Jak vyrobit levný kamna na dřevo? 4 snadné kroky, které musíte udělat!

Přemýšleli jste někdy o tom, jak vyrobit levná kamna na dřevo? Vzhledem k tomu, že mnoho lidí nakupuje kamna na dřevo na trhu, požadavky každým dnem rostou, což vede ke zvýšení cen, což znamená, že někteří lidé si to nemohou dovolit. Ačkoli to chtějí, není v jejich rozpočtu, aby si to koupili. Je dobře, že je internet vždy k dispozici; a díky tomu se naučíme, jak si jej vyrobit.

Protože ceny některých kamen závisí na značce, většina z nich se prodává za vysokou cenu, což znamená, že je mohou zakoupit pouze ti, kteří mají dostatek peněz.

Ale co se stane s těmi, kteří ho nemají? Odpověď je jednoduchá a dnes se naučíme, jak si doma vyrobit levná kamna na dřevo.

Je to jednoduché a snadné, stačí vám jen spolupráce a můžete mít práci hotovou za chvilku. Také zde je prioritou naše bezpečnost číslo jedna, takže při tom nezapomeňte nosit masku, rukavice a další bezpečnostní vybavení. Zde to může zahrnovat použití strojů. Bez ohledu na to se budeme i nadále učit další pojmy a tipy.

Kroky k levnému kamnu na dřevo doma

Nezáleží na tom, zda se chystáte na výrobu nebo na nákup. Existuje však několik pokynů a úvah, které budete muset vždy použít, pokud jde o tyto, a dnes; budeme se zabývat vytvořením DIY pro vás:

Krok č. 1. Příprava materiálů pro kutily na dřevo

Pokud jde o výběr materiálů pro kamna na dřevo, není to žádný vtip, protože máte jen omezený rozpočet, přesto budete muset zajistit, aby fungoval a dokonale se hodil k jeho použití; v opačném případě by mohlo dojít k poškození a poškození, pokud nebudou provedeny správně.

K tomu budete muset zakoupit plynovou nádrž. Bez ohledu na velikost to bude fungovat stejně. Nyní budete chtít vyčistit veškerý obsah pomocí vody a zajistit, aby při pozdějším použití nebyly přítomny žádné hořlaviny. Nechte působit několik minut a až bude hotový, otočte a vypusťte veškerou vodu. Další nápady na kamna na dřevo si přečtěte v plánech a nápadech domácích kamen a topidel.

Krok č. 2. Broušení a odstraňování

Protože byla plynová nádrž vystavena vodě, měli byste ji vysušit, než přejdete k našemu dalšímu kroku. Použijte vlhký hadřík nebo cokoli měkkého, abyste se zbavili vlhkosti přítomné v nádrži. Jakmile budete hotovi, připravte si mlýnek na práci, kterou budete po chvíli dělat.

Nyní, když je vše nastaveno, odeberte všechny vnější podpůrné kusy z horní a dolní části plynové nádrže. A s bruskou dokončete hrubé povrchy důkladným vybroušením, aby neměly žádné nerovnosti a při pozdějším použití by ležely rovně na povrchu.

Jakmile je vyhlazení hotové, je čas udělat otvor pro otevření dveří. Chcete -li to provést, nalepte kolem oblasti pásku a ujistěte se, že je označena přesně, protože bude sloužit jako vodítko pro dveře vašich kamen. Poté si připravte kovové kousky, které budete v díře ovládat později.

Krok č. 3. Vytváření děr pro vyčerpání & amp; stojan

Pro tento krok budete také potřebovat rozvržení jako vodítko pro vytváření horních a dolních otvorů plynové nádrže. Za prvé by měl být dostatečně velký nahoře, protože bude sloužit jako výfukové potrubí, ve kterém bude při použití vycházet veškerý kouř. Bude také sloužit jako otvor pro vložení více uhlí.

Pokud jde o spodní část, použijte menší válec a přivařte jej ke spodní části plynové nádrže. Odtud můžete jednoduše použít kryt, abyste po každém použití vypustili veškerý popel.

Od té chvíle už můžete pokračovat a vyrobit dveře pomocí plechu. Změřte to na velikost dveří dříve a spojte je závěsy. A konečně, pro stojan budete potřebovat dlouhý kovový prut rozřezaný na čtyři přesně změřené části, protože budou fungovat jako stojan vašich kamen na dřevo. Poté jej zavěste do spodní části, abyste zjistili, zda potřebují nějaké úpravy. Pokud nic není špatně, pak jste dobří; pokračovat.

Krok č. 4. Malování

Nyní, když byly vytvořeny všechny potřebné otvory a věci, musíme to namalovat. Vyberte si barvu podle svého výběru spolu s nátěrem a základním nátěrem. Nejprve nastříkejte základní nátěr a poté přejděte ke své barvě. Ujistěte se, že jste jej rozložili po celém povrchu. Nakonec, abyste měli ten lesk, nastříkejte ho nátěrem. Abychom vám pomohli, vězte, jak malovat kamna.

Je to Wrap!

Představa, jak si levně vyrobit vlastní kamna na dřevo, vám ušetří peníze. Vzhledem k tomu bylo řečeno, doufám, že to použijete, protože to může být užitečné v budoucnosti, ať už je to pro podnikání nebo pro vás. Další články o kamnech si přečtěte o tom, jak nechat kamna na dřevo vypadat jako nová. Opět doufám, že vám tento článek pomohl.