Kde levně sehnat ohrádku Funzone pro péči o dítě? Nápady

Kde levně sehnat ohrádku funzone pro péči o dítě? Pokud hledáte ohrádku funzone pro péči o dítě, ale nechcete za ni utrácet příliš mnoho peněz.

Existuje možnost zakoupení použitého nebo vytvoření verze z nejlevnějších možných materiálů. Zde je několik nápadů:

– Abyste si to vyrobili sami, potřebujete pouze tři kusy dřeva (jakéhokoli druhu), dva šrouby a čtyři kola, která lze nalézt v každém železářství, jako je Home Depot nebo Amazon.

Odřízněte část nohou z každé desky tak, aby byla vysoká jen asi 18 palců; pak vyvrtejte otvory skrz všechny desky na obou koncích blízko vnitřních horních rohů, vložte šrouby s podložkami a přišroubujte je dovnitř pevně (takže žádné kývání).

Nyní připevněte boční stěny tak, že do nich vyvrtáte otvory a přišroubujete je k základně. Nakonec připevněte kola pomocí šroubů s podložkami vespod, aby se snadno odvalovala

– Pokud hledáte ohrádku, která je již vyrobena, existuje jedna možnost, kterou lze levně koupit na eBay nebo na Craigslistu.

Nemusí mít všechny zvonky a píšťalky jako jiné modely, ale tento konkrétní model má na internetu dobré recenze, protože nabízí dostatek prostoru, který poskytuje vašemu dítěti dostatek prostoru, aby se mohlo během hraní pohybovat, aniž by se rychle nudilo.

Jak uvolníte horní lišty na Graco Pack and Play?

Zámek Pack and Play je přenosná postýlka, která vám pomůže zajistit vašemu děťátku bezpečný prostor na spaní při cestování, návštěvě přátel nebo příbuzných. Horní lištu na straně jednotky lze uvolnit kteroukoli rukou současným zatlačením na obou koncích poblíž místa, kde se připojuje k rámu batohu a hry.

Chcete-li uvolnit horní kolejničky z Graco Pack ‚n‘ Play, postavte se vedle hlavového konce dětského lůžka. Zatlačte oběma rukama na každý horní roh směrem ke středovému panelu, dokud neuslyšíte, že se otevírají.

Opatrně znovu spusťte podpěru matrace na místo a ujistěte se, že bezpečně zapadla na místo, než použijete jednotku pack n’ play ke spaní.

Pokud váš model postýlky Graco vyžaduje montáž, postupujte podle nákresů a pokynů obsažených ve vaší příručce. Pokud jste ztratili nebo špatně umístili návody na montáž postýlek Graco, můžete je najít online vyhledáním „Návody k použití Graco pack n play“.

V jakém věku přestáváte používat ohrádku?

Jako rodiče malých dětí vás možná napadla tato otázka.

Kdy mám přestat používat ohrádku? Jako rodiče malých dětí jste možná museli přemýšlet o tom, v jakém věku je nejlepší dát své dítě do svého pokoje nebo pryč od svého sourozence, aby si šlo zdřímnout a večer spát.

V jakém okamžiku jim lze samy důvěřovat, aniž by potřebovaly každou chvíli dohled? Pokud jste přemýšleli, zda je vždy vhodné používat ohrádku pro kojence do jednoho roku, přečtěte si s námi, jak odpovídáme na některé často kladené otázky o tom, kdy děti přerostou jejich potřebu.

Jak dlouho mohou děti spát v ohrádkách?

Pokud dáváte své dítě do ohrádky poprvé, může chvíli trvat, než si zvykne. Mnoho rodičů uvádí, že jejich děti nejsou rády uzavřeny a preferují spánek na pevném povrchu bez jakéhokoli druhu vycpávky.

To neznamená, že milují ty tvrdé plastové postele! Potřebují jen čas, aby se přizpůsobili a uvědomili si, že je to mnohem bezpečnější než spát s dospělým, který by je mohl převalit nebo na dlouhou dobu opustit místnost.

Pokud je to jen trochu možné, zvažte, zda v těchto prvních měsících nenecháte své dítě bez dozoru tak často, jak jen můžete, aby mělo více příležitostí prozkoumávat svět kolem sebe, místo aby zůstávalo 24 hodin denně v 365 minutách a nedívalo se na nic jiného než na čtyři stěny.

Většina dětí je připravena na velké dětské postele ve věku dvou let, takže pokud to vydržíte (a váš rozpočet umožňuje druhou postýlku), vydržte!

Může 2leté dítě spát v ohrádce?

Rodiče, kteří mají dítě starší dvou let a stále spí ve své ohrádce, by měli zvážit, jak je staré nebo velké, a také zda chcete, aby v ní spalo mnohem déle. Pokud vaše dítě používá stejnou ohrádku od dětství, může být důvod, proč si ji ještě nepřeje nechat.

Ačkoli některé děti začnou chodit do svého pokoje přibližně ve 12 měsících, jiné pokračují v používání kočárku až do 14-18 měsíců, než se přesunou do postýlky.

Neexistuje žádná správná odpověď, když zvažujete, zda vaše batole již může spát ve své ohrádce, protože každý rodič má jiná očekávání ohledně toho, co mu vyhovuje, když mu dovolíte dělat.

V jakém věku se zbavujete ohrádky?

Americká akademie pediatrů doporučuje, aby ohrádky byly používány pro děti do dvou let. Po tomto věku můžete používat dětskou postýlku. Jakmile bude vaše dítě dostatečně velké na to, aby vylezlo, a naučí se chodit, je čas se ohrádky zbavit!