Jak vyrobit směrové karty pro svatební pozvánky

Víte, že je snadné se naučit, jak vytvořit směrové karty pro svatební pozvánky? Samozřejmě je to odlišné od vytváření map pro svatební pozvánky, takže vás provedeme formulacemi, které je třeba umístit na svatební karty.

Podělíme se o tipy, jak zajistit, aby hosté kartám s pokyny rozuměli, a diskutovat o tom, zda jsou vůbec nutné. Pokud ale chcete grafickejší návod, přečtěte si, jak vyrobit mapy pro svatební pozvánky.

Snadný způsob, jak vyrobit směrové karty pro svatební pozvánky

 • Použijte stávající motiv svatebního pozvání jako inspiraci pro karty s pokyny
 • Mějte na paměti, že karta by neměla být příliš velká ve srovnání s ostatními přílohami svatebních oznámení; pokud si myslíte, že informace o směru jsou příliš dlouhé, zvažte odkaz na váš svatební web, kde najdete jiné znění
 • Rozhodněte se pro snadno čitelné písmo a vyberte barvu, která hostům pomůže pohodlně číst pokyny
 • Vygenerujte pro hosty přesnou trasu k místu svatby a dalším místům pomocí map Google
 • Použijte největší písma nebo různá barevná písma pro „počáteční místa“, abyste je zvýraznili; pak můžete své hosty vést stručně, ale přesně; například jaké budou nejlepší trasy pro hosty ze severu nebo jihu
 • Uveďte, na jaké straně je místo konání svatby, a v případě potřeby uveďte orientační bod
 • Připomeňte hostům svůj svatební web a získají další informace
 • Jak přidám místo do své pozvánky?

  Zde je jednoduchý příklad formulace, který můžete udělat, abyste svým hostům poskytli pokyny ve svatebních pozvánkách. Přečtěte si svůj výsledek znovu, abyste se ujistili, že je snadno srozumitelný, a pohrajte si s fonty a návrhem směrových karet, abyste zvýraznili důležité detaily.

  Pokyny

  Ze severu

  Jeďte [x] k výjezdu [x] a odbočte [x] na silnici [x]

  Jeďte rovně [x] mil a cíl najdete po své pravici

  Z jihu

  Jeďte [x] k výjezdu [x] a odbočte [x] na silnici [x]

  Jeďte rovně [x] mil a cíl najdete po své pravici

  Navštivte [svatební web] pro další důležité podrobnosti

  Zkontrolujte prosím znění svých svatebních karet, protože jste mohli přehlédnout potenciální chybu. Nechcete mít například typografické chyby v trasách nebo názvech ulic, nebo jste možná uvedli špatnou polohu podle toho, odkud hosté pocházejí.

  Co jsou směrové karty?

  Ze samotného názvu je směrová karta vložka pozvánky, kde si hosté mohou přečíst písemné informace, aby šli na místo vaší svatby. Obvykle to zahrnuje směry, odkud hosté přicházejí, jako je sever nebo jih, směrem k místu svatebního obřadu.

  Může také obsahovat pokyny pro místo svatebního obřadu na svatební hostinu. A pokud se jedná o cílovou svatbu, musí hosty dovést z jejich hotelu do vašeho místa.

  Kromě toho budete muset vytvořit kartu s pokyny pro každé místo svatby, pokud vaše svatba bude mít různé aktivity. Pokud se například jedná o cílovou svatbu, která trvá několik dní, budete mít několik karet s pokyny pro místa, která navštívíte se svými hosty.

  Směrová karta versus karta mapy

  Nezaměňujte směrové karty s mapovými kartami, ale obě mají stejný účel. Jsou to svatební pozvánky, které mají hosty vést při jejich cestě a příjezdu na místo vaší svatby.

  Karta mapy je však grafickým znázorněním trasy, zatímco karta trasy rychle vysvětluje trasu. Rozhodněte se mezi těmito dvěma nebo poskytněte obě karty ve svém svatebním apartmá.

  Pro některé hosty může být jednodušší přečíst si pokyny. Ale pokud je trasa trochu komplikovaná na vysvětlení slovy, pak je nejlepší poskytnout mapovou kartu nebo odkaz na trasu v Mapách Google.

  Jsou pro svatbu nezbytné směrové karty?

  Karty s pokyny ke svatbě jsou nezbytné, protože navedou vaše hosty, jak se dostat na místo svatby. I když se trasa zdá přímočará, vždy je lepší poskytnout orientační body a pokyny, aby se hosté neztratili.

  Nemusíte však poskytovat současně mapovou kartu a směrovou kartu. Místo toho můžete obojí zkombinovat, kde máte obrázek mapy a pod ní písemné vysvětlení, zvláště pokud více svatebních míst není tak daleko od sebe.

  Nezapomeňte napsat svatební pozvánku, která by měla být snadno čitelná. Ale pro ostatní informace doporučujeme přečíst si, co dát na svatební kartu.

  Co je přijímací karta ve svatebních pozvánkách?

  Recepční karta je vložka s pozvánkou, která obsahuje všechny podrobnosti pro svatební hostinu. Zahrnují kód oblékání na recepci, čas a místo, ale na této kartě nemusíte uvádět konkrétní pokyny.

  Místo toho napište úplnou adresu místa konání svatební hostiny, jako je ulice, město a stát. V případě potřeby uveďte i způsob dopravy.

  Závěr

  A to je vše! Právě jste se naučili, jak vytvořit směrové karty pro svatební pozvánky, v podstatě napsat směrovou trasu z umístění vašich hostů na místo svatby.

  Abyste předešli nejasnostem, poskytněte směrovou kartu pro každé místo svatby, zejména u svateb, které trvají několik dní. Doufáme, že to pomůže; prohlédněte si náš blog, kde najdete další průvodce svatebními pozvánkami.