Jak vytvořit podpisový koktejl pro svatbu

Můžete snadno vědět, jak vytvořit podpisový koktejl pro svatbu v šesti snadných krocích. Poskytneme vám také recepty, které můžete připravit na dokonalý svatební nápoj.

A pokud chcete jedinečný koktejl, naučíte se také, jak ho pojmenovat pro vaši svatbu. Pak si klidně přečtěte, jaké nápoje podávat na svatbě ke svému podpisovému svatebnímu koktejlu.

Jak vymyslíte originální koktejl na svatbu?

Krok 1. Nastavte si rozpočet pro svůj charakteristický svatební koktejl

Než navrhnete svůj svatební koktejl, musíte si stanovit rozpočet. Předejdete tak zklamání v případě, že jste již našli recept, který se vám líbí, a ukáže se, že je příliš drahý na to, abyste ho podávali na svatbě.

Vytvoření podpisových svatebních koktejlů nemusí být drahé. Není nic špatného na hledání alternativ pro luxusní lihoviny a likéry na originálních koktejlech.

Svatební koktejl může stále chutnat skvěle, protože nejde o ingredience na horní polici, ale o to, jak by chutnaly, když byly smíchány. Cenový limit si samozřejmě můžete nastavit i před návštěvou mixologa.

Krok 2. Uveďte některé oblíbené recepty na koktejly, které můžete vytvořit

Po nastavení rozpočtu pro svůj charakteristický svatební koktejl promyslete se svým partnerem a sepište všechny své oblíbené nápoje. Pro sentimentálnější svatební koktejl může být váš podpisový koktejl z oblíbených nápojů vás a vašeho partnera.

Můžete si také představit specifický vkus nebo vzhled, který by odpovídal tématu a atmosféře vaší svatby. Může to být i nápoj, který si hosté snadno zapamatují jen podle chuti a designu.

Kromě toho vytvořte seznam nápojů, přísad nebo příchutí, které oba nechcete. Některé svatby by například raději neměly konkrétní alkohol, nebo by si přály, aby všechny koktejly nechutnaly příliš sladce.

Krok 3. Buďte kreativní s nabídkou koktejlů

Poté, co si uvedete seznam nápojů a konceptů, které chcete pro své charakteristické koktejly, je čas být kreativní a vyrobit je. Vytváření podpisových svatebních koktejlů je zábava, protože přijdete s drinkem, který je speciálně navržen pro vaši svatbu.

Zvažte návštěvu profesionálního mixologa, protože vám může snadno doporučit vlastní recepty na základě vašich představ. Můžete mít také přítele nebo příbuzného barmana, který vás může vést.

Po konzultaci s odborníkem můžete objevit některé recepty nebo přísady, které obvykle přehlížíte.

Krok 4. Otestujte svatební koktejl

Poté, co vám mixolog pomůže vytvořit svatební koktejl, je čas jej otestovat. Můžete také vyzkoušet různé recepty a upravovat je za pochodu.

Pro vás a vašeho partnera to může být zábavná stmelovací aktivita, zvláště se vším stresem, který plánování svatby vytvořilo. A pokud jste se neporadili s mixologem, můžete experimentovat doma s koktejlovým šejkrem.

Zvažte poskytnutí vzorků svým přátelům a rodině, dokud nenajdete nejlepší kombinaci.

Krok 5. Navrhněte nápoj pro svatby

Nyní, když jste vytvořili recept, můžete si připravit svůj podpisový koktejl; je čas jej navrhnout a ozdobit tak, aby vyhovoval vašemu svatebnímu tématu. Jak budete například nápoj podávat?

Jaké ozdoby použijete? Použijete například flétny na šampaňské nebo jedinečné hrnky a sklenice?

Měli byste zvážit počet hostů, které budete mít, a být realističtí. A pokud budete používat brýle na míru, objednejte si je včas.

Krok 6. Pojmenujte podpisový svatební koktejl

Posledním krokem při výrobě svatebního koktejlu je vytvoření názvu pro svatební koktejl. Další drinky můžete najít na svatbách jako inspiraci nebo brainstorming se svým partnerem, abyste vytvořili jedinečné jméno.

Tento svatební koktejl se z nějakého důvodu nazývá podpisový koktejl. Proto je vhodné mít pouze jedinečné jméno.

K vytvoření názvu pro svůj koktejl můžete použít své svatební téma, osobnosti, jména, místo konání nebo speciální vzpomínku.

Jak mám pojmenovat svůj podpisový koktejl?

  • Spojte jména vás a vašeho partnera nebo připravte dva nápoje, každý věnovaný nevěstě a ženichovi
  • Pojmenujte koktejl podle svatebního tématu nebo místa konání
  • Používejte chytré slovní hříčky založené na existujících názvech koktejlů
  • Vytvořte jméno, které bude vyjadřovat váš zvláštní zájem nebo jedinečný charakteristický rys

Co je dobrý podpisový koktejl na svatbu?

Některé klasické svatební nápoje, které nikdy neuděláte špatně s ginem s tonikem, sangria, margarita, mojito, appletini, bloody mary a jablečný mošt. Přečtěte si prosím také, jak vyrobit svatební punč, pokud vaši hosté preferují nápoj bez alkoholu.

Jaký je smysl podpisového koktejlu?

Hlavním důvodem, proč byste se měli obtěžovat s podpisem svatebního koktejlu, je sentimentalita. Svatební hostinu, zejména koktejlovou hodinu, však můžete učinit nezapomenutelnější a jedinečnější s nápojem, který najdete pouze na vaší svatbě.

Může to být také způsob, jak hosty pohltit, protože jste vytvořili recept, který se podle vás na svatbu hodí. A váš podpisový koktejl bude samozřejmě na fotkách vypadat skvěle.

Závěr

A to je vše! Právě jste se naučili, jak vytvořit podpisový koktejl pro svatbu stanovením rozpočtu, použitím jiných koktejlů jako inspirace, prací s mixologem, testováním, zdobením a pojmenováním výsledného svatebního koktejlu.

Doufáme, že se budete bavit; dejte nám níže vědět, jak váš podpisový koktejl dopadne!