte se odradit skutečností, že pro začátek je potřeba základní práce se dřevem. Práce se dřevem nemusí být skličující a poté, co zvládnete řezání panelů, je tento projekt docela jednoduchý.

Pomocí měděných akcentů upgradujte svícen

Tento design držáku svíčky byl inspirován podstatně dražším votivním držákem s mědí, který se prodává za zhruba 70 $. Tento knock-off můžete postavit za zhruba 20 $ použitím měděné pásky, skla a lepidla. Vsadíme se, že většina lidí nepozná rozdíl.

K zabalení svíčky lze použít korkové stuhy.

Z bezpečnostních důvodů by mnoho sloupových svíček mělo být uloženo ve skleněných hurikánech. Na druhou stranu hurikány mohou působit trochu nudně, pokud je váš styl trochu rustikálnější nebo výstřednější. Zabalte konvenční skleněný svícen do korkové stuhy, abyste jej vylepšili.

Oživte svícny Thrift Store pomocí barvy ve spreji

Když si koupíte věci v sekáčích, nemusí se zdát krásné a staré. Jednoduše vypadají zastarale. To platí o mnoha mosazných svícnech z 80. a 90. let.

Změňte využití těchto levných pokladů. Můžete je natřít sprejem v trendy barvě. Povrchová úprava, která doplní váš dekor.

Naneste třpytky na skleněnou svíčku

Tato lekce se svíčkami je jedinečná v tom, že vám nejen ukáže, jak natřít sklenici svíčky třpytkami, ale také vám ukáže, jak svíčku nalít úplně od začátku. Vytvořte si barvy a vůně a přizpůsobte si tento projekt.

Rámy dolarových obchodů lze použít k výrobě hurikánových luceren

Velké svícny na hurikánové lucerny vypadají fantasticky na přední verandě, na venkovním stole nebo dokonce na jídelním stole. Většina luceren je však neúměrně drahá. Tento chytrý nápad udělej si sám přetváří pět rámečků za 1 $.

Produkt lze použít jako svícen.

Dali byste svíčku do kousku čerstvého zboží? Možná je tento výrobce na něčem, protože tento produkt je jak vizuálně přitažlivý, tak i ekologicky přínosný. Tento DIY koncept svícnu se nejlépe hodí pro podzimní sezónu, kdy je hojnost dýní a tykví.

Vyrobte si svícny v marockém stylu.

Vše, co potřebujete pro tento projekt svícen, jsou cenově dostupné skleněné nádoby, barvy a trochu trpělivosti. Chcete-li se naučit marocký styl, začněte s některými jednoduchými motivy a vzory na papíře. Pak si vezměte nadýchanou barvu a bavte se!

Vyrobte si kuželové svícny s dřevěnými bloky

Nejjemnější kuželové svícny mají širokou základnu pro zachycení veškerého licího vosku. Zabraňte tomu, aby se dostal po celém jídelním stole. Vzhledem k tomu, že dřevěné bloky tvoří dostatečně velký základ kolem spodní části kuželové svíčky, tento koncept svícnu je pro to skvělý.

Použijte břízu a rostliny k vytvoření ústředního prvku

Potřebujete obývací centrum do vaší jídelny? Protože jsou tak odolné, vzduchové rostliny jsou skvělým způsobem, jak přidat živou zeleň téměř každému kreativnímu projektu. Zakomponujte své kuželové svíčky do kusu břízy a vyplňte prostory vzdušnými rostlinami a sukulenty.

Vyrobte si svícen z klasického šálku

Našli jste někdy zatoulaný šálek a přemýšleli jste, zda byste si ho neměli nechat? Jednou z možností je využít starý porcelán jako miniaturní květináč na pokojové bylinky. Můžete se také naučit, jak nalít vosk do šálku, abyste vytvořili krásnou svíčku, jako je ta, kterou vidíte výše.

Ozdobte vnitřky svícnů mramorem

Toto je skvělý způsob, jak vyrobit svícen: pomocí mramoru. Mramorky dělají vše elegantní a krásné. Pokud chcete do svého domu přidat nějaký vzor, ​​je to skvělý nápad, jak to udělat pro svícen. Pokud postavíte tyto svícny na svatbu, mohou být také použity jako party laskavosti.

Závěr o tom, jak vyrobit svícen

Svíčky jsou nezbytným prvkem pro vytvoření příjemné, uvolněné a tiché atmosféry. Je to skutečně potřeba dne. Proto jsme vám poskytli nepřeberné množství způsobů, jak si svícen vyrobit. Pokud potřebujete další návody na výrobu svíček a svícnů, podívejte se na naše další články o svíčkách na webu.