Jak zůstat v teple bez prostorového topení? 7 úžasných tipů!

Víte, jak zůstat v teple bez topení? Zde je několik úžasných tipů, včetně oblečení ve vrstvách, pití teplých nápojů, používání šálku polévky, používání zvlhčovače vzduchu, obrácení stropních ventilátorů, používání šátků, dělání něčeho aktivního a mnoho dalších.

Pokud je na vašem pracovišti zima, může být náročné něco udělat. To, co nosíte, je vaše první vrstva ochrany proti chladu. Můžete se také zahřát tím, že změníte několik věcí, které vás obklopují.

Kromě toho můžete používat techniky, jak zůstat při práci toastičtí. Může být náročné zůstat v teple bez zvýšení teploty během chladnějších měsíců roku. Naštěstí se zdá, že existují způsoby, jak se udržet v teple, aniž byste museli zvyšovat náklady na elektřinu. Je možné přijmout několik opatření, abyste zůstali v práci v teple, a některá jsou návrhy, jak si v kanceláři udělat pohodlí. Takže bez dalších okolků můžeme začít!

Tipy, jak zůstat v teple bez ohřívače

Práce v kanceláři během chladných dnů je náročná, zvláště pokud nemáte topení. Lidé musí přemýšlet o tom, jak zůstat v teple bez topení. Níže uvádíme několik úžasných tipů, které vám pomohou udržet se v teple.

#1. Oblékání ve více vrstvách

Když je venku chladněji, každý rozumí vrstvení bundy, svetru a dalších věcí. Stejný koncept můžete použít i uvnitř. Vrstvy pomáhají zakrýt tělo a udržet teplotu těla. Chcete-li zachovat útulnost, v případě potřeby odeberte nebo přidejte další vrstvy.

#2. Noste hedvábný šátek

Šátek přes límec vás zahřeje. Pomáhá dodat tepelnou energii do vašeho těla, zejména do zad a krku. Můžete také použít špičkový šátek, který si zachovává decentní vzhled. Uschovejte jej na pracovišti, abyste jej mohli použít podle potřeby. Zábal, který si můžete dát kolem pravé strany těla, je další volbou do kanceláře. Vždy bude vypadat profesionálně a zároveň vás udrží toastové, pokud si vyberete výrobek vyrobený z kvalitních věcí (včetně kašmíru nebo hedvábí). Úzký, hřejivý šátek si můžete na pracovišti jednoduše zabalit, pokud zvolíte takový materiál.

#3. Noste ponožky nebo pantofle

Pokud máte nohy horké, celé vaše tělo se zahřeje. Oblečte si sadu ultra teplých vlněných pažbiček pro ještě větší pohodlí. Případně mějte po ruce boty nebo boty na nošení v kanceláři, zvláště pokud je vaše podlaha zledovatělá.

#4. Použijte šálek horké polévky

Polévka je skvělý způsob, jak si odpočinout po dlouhém dni v práci. Kromě zahřívání své oblasti se můžete zahřívat zevnitř. V zimním období si vybírejte zahřívací jídla, jako je šálek polévky. Přemýšlejte také o vytvoření domácí polévky. Jeho příprava zabere spoustu času a teplo generované hrncem s vařící polévkou se zahříváte zevnitř i zvenčí. Možná vás také bude zajímat informace o výhodách a nevýhodách ohřívačů prostoru.

#5. Používejte horké nápoje

Můžete použít stejný přístup k ohřevu uvnitř s výběrem nápojů ve srovnání s teplým jídlem. Když se cítíte pod vlivem počasí, dejte si k dispozici čaj, kávu, víno, horké kakao nebo jiné horké tekutiny. Nápoj bude při průchodu ústy teplý a teplý šálek je ideální pro zahřátí rukou, když jsou studené.

#6. Použijte vyhřívací podložky nebo sluchátka

Ke zmírnění nepohodlí použijte vyhřívací podložku. Dalším přístupem je zahřátí oblastí těla pomocí nahřívací podložky. K napájení pomocí těchto vyhřívacích podložek si musíte pořídit adaptér; pomůže vám zahřát záda a pod nimi. Nepoužívejte poškozenou nebo zlomenou vyhřívací podložku. Červené skvrny jsou dalším příznakem problému. Pokud necháte vyhřívací podložku na jednom místě příliš dlouho, může vám popálit tělo. Sluchátka do uší jsou sice nenápadná, ale nezahřejí. Vyberte si raději větší sluchátka, která obklopí celé vaše ucho. Dodává místnosti pocit útulnosti a zároveň poskytuje vynikající akustiku.

#7. Používejte vyhřívané podložky židlí

Vyhřívaná podložka na židli může být dobrou volbou. Pokud oblečení nestačí, zahřejte se vyhřívanou podložkou na židli. Takové podložky jsou podobné masážním podložkám v tom, že kloužou přes opěradla mnoha těchto židlí a stolů a jsou vyčerpány do sedadla. Ramena a záda jsou pak udržovány v teple. Co nejvíce se pohybujte. Pokud máte práci u stolu, nemůžete hrát skákání na jeden den. Na druhou stranu pravidelné procházky po pracovišti mohou pomoci udržet proudění krve. Zkuste při práci u počítače zvedat nohy dolů a nahoru, abyste zůstali aktivní.

It’s A Wrap!

Doufáme, že tento článek vám dá odpověď na to, jak zůstat v teple bez topení. Výše jsme probrali několik úžasných tipů, které vám pomohou udržet se v teple zevnitř. Přečtěte si související články; vědět, jak bezpečně používat ohřívač prostoru a jak ho chránit proti přepětí. Děkujeme, přátelé, že jste s námi až do konce!