Jak zhubnout na svatbu: co dělat a co nedělat

Ti, kteří chtějí vědět, jak zhubnout na svatbu, mohou považovat dietu za nejbezpečnější, ale nejúčinnější metodu. Probereme také vše, co lze očekávat při hubnutí na svatbu, například jak brzy musíte začít a kolik můžete reálně zhubnout.

A když už mluvíme o svatebních přípravách, nevěsta nebo ženich mohou být ve stresu kvůli vráskám na obličeji. Pokud je to pro vás problém, mluvili jsme také o tom, kdy si před svatbou dát botox.

Jak rychle zhubnout na svatbu: Nejlepší a nejbezpečnější tajemství

Tajemství hubnutí spočívá ve vytvoření svatební diety. Pamatujte, že to, co jíme, ovlivňuje hubnutí více než intenzita našich cvičení.

Kromě toho je klíčem k efektivnímu shazování tuku konzumace pouze kalorií, které dokážete spálit. Riskujete, že vás odradí od snahy spálit příliš mnoho kalorií zvýšením cvičení.

Pamatujte, že pro nevěstu nebo ženicha bude nereálné vynakládat obrovské množství času na práci ve svých plánech, protože na svatbu se musí hodně připravovat. Proto se zaměřte na to, co jíte, snížením kalorií, abyste podpořili hubnutí a dosáhli požadované hmotnosti ve svatební den.

Jak mohu na svatbu reálně zhubnout?

 • Zlepšete svůj jídelníček vynecháním potravin s vysokým obsahem cukru a tuku a jejich nahrazením čistšími přísadami, jako je ovoce a zelenina
 • Vybírejte si nízkotučné maso a mléčné výrobky a omezte příjem sacharidů
 • Upravujte si porce, které jíte, dokud se nebudete moci přizpůsobit konzumaci menších jídel
 • Mějte na paměti kalorie, které jíte, včetně kalorií v nápojích a nápojích
 • Mějte se sebou trpělivost a zavádějte tyto stravovací návyky pomalu, dokud si na ně nezvyknete
 • Zvládejte chutě tím, že budete jíst sytá jídla, jako jsou recepty s vysokým obsahem vlákniny
 • Vyzkoušejte alternativní a zdravější recepty ke svým oblíbeným jídlům, takže se nebudete omezovat a nebudete riskovat, že svou dietu přerušíte z frustrace
 • Vařte doma více, než když jedete venku nebo si objednáváte jídlo s sebou
 • Držte se plánu snídaně, oběda a večeře
 • Ujistěte se, že jste vždy hydratovaní a spíte alespoň 8 hodin
 • Kromě zdravého stravování udržujte aktivitu alespoň 25minutovým aerobním cvičením třikrát týdně
 • Mějte s sebou svého partnera na změně životního stylu, abyste se mohli vzájemně motivovat

Co byste neměli jíst v týdnu svatby, abyste zhubli?

Chcete-li účinněji redukovat váhu, musíte dodržovat zdravé stravovací návyky i v týdnu vaší svatby. Je pochopitelné, že čím více se svatební den blíží, tím více se cítíte stresující, což ve vás vyvolává touhu po nezdravých svačinkách a přeruší váš sled čistého stravování.

Můžete se také domluvit a setkat se s různými lidmi, jako jsou například svatební prodejci, což může způsobit vynechání jídla. Chcete-li tedy předvídat tyto potenciální neúspěchy, zvažte přípravu jídla nebo mějte v lednici snadno a rychle uvařitelné suroviny.

Klíčem k úspěchu je jíst dříve, než dostanete super hlad, že chutě se hůř zvládají. Přesto se vyhněte svačinám s vysokým obsahem cukru a tuku, jako jsou bonbóny, chipsy, limonády, alkoholické nápoje nebo rychlé občerstvení, protože mohou také negativně ovlivnit vaši náladu a pokožku.

Místo toho naplňte svou spíž přísadami, které můžete rychle vyšlehat do zdravého, ale sytého receptu, jako je hlávkový salát, mrkev, rajčata, losos, kuřecí prsa, krůta, řecký jogurt, ořechy, bobule a oves.

Kdy začít hubnout na svatbu?

S hubnutím na svatbu můžete začít už rok až šest měsíců před očekávaným svatebním dnem. Šest měsíců před svatbou je realistickým výchozím bodem, protože většinu svatebních prvků a detailů máte pravděpodobně zajištěnou ve srovnání s tím, kdy jste svou cestu hubnutí začali rok před svatbou.

Další výhodou zahájení šest měsíců před svatebním dnem je, že máte dostatek času jít pomalu a bez jakéhokoli tlaku se přizpůsobit změně životního stylu. Uvidíte výsledky zdravým tempem, spíše než abyste byli frustrovaní svými návyky, ale stále neuvidíte žádnou změnu tuku.

Co můžete udělat v těchto šesti měsících?

 • Omezte svou dietu na 1 500 kalorií denně nebo si promluvte se svým lékařem o jeho doporučení
 • Cvičením ke spálení 500 kalorií denně, pokud chcete zhubnout kilo nebo dvě za týden
 • Přejděte pouze na vodu a nikdy nekonzumujte slazené nápoje, jako je soda
 • Dodržujte pravidelný spánkový režim

Pokud vás plánování stresuje, zde je návod, jak naplánovat svatbu bez svatebního plánovače.

Mohu rychle zhubnout na svou svatbu?

Nastavení realistického očekávání pro svatební hubnutí je životně důležité, abyste se vyhnuli pocitu frustrace a potenciálně zastavili změny životního stylu. A pokud chcete rozumné číslo, pro začátek může většina lidí zhubnout jednu libru za týden.

Jak mohu zhubnout 2 týdny před svatbou?

 • Sledujte, co jíte, ale nedávejte si dva týdny před svatbou drasticky jinou dietu
 • Zůstaňte aktivní i při jednoduchých fyzických aktivitách, jako je chůze nebo domácí cvičení
 • Pokud chcete zeštíhlit obličej, zvažte RF ošetření

Závěr

A to je vše! Právě jste se naučili, jak zhubnout na svatbu zdravě, bezpečně a realisticky.

Odpověď je dieta, protože jíst pouze kalorie, které dokážeme spálit, je pro hubnutí efektivnější než cvičení a spalování mnoha kalorií. Je také důležité dobře spát a být aktivní, abyste podpořili ztrátu tuku šest měsíců před svým svatebním dnem.