Jak vyčistit inkoust ze sušičky? 9 úžasných způsobů!

Jak vyčistit inkoust ze sušičky? Postupujte podle zásad čištění, jako je použití mýdlové vody, lihu, peroxidu vodíku, odlakovače na nehty, acetonu, bělení, zahřívání a mnoha dalších.

Dodržování všech těchto rychlých metod může nejlépe zvládnout skvrny od inkoustu a trvalý trh. Počítejte s tím, že dny praní budou příjemnější a nekomplikovanější.

Objev rozbitého pera uvnitř bubnu sušičky není vzrušující a zábavný. Ale čerstvé skvrny mohou být při řešení snazší než zaschlé skvrny. Vyřešte problém inkoustu do pera ze sušičky, abyste se vyhnuli zdlouhavému a zdlouhavému čištění. Za předpokladu, že máte správné vybavení, není manipulace s novějšími skvrnami od inkoustu nikdy problémem. Je toho mnohem víc, co se můžete naučit, takže je nejlepší se v tomto článku ponořit dále!

Způsoby čištění inkoustu ze sušičky

Jak vyčistit inkoust ze sušičky? Zde jsou způsoby, jak postupovat při čištění inkoustu ze sušičky:

#1. Tření alkohol

Rozbijte inkoust a rychle jej vyčistěte. Čisticí prostředky jako líh jsou cenným nástrojem k použití. Popadněte jeden a vraťte sušičce život. Poté si nasaďte rukavice a naplňte do nádoby alkohol a vodu ve stejných částech. Poté hadřík nebo bílý ručník namočte do čističe. Vyčistěte potřísněnou oblast & pera značky. Odstraňte látku, pokud je již naplněna inkoustem. Jakmile je roztok znečištěný, vyměňte jej. Počkejte, až buben zůstane připravený a neposkvrněný pro prádlo.

#2. Odlakovač

Našetřete další inkoustovou skvrnu acetonem v odstraňovači laku na nehty. Aceton odstraňuje inkoust, zatímco redukuje jednotlivé složky.

Inkoust, který přijde do kontaktu s odlakovačem, přestane ulpívat na kovu. Do misky dejte trochu odlakovače a vody. Umístěte hadřík na čistič, dokud nezvlhne. Vyhněte se skvrně, když ji mažete. Vyměňte látky, pokud jsou již naplněny inkoustem. Zvedněte skvrnu od inkoustu a počkejte, až bude sušička bez skvrn. Pokud v okolí není žádný lak na nehty, zkuste použít lak na vlasy. Zjistěte více o tom, jak odstranit inkoustové skvrny.

#3. Magická guma

Vyřešte tyto problémy s inkoustem pomocí kouzelné gumy. Vyklepejte ty otravné inkousty a počkejte, dokud sušička znovu nezabzučí. Nasaďte si rukavice a poté zaschlý inkoust přetřete pomocí kouzelné gumy. K vybavení prostoru použijte vlhký hadřík. Poté tyto drobky odstraňte, jakmile se vyskytnou. A po odstranění zbytků otřete buben sušičky.

#4. Mýdlová voda

Tekuté mýdlo je vynikající na čištění oken, betonu a & více. Prací prostředek a prostředek na nádobí jsou roztokem na inkoust. Jsou ideální pro použití při odstraňování nového inkoustu v sušičce. K obraně proti skvrnám od inkoustu použijte některý z nich. Do 2 šálků teplé vody přidejte dvě polévkové lžíce tekutého mýdla. Utěrku položte na směs, i když ji nenamočíte. Poté pomocí ručníku vyčistěte vnitřek sušičky. Použijte mírný tlak a jemně drhněte pohyb na skvrnu. Pokud se inkoust začne barvit, vezměte si novou látku. Pokračujte v tom, abyste skvrnu odstranili. Otřete jej čistou vodou, abyste odstranili zbytky mýdla.

#5. Peroxid vodíku

Použijte peroxid vodíku jako šampiona v čištění všeho od mosazných armatur po zuby a inkoust ze sušičky, protože jde o metodu čištění, která odstraňuje nové inkoustové skvrny. Získejte trochu peroxidu do lahvičky a rozmíchejte ve vodě. Na tekutinu položte ručník a otřete ji o barvu. Pokračujte, dokud neuvidíte, že sušička neobsahuje inkoust a je čistá. Tento recept skvěle odstraňuje pachy ze sušičky.

#6. Teplo

Zahřejte buben sušičky teplem. Provozujte sušičku v horkém prostředí po dobu asi dvaceti minut. Nyní to změkčí jeho inkoust a umožní vám otřít jeho válec.

#7. Bělidlo

Navlhčete ručníky vodou a bělidlem. Poté vložte ručníky do sušičky. Provozujte sušičku na horkou teplotu, která odstraňuje inkoustové skvrny. Tato metoda dezinfikuje sušičku a zabraňuje šíření kontaminace bakterií. Můžete si také přečíst o tom, jak používat bělidlo v pračce.

#8. Aceton

Aceton je také účinný při odstraňování inkoustových skvrn z bubnu sušičky. Umístěte několik vatových tamponů s odstraňovačem laku na nehty. Vetřete na potřísněná místa.

#9. Komerční čistič

Komerční čisticí prostředky jako Goof Off, Goo Gone a další obsahují přísady, které mohou inkoust okamžitě zničit. Ingredience mohou dobře fungovat s těmito tvrdými skvrnami a roztavenými pastelkami. Při čištění inkoustu ze sušičky postupujte podle pokynů výrobce. Nechte čistič nejprve otestovat na malé části, než jej vyzkoušíte na výrazné skvrny. Používejte ochranné pomůcky, jako jsou brýle, masky a rukavice, abyste se chránili před použitím čisticích prostředků.

It’s A Wrap!

Nyní se naučíte, jak vyčistit inkoust ze sušičky, jak je uvedeno výše. Tyto čisticí prostředky mohou udržet inkoust odstraněný ze sušičky. To zajišťuje suché a teplé oblečení a čisté spotřebiče. Vaše starosti se skvrnami od inkoustu budou konečně u konce. Následující praní z vaší strany nikdy nebude stresujícím zážitkem, protože inkoustové skvrny nebudou žádný problém! Může být užitečné přečíst si o tom, jak vyčistit žvýkačku ze sušičky a jak čistit sušičku LG.