Jak změřit sušičku? 4 důležité tipy!

Chcete se naučit měřit sušičku? Tento článek vám pomůže pochopit měření sušičky. Změřte hloubku od zadní části sušičky ke vstupním dveřím. Vypočítejte průměr sušičky.

Chcete-li vypočítat poloměr, vydělte průměr dvěma. Poloměr průměru tři stopy je například 1,6 stopy. Umocněním poloměru a vynásobením hloubkou získáme velikost sušičky. Objem kruhu o poloměru 1,6 stopy a hloubce dvou stop je 4,6 krychlových stop (1,6 x 1,6 x 2).

Kapacita bubnu v krychlových stopách se často používá k výpočtu kapacity sušičky. Schopnost vaší sušičky je dána její velikostí. Pokud máte velkou rodinu nebo často perete prádlo, zvažte upgrade na větší sušičku. Extra velké sušičky mohou přesáhnout sedm kubických stop. Mini sušičky by mohly mít jen dvě kubické stopy. Chcete-li měřit sušičku efektivněji, musíte se řídit níže uvedenými tipy, takže pokračujte ve čtení tohoto článku.

Tipy pro měření sušičky

Pokud přemýšlíte o pořízení moderní sušičky, budete si muset vymyslet, kam ji umístíte. Budete také muset odhadnout, kolik sušení budete muset udělat za týden. Rodinám nebo jednotlivcům obvykle projde kompaktní sušička, zvláště když mají více prostoru. Velké rodiny však téměř jistě budou potřebovat obří sušičku. Postupujte podle tipů a zjistěte, jak měřit sušičku.

#1. Měření výšky a šířky

Použijte měřicí pásku s palci nebo stopami a určete výšku a šířku oblasti, kam chcete sušičku umístit. Tyto specifikace jsou méně důležité, pokud máte prostornou prádelnu než skříň nebo jiné omezené místo, kam se musí sušička vejít.

#2. Změřte hloubku

V palcích určete hloubku oblasti, kterou máte pro sušičku. Pokud jde o sušičky, hloubka uvedená na položce je vzdálenost mezi přední a zadní částí sušičky, nikoli hloubka bubnu. Pokud máte na mysli konkrétní oblast pro sušičku a chtěli byste být připraveni ukončit dveře skříně, budete muset přemýšlet o hloubce.

#3. Změřte kubické stopy

Chcete-li určit kubické stopy, vynásobte míry dohromady. (Mějte na paměti, že 12 palců = jedna stopa.) Rozměry sušičky jsou běžně vyjádřeny v kubických stopách. Whirlpool má například sušič na nohy o objemu 7,0 krychlových stop. Vzorec je následující: šířka x výška x hloubka = kubické stopy. Hledejte sušičku s menším počtem krychlových stop jako dostupným prostorem.

#4. Zvažte velkou sušičku

Zvažte velikost sušičky, kterou kupujete, a zda to bude obří sušička. V takovém případě budete potřebovat velkokapacitní sušičku, která zvládne tempo s pračkou. Pokud má například vaše pračka 3,5 krychlové stopy, budete potřebovat sušičku na sedm krychlových stop, abyste udrželi rychlost sušení hromady oblečení. Vzhledem k tomu, že sušičky vyžadují prostor pro převalování oděvů, měly by být pro stejné množství látky významnější než pračky.

Velikost malých a normálních sušiček

Běžné sušičky byly 28 palců široké a 37 palců vysoké. Sušičky se sedmi krychlovými stopami byly obvykle hluboké 24′′ až 27′′, zatímco sušičky se sedmi krychlovými stopami jsou hluboké mezi 29′′ a 31′′. Takovou šířku 28 palců má jen málokterý sušák. Nabízen byl malý počet kompaktních sušiček. Malá sušička je 34′′ na výšku, 24′′ na šířku, s typicky 25′′ až 27′′ hloubkou.

Mini sušičky byly k dispozici výhradně v elektrických modelech; neexistují žádné modely plynu. Obecně jsou stohovatelné a mohou být dodávány odvětrávané i bez odvětrávání. Kapacita sušiček se pohybuje od 5,9 kubických stop do 7,3 kubických stop.

Sušička musí mít zpravidla dvojnásobnou velikost než její srovnatelná pračka. Kapacita mycí vany se obvykle pohybuje mezi 2,6 a 3,5 kubických stop. V každém případě zakoupením odpovídající sady praček a sušiček zajistíte, že sušička zvládne maximální velikost náplně, kterou pračka zvládne. Při nákupu jediné sušičky se ujistěte, že může přijmout stávající pračku i jakékoli budoucí pračky, pokud jsou stávající. je brzy upgradován.

Další věcí, kterou je třeba zvážit, je množství dostupného prostoru. Větší objem sušičky znamená hlubší sušičku. Sušičky na šest krychlových stop byly obvykle hluboké 24′′ až 27′′, zatímco sušičky na sedm krychlových stop byly obvykle hluboké 29′′ až 32′′. Hloubka sušičky může ovlivnit rozhodnutí o koupi, zda je umístěna blízko cesty nebo ve skříni. Pro odvětrávání látek se doporučuje mezera 3′′ až 5′′ mezi zadní částí sušičky a stěnou.

Možná vás také bude zajímat informace o nejčastějším problému se sušičkou.

Je to obal!

Jsme rádi, že jste se naučili měřit sušičku. Změřit sušičku je nezbytné, pokud chcete správnou instalaci a prádlo, které potřebujete sušit. Stačí se řídit výše uvedenými radami a začít měřit sušičku. Děkujeme, přátelé, že jste s námi zůstali. Můžete si také přečíst o tom, kde si můžete pronajmout pračku a sušičku a jak nainstalovat pás na sušičku Maytag.