Jak natočit vlasy kartáčem na fén? 7 snadných kroků!

Zajímá vás, jak zvlnit vlasy fénem? Jistě, a je to mnohem jednodušší, jak byste očekávali. Ale, můj příteli, existuje sedm snadných kroků, které byste měli podniknout, a tyto věci budete vědět, až se ponoříte do tohoto článku hlouběji.

Každý den se stane skvělým vlasovým dnem, pokud budete věnovat pozornost tomu, jak točíte kartáčem a využijete profesionální rady. Můžete tak vytvořit neuvěřitelně zvlněné kadeře, aniž byste se museli bát nebo vypadali, že se vám chytnou z rukou, protože váš fén a kulatý kartáč se zdají být v jednom praktickém nástroji.

Použití horkého setkání k navrhování vašeho účesu může pomoci všem typům vlasů s vlnitými nebo hladkými vlasy. Zabraňuje také poškození vlasů žehličkou. Takže zůstaňte ve spojení; jestli se to chceš naučit! Rychle a jednoduše projdeme všechny složitosti natáčení vlasů pomocí fénu, takže pokračujte ve čtení!

Krok natáčení vlasů pomocí fénu

Existuje několik metod, jak dosáhnout velkých, volných vln nebo narovnat přirozené kadeře. Příkladem těchto nástrojů jsou vlnité žehličky, trvalá a natáčky. Na druhou stranu použití fénu je jedním z nejrychlejších a nejčistších způsobů, jak dosáhnout kudrlin nebo vln, protože nepoškozuje vaše vlasy, jak to mohou některé jiné techniky. vlasy nebo proměnu divokých kadeří v jemné vlny. Níže jsme zmínili kroky, jak zvlnit vlasy fénem:

Krok č. 1. Uchopte vlasové vrstvy

Chcete-li natočit vlasy, musíte mít na paměti, že vlasy musí mít v každé vrstvě průměr přibližně 1 palec. Kartáč fénu není tak účinný, pokud najednou uchopíte mnohem více vlasů. Chcete-li minimalizovat zacuchání vlasů, vyčešte každý kousek vlasů běžným kartáčem a poté použijte kartáč pro fén. Položte horkovzdušný kartáč pod vaši malou hrst chloupků směrem k základně.

Krok č. 2. Natočte vlasy horkovzdušným kartáčem image

Natočte si počáteční část vlasů tak, že je obtočíte kolem kartáče fénu. Poté pomalu otáčejte kartáčem uvnitř ve směru hodinových ručiček a zatlačte na něj směrem ke kořeni vlasů. Když přesunete kartáč na sušičku dovnitř, efektivně posuňte vlasy pod a napříč vyhřívaným setkáním.

Krok č. 3. Natočte si vlasy kartáčem na fén

Přesuňte kartáč nahoru přes vlasové kořínky a natočte vlasy, které je obklopují. Udržujte kartáč fénu na místě po dobu nejméně deseti sekund poté, co dosáhnete kořenů. Poté vytáhněte horkovzdušný kartáč z blízkosti vašich vlasů, aby byly krásné konečky, aby vaše kudrna vypadla z kartáče fénu. Pokud se vlasy zamotají do fénu, opatrně je rozmotejte. Poté, než znovu použijete fén na vlasy, vyčešte si vlasy běžným kartáčem. Jakmile dokončíte natáčení každé kadeře, nastříkejte ji pěnou na vlasy pro objem.

Krok č. 4. Naneste vlasové sérum

Použijte ruce, nastříkejte do dlaní množství jemnějšího séra a jemně je masírujte. Poté si vetřete dlaně do vlasů. Ujistěte se, že vyhlazující sérum je rovnoměrně rozmístěno po celých vlasech. Vyhlazující sérum může pomoci snížit drsnost vlasů. Vědět, jak aplikovat vlasové sérum.

Krok č. 5. Vyčešte si vlasy horkým fénem

Kombinujte vlasy pouze s nahřátým kartáčem, abyste vyrovnali kudrnaté vlasy. Pokud chcete své přirozené, drsné kadeře proměnit ve vlny, musíte použít jedinečně horkovzdušný kartáč. Namísto natáčení každé malé části vlasů použijte horkovzdušný kartáč k překartáčování každé části. Vaše vlasy mohou po použití nahřátého kartáče vypadat hladce a hedvábně. Začněte kartáčovat od kořene vlasů a postupujte až ke kořínkům. Poté si vlasy jemně vykartáčujte, aby se teplý fén rozčesal, aby byly vaše vlasy příjemné.

Krok #6. Opakujte postup

.Ještě předtím, než budete pokračovat s horní částí vlasů, dokončete práci na spodní vrstvě. Při práci na nejvyšší vrstvě vlasů vyklepejte horkovzdušným kartáčem jednu malou část vlasů. Při tupírování posledního pramene vlasů narovnejte (nebo natočte) každý kousek zvlášť.

Krok č. 7. Udělejte poslední dotek

Naneste konečné úpravy na vlasy. Udělejte ze svých vlasů poslední střih a naneste na ně nastavitelný lak na vlasy, až to vše dokončíte. Před česáním nebo kartáčováním nechte vlasy důkladně vyschnout. Otočte hlavu pozitivně a nastříkejte kořen lakem na vlasy, abyste nabídli poslední tlak na tloušťku. Pokud byste ke kontrole kadeří používali horkovzdušný kartáč, lesklý sprej by pomohl zdůraznit vaše uhlazené, sametově lepší kadeře.

Je to obal!

Potěšilo nás, že se všichni naučíte natáčet vlasy fénem. Výše jsme zmínili sedm kroků, které pomohou natočit vaše rovné vlasy a dodají vlasům přirozeně kudrnatý vzhled. Pokud si tedy nevíte rady s natáčením vlasů nebo dokonce s použitím fénu, nepropadejte panice; vše jsme pro vás sepsali. Děkuji vám, přátelé, že jste zůstali u tohoto článku na konci! Přečtěte si související články; know how narovnat vlasy fénem a jaký je nejlepší fén pro černé vlasy.