Jak vyrobit svatební punč ve 3 snadných krocích

Ti, kteří chtějí vědět, jak si vyrobit svatební punč doma, mohou použít tento snadný recept na mandlový punč. Hodí se na svatbu, protože chutná, ale nebudete vypadat, jako byste grilovali na zahradě.

Zahrnuli jsme také recepty na svatební punče, které si můžete vyrobit, včetně těch s alkoholem. A když už jsme u toho, uvažujete o tom, že na svatbě nebudete mít barmana?

Přečtěte si, jak podávat alkohol na svatbě bez barmana.

Zde je návod, jak vyrobit lahodný mandlový svatební punč

Zde je snadný párty punč, který můžete vytvořit pro své svatební hosty. Výroba tohoto mandlového svatebního punče je snadná a také to nebude vypadat jako něco, co budete podávat na grilu, protože mandlová chuť připomíná klasický bílý svatební dort.

Budete potřebovat pouze krabičku želé v prášku s příchutí malin, mandlový extrakt, plechovku ananasové šťávy, cukr, studenou vodu a vroucí vodu. V tomto receptu můžete samozřejmě přidat alkohol nebo snížit cukr.

Krok 1. Připravte hlavní děrovač

 • V ideálním případě by bylo nejlepší, kdybyste tento svatební punč udělali večer před svatbou
 • Vytvořte hlavní svatební punč převařením dvou šálků vody
 • Přimíchejte dva šálky cukru, dokud se prášek úplně nerozpustí, a poté odstraňte vodu z plotny
 • Přidejte svůj balíček malinového želé a míchejte, dokud nezůstanou hrudky
 • Tuto hlavní směs dejte stranou

Krok 2. Smíchejte ostatní přísady

 • Výroba svatebního punče je snadná, protože v tuto chvíli můžete přidat džusy a alkohol dle vlastního výběru, pokud chutnají dobře s malinou
 • Protože mandlová příchuť by byla ideální na svatební punč, připravte si samostatnou směs ze lžíce mandlového extraktu, plechovky ananasového džusu a osmi šálků studené vody
 • Přidávejte studenou směs do horké dříve pomalu za míchání

Krok 3. Zmrazte přes noc

 • Zakryjte svatební punč a zmrazte; ujistěte se, že v mrazáku nejsou žádné další předměty, které by mohly uniknout do svatebního punče
 • V den svatby můžete svatební punč odstranit dříve, takže v době, kdy ho budete podávat na recepci, dosáhne konzistence podobné kaši
 • Svatební punč umístěte na recepci někam mimo přímé sluneční světlo
 • Informujte hosty o jeho chuti napsáním kartičky na přední stranu mísy s punčem

Jak daleko dopředu můžete udělat svatební punč?

Svatební punč si můžete vyrobit maximálně den před svatbou. Tímto způsobem ho můžete zmrazit přes noc a jeho konzistence bude perfektní, až se bude podávat později na recepci.

Ale pro kuchaře to obvykle stihnou ráno v den svatby. Tímto způsobem nebude chuť ochucená, protože voda z rozpuštěného ledu udělá chuť nevýraznou.

Také nechcete, aby ostatní ingredience způsobily podivnou chuť, protože jste udělali svatební punč příliš brzy. Navíc vězte, že je ideální čas přidat do punče bublinky.

Kdy do punče míchat sycené nápoje?

Nalijte sycený nápoj v době, kdy budete podávat svatební punč. Přimíchání bublinkových nápojů do punče příliš brzy způsobí, že šumění zmizí, až budou vaši hosté obslouženi.

Mezi nejlepší sycené nápoje pro přidání šumivého šumu do svatebního punče patří soda, solná voda nebo šumivé víno.

Jak udržím svůj svatební punč studený, aniž bych ho zaléval?

Dalším dilematem při podávání svatebního punče je uchování jeho studeného. Chcete, aby byl punč stále osvěžující, zvláště na horké svatební hostině.

Abyste zabránili zalévání směsi a ztrátě chuti, použijte na svatební punč velké kostky ledu. Klíčové je ale použití velikosti, která se hodí k velké nádobě svatebního punče.

Pokud použijete malé kostky ledu, pravděpodobně punč zředíte, protože se rychleji roztaví, a budete je neustále přidávat, abyste udrželi chlad. Na druhé straně blok ledu bude tát pomaleji.

Kolik alkoholu mám přidat ke svatebnímu punči?

Svatební punč není koktejl, který má hosty opít. Místo toho ho vaši hosté nadále pijí, aby se cítili svěží, zvláště když je horko.

Svatební punč se sektem však můžete ještě doplnit alkoholem. Osvěží jeden díl sektu na dva díly destilátů a jeden díl sladkokyselého moku.

Pro další nápady si přečtěte, jaké nápoje podávat na svatbě.

Snadný recept na nealkoholický svatební punč

Smíchejte plechovku pomerančového džusu, plechovku ananasového džusu, dva šálky citronové šťávy, galon vody a dva šálky bílého cukru. Zmrazte přes noc a podávejte.

Snadný alkoholický svatební punčový recept

Smíchejte plechovku limonády, dva šálky vodky, litr brusinkového džusu a led. Před podáváním vychlaďte a vmíchejte citronovo-limetkovou sodu.

Závěr

Byl tento průvodce užitečný? Abychom si zopakovali, jak vyrobit svatební punč, můžete si jej snadno vyrobit z želé v prášku s příchutí malin, mandlového extraktu, plechovky ananasové šťávy, cukru, studené vody a vařící vody.

Zmrazte přes noc a podávejte druhý den na recepci. Pokud přidáváte bublinky, udělejte to, když se chystáte podávat punč.