Jak odstranit dlouhé vlasy z prádla v sušičce? 6 nejlepších způsobů!

Zajímá vás, jak odstranit dlouhé vlasy z oblečení v sušičce? Musíte vyzkoušet metody jako houba, váleček na vlákna, aviváž, vysavač, prostěradlo do sušičky, koule do sušičky, suché teplo, ocet a hadřík z mikrovlákna.

Prádelna dělá ty nejnudnější domácí práce. Postupem času může tento úkol přerůst v lehkou práci vyžadující minimální přemýšlení; nejuspokojivější část je, když máte čerstvě upravené, suché, sladce vonící, včetně měkkého oblečení na skládání obchodů v okolí, které čekají na použití.

Je frustrující, že máte stále obavy z dlouhých vlasů zapíchnutých do prádla v sušičce, takže začněme!

Způsoby odstranění dlouhých vlasů z prádla v sušičce

Níže jsou uvedeny způsoby, jak zvážit, jak odstranit dlouhé vlasy z oblečení v sušičce.

#1. Utěrka z mikrovlákna

Tento syntetický materiál pomáhá při výrobě malých hadříků a ručníků, protože je vysoce náchylný na statickou formu. Přesto se lidské vlasy pohodlně lepí pomocí mikrovlákna, což poskytuje přímočařejší řešení pro odstranění lidských vlasů z vašeho oblečení. Jakmile sušičku naplníte oblečením, přidejte k oblečení ručník nebo hadřík z mikrovlákna a sušte je v sušičce, zatímco látka bude vytahovat vlasy z oblečení, protože vlasy v cyklu ulpívají v ručníku.

#2. Ocet

Ocet namočený pomůže uvolnit vlasy a umožní lapači žmolků dělat svou práci než mytí ve 40litrové; přidání 1 nebo 2 šálků naplněných octem je nezbytné, aby mohly fungovat v cyklu. Ocet nepoškozuje látku poté, co je oblečení umístěno do sušičky, která zaznamenává znatelné zlepšení, dokud nezmizí předchozí přichycené vlasy.

#3. Aviváž

S oblečením, které je stále bombardováno dlouhými vlasy, je lepší je vrátit do zařízení a cyklus máchání tak jednou zopakovat. Bude to však významně zahrnovat značné množství aviváže, které pronikne hluboko do tkaniny a uvolní vlasy s odstraněnou statickou elektřinou, což udržuje vlasy přilepené a těsné s oblečením.

Vložte čerstvě upravený hadřík do sušičky, abyste ji obvykle vysušili. Stejně jako u čerstvého oblečení musí uvolnit lidské vlasy, které uvíznou, takže vlasy zůstanou v pasti na vlákna, protože vaše oblečení bude krásně a dekadentně vonět.

#4. Suché teplo

Aplikujte trochu tepla na vaše oblečení, pokud vidíte, že by mohlo teplo odolat, a naplňte sušičku a nastavte ji na nízké nastavení; desetiminutový průměr uvolní látkový materiál a zároveň sníží statický náboj v každém z nich. Látka, která uvolňuje vlasy, uvolňuje vlasy, které po deseti minutách sušička nastaví tak, aby sušila a sušila vaše oblečení obvyklým způsobem, který uvolněné vlasy zachycují do lapače žmolků, aby je z oblečení úplně odstranil.

#5. Sušicí koule

Kuličky do sušičky se vhazují do sušičky vedle prádla, které vypadá podobně jako gumové nebo plastové kuličky. Snaží se vyhnout oblečení, protože se shlukují dohromady, takže vzduch volně cirkuluje a zabraňuje chloupkům, když se pevně přilepí nebo shromáždí na vašem oblečení. Pasti na vlasy uvnitř pasti, kterých je zapotřebí značný počet, v závislosti na velikosti náplně, kterou máte. Sušicí kuličky vydávají podobný chemický výstup, který přináší tlumení, což má za následek statickou elektřinu, kterou oděv vytváří, a zabraňuje chloupkům, protože přilnou k oděvu těsně s plovoucími vlasy, které uvíznou uvnitř lapače vláken. Sušicí koule obsahují méně chemikálií než fólie sušičky; sušicí prostěradla jsou užitečná pro nepoddajné oblečení.

#6. Sušicí prostěradla

Chloupky mohou rychle uvíznout v oděvu, ale mohou se stát odolnějšími, když je sundáte, protože oblečení má tendenci se hromadit ve statické elektřině jako v oděvu. Bude držet prameny ještě pevněji, zatímco cyklus sušení zanechává vlasy na látce; že sušicí listy to řeší; umístěte sušicí prostěradlo s oblečením vhozeným do sušičky, jak funguje cyklus.

Sušicí prostěradla vylučují na šaty unikátní chemické přípravky, jako je kyselina stearová, které neutralizují statickou elektřinu, a vlákna pak uvolňují vlasy, které se v nich zachycují. Chloupky, které zůstanou nepřichycené, se zachytí v pasti na žmolky s oblečením, které se na sebe spadne. Také by vás mohlo zajímat, jak udržet vlasy bez vlasů.

It’s A Wrap!

Nyní se naučíte, jak odstranit dlouhé vlasy z oblečení v sušičce pomocí prostěradel, kuliček do sušičky, suchého tepla, octa, aviváže a hadříku z mikrovlákna. Má smysl rozhodnout se, který z nich použít, abyste přinesli hodnotné výsledky v oblečení v sušičce, u kterého byste nechtěli, aby dlouhé vlasy zůstaly v oblečení, ale chcete, aby zůstalo svěží a uvolňující.

Všimnout si chloupků ve vzácných šatech může přinést stresující pohled, ale nemusí to tak zůstat, protože čištění a odstraňování dlouhých vlasů z oblečení je poměrně snadné, pokud se naučíte techniky a triky. Doufám, že se vám výše uvedené triky a tipy, které se zdály užitečné, líbily, a sdílejte tuto příručku s ostatními! Takže sdílení této zprávy se svými přáteli, rodinou a sousedy dává smysl, aby se tím už netrápili!

Možná si také budete chtít přečíst o tom, jak sušit přikrývku bez sušičky a jaká je nejlepší přenosná sušička.