Jak vyfoukat vlasy bez fénu? 9 nejlepších způsobů!

Jak vyfoukat vlasy bez fénu? Existuje několik způsobů, které můžete vyzkoušet. Je to s kondicionérem pro vysušení vlasů, setřesení, začněte s kořínky, použijte nějaký mikrovláknový ručník nebo znečištěné tričko, použijte kartáč na vlasy z mikrovlákna, rozčesejte vlasy prsty a mnoho dalších.

Napadejte vlasy, dokud jsou mokré, což znamená, že jsou slabé. Po vstupu do koupelny na něj však neútočte intenzivním teplem.

Řiďte se také některými triky a tipy, abyste už nikdy nedosáhli na fén. Vysušením vlasů bez fénu si je udržíte zdravé. Je toho mnohem víc, co se můžete naučit, takže je nejlepší se v tomto článku ponořit dále!

Způsoby fénování vlasů bez fénu

Zde jsou přesné způsoby, jak fénovat vlasy bez fénu:

#1. Setřást to

Zpívejte si pod sprchou a za pochodu přehoďte vlasy přes hlavu a protřepejte je, protože to představuje účinný a šetrný způsob odstranění vody bez namáhání křehkého vzhledu.

#2. Pomocí utěrky z mikrovlákna

Sušení vlasů ručníkem z mikrovlákna je nejlepší metodou, kterou je třeba zvážit. Nikdy nepoužívejte bavlněný ručník, protože zanechává na pramenech škodlivé účinky. Navíc způsobuje krepatění a poškození vlasů později. Místo toho použijte ručník z mikrovlákna, který je jemný než bavlna. Nejlépe absorbuje vodu a způsobí menší poškození. Poklepávejte vlasy a osušte jejich části, dokud z nich nekapou mokré.

#3. Úprava vlasů do sucha

Pravidelně hloubkově upravte vlasy. Pomůže vlasům odolat sušení ručníkem a jakýmkoli stylingovým nástrojům, které budete používat. Silikonový kondicionér chrání vlasovou kutikulu a odpuzuje vodu. Vaše vlasy budou bez krepatění a poškození a mnohem rychleji schnou. Šampon je užitečný pro pokožku hlavy, zatímco kondicionér působí na konečky vlasů. Pro mastné vlasy nechte kondicionér dotknout se pokožky hlavy. Můžete si také přečíst o tom, jak hloubkově upravit vlasy.

#4. Použití špinavého trička

Tato technika je pro vás užitečná, zvláště pokud jste kráska s kudrnatými vlasy. Takže košili nevyhazujte do prádla. Znečištěné tričko vysuší vlasy bez tření a poskytne vám ty nekrepaté a krotké kadeře. Na tyto vlhké kadeře naneste vlasový styling nebo kondicionér. Vaše vlasy zcela vyschnou do krásného konce. Dále přehoďte vlasy přes hlavu a zasuňte je do otvoru na krku. Upleťte si vlasy nahoře a nechte dvacet minut provizorní účes podobný turbanu, zatímco budete pokračovat ve svém zvyku péče o pleť.

#5. Česání prst

Pomocí prstů rozčešte prameny vlasů. Setřeste vodu z vlasů. Začněte s tipy a odstraňte ty spleti. Uvolněte svá vlákna opatrně. Pracujte na cestě nahoru, abyste se vyhnuli tahání a tahání za vlasy. Ale místo toho přinuťte své vlasy, aby začínaly od vlasových kořínků a dolů. Když začnete s kořeny, můžete se setkat s dalšími spleti. Dále pracujte na vlasech pomocí nějakého produktu, který jim dodává kluzkou a hladkou texturu, protože pomáhá rozčesat kadeře a zároveň je vyživuje.

#6. Žádost o tepelnou ochranu

Pro zkrácení doby schnutí vezměte nějaký produkt na ochranu před teplem s tepelně vodivým polymerem. K tomu není potřeba používat žehličku nebo fén. Při přejíždění prsty do vlasů copánky nahrubo osušte. Protřepejte, abyste dosáhli efektu fénování.

#7. Pomocí pěny

Vysušte vlasy mnohem rychleji alkoholem v pěně. Nezanechává vlasy krepaté. Rozdělte zámky a přidělte čtyři části, jak budete drdol poté. Proveďte to poté, co necháte vlasy suché. Když jsou vaše vlasy důkladně vysušené, nechte si ty drdoly odstranit. Pokračujte rukama do vlasů, dokud nakonec nedosáhnete těch volných vln. Je lepší to udělat v noci, když se probudíte s přirozenými a kudrnatými vlasy. Nikdy nespěte, když máte mokré vlasy, protože tření ruší již vykonanou práci.

#8. Používání suchého šamponu

Nikdy si vlasy nevysušujte, ale udržujte je suché suchým šamponem. Tento druh šamponu absorbuje mastnotu z pokožky hlavy a zároveň odstraňuje zápach. Vlasové folikuly by produkovaly přírodní oleje, které vyživují vlasy. Takže každodenní používání šamponu spíše škodí než prospívá. Pokud na vlasech necháte luxusní šampon i přes jeho kolagen nebo biotin, vaše prameny se zbaví přírodních olejů, které je vysušují a lámou.

#9. Počínaje kořeny

Vysušte si vlasy ručníkem a poklepejte je na kořínky, abyste se vyhnuli kapkám, když padají ke konečkům vlasů. Jsou to kořeny, jejichž poslední část vysušíte. Vezměte si je jako první, abyste pomohli rychle vysušit spodní části. Pamatujte také, že tyto kořeny vyžadují pozornost, když je sušíte. To je způsobeno objemem kořínků vlasů, protože jsou méně v kontaktu se vzduchem.

It’s A Wrap!

Nyní se naučíte, jak vyfoukat vlasy bez fénu pomocí pěny, počínaje kořínky, pomocí suchého šamponu, nanesením tepelné ochrany, úpravou vlasů do sucha, setřesením a další. Je na vás, abyste si každý vyzkoušeli, abyste dosáhli lepších výsledků. Je dobré mít pocit, že při fénování vlasů nebudete používat fén! Kliknutím na tyto odkazy si můžete přečíst související články; vědět, jaký je nejlepší fén pro černé vlasy a jak narovnat vlasy fénem.