Jak velké elektrické topení pro garáž pro 2 auta? 2 nejlepší způsoby!

Zajímá vás, jaká velikost elektrického topení do garáže pro 2 auta je nejvhodnější? Musíte přijít na pár základních věcí a snadno si vyberete elektrický ohřívač, který vám pomůže zůstat v teple. Snažili jsme se vysvětlit věci jednoduše bez použití mnoha čísel a výpočtů.

Musíte si vybrat elektrický ohřívač na základě jeho jmenovitého výkonu. Nepleťte se mezi watty a BTU. Protože BTU jsou spojeny s propanovými a petrolejovými ohřívači, nemusejí nic dělat s elektrickými topnými systémy. Začněme rychle naše výpočty!

Použití elektrického topení v garáži pro 2 auta

Elektrické ohřívače jsou ideální pro vaši garáž z následujících důvodů:

#1. Chrání vaše auto

Elektrické topení v garáži vám poskytuje teplo a udržuje vaše auto v pohodlí. Auto si neužívá nízkých teplot, stejně jako my lidé. Topení zabraňuje zamrznutí paliva a automobilového oleje a případnému poškození autodílů. Topení do auta se navíc stává účinnějším díky elektrickému topení v garáži.

#2. Usnadněte si ukládání

Elektrický ohřívač vám umožní uložit věci, jako je oblečení a kožené věci v garáži. Stabilní teploty chrání věci citlivé na chlad a zároveň vás udrží v pohodlí.

#3. Levné a spolehlivé

Elektrické ohřívače jsou levné a snadno dostupné na trhu. Snadno se instalují a obsluhují. Nemusíte se starat o doplňování elektrických ohřívačů, jako jsou ty propanové.

#4. Ventless

Jedním z plusových bodů elektrického ohřívače je jeho instalace bez problémů s ventilací. Elektrická topná zařízení jsou tedy super bezpečná a snadno se instalují.

Jaké velké elektrické topení efektivně vyhřeje garáž pro 2 auta?

Nyní jsme všichni připraveni určit, jaká velikost elektrického ohřívače pro garáž pro 2 auta je nejlepší. Musíte vypočítat čtyři hlavní věci, abyste dostali odpověď na svůj zmatek. Čtyři otázky jsou:

#1. Velikost garáže

Velikost garáže je věc, kterou musíte vypočítat nejpřesněji. Výpočty udělají vaši poloviční práci, protože pouze ohřívač přesné velikosti vyhřeje garáž rychle a efektivně. Stačí změřit délku, šířku a střechu vaší garáže a vynásobit všechna čísla, abyste získali velikost garáže v krychlových stopách.

#2. Nárůst teploty

Zvýšení teploty je důležitým faktorem, který je třeba zvážit před nákupem elektrického ohřívače. Předpokládejme, že průměrná teplota vaší garáže je 32 stupňů Fahrenheita a chcete zvýšení o 30 stupňů, abyste ji změnili na 62 stupňů Fahrenheita. Dobrý ohřívač musí mít výkon, aby vám posloužil při tak velkých změnách teploty.

#3. Izolace

Je vaše garáž neizolovaná a je v ní průvan? Izolace umožňuje ohřívač běžet bez jakýchkoli tepelných ztrát, což vede ke stabilitě účtů za elektřinu. Ve dne musíte zakrýt boky a spodní část garážových vrat. Tímto způsobem rychle zjistíte, odkud přichází světlo a vzduch.

Způsoby, jak zjistit velikost elektrického topení pro garáž pro 2 auta

Zde jsou způsoby, jak určit velikost vašeho elektrického topení pro garáž pro 2 auta:

#1. Vypočítejte velikost ohřívače v BTU

Velikost elektrického ohřívače můžete rychle určit pomocí zde uvedeného vzorce. Řekněme 18 (délka) x 20 (šířka) = 390 čtverečních stop. Nyní tuto částku vynásobte výškou střechy. Výška střechy vaší garáže je 10 stop, 360 x 10 = 3600 kubických stop. Nyní stačí vynásobit kubické stopy pevným číslem 0,133, s požadovaným zvýšením teploty, 3600 x 0,133 x 30 = odpověď je 14364.

Zaokrouhlíme to na 15 000 a nyní jsme odvodili hodnocení BTU potřebné pro topení pro vytápění garáže pro 2 auta. Ale jak bylo uvedeno dříve, výkon elektrického ohřívače se měří ve wattech; vydělme hodnocení BTU (15000) 3,4. Dostali jsme odhad 4 411. Takže potřebujete elektrický ohřívač s výkonem téměř 4 500 wattů, abyste si užili pohodu ve své garáži pro dvě auta.

#2. Vypočítejte velikost ohřívače ve wattech

Druhý způsob odhadu velikosti topení pro garáž pro 2 auta je docela jednoduchý. Stačí odvodit čtvereční stopy garáže vynásobením délky, šířky a výšky. Řekněme, 24x24x8 = 4608 kubických stop. Nakonec toto množství vynásobte 1,25 wattu (4608×1,25) = 5760 a pak si kupte ohřívač o stejném výkonu.

Faktory ovlivňující velikost elektrického topení pro garáž pro 2 auta

Tyto věci také ovlivňují velikost a výkon ohřívače:

Kontaktujte systém vytápění domu

Získává vaše garáž teplo z ústředního vytápění vašeho domu? Pokud ano, můžete před nákupem ohřívače slevit z několika wattů výkonu, protože již tak teplé místo zabere méně času a energie, než se změní na hotspot. Možná vás také bude zajímat informace o nejlepších garážových topeních.

Přítomnost předmětů v garáži

Ohřívač musí pracovat méně, pokud máte v garáži uskladněné staré předměty, jako je nábytek, nářadí atd. Logika tohoto tvrzení spočívá v tom, že velký objem věcí v prostoru snižuje objem vzduchu ve stejné místnosti. A ohřívač ohřívá vzduch.

It’s A Wrap!

Elektrické ohřívače prokázaly své prvenství v teplárenství. Jejich spolehlivost, svižnost a bezproblémový provoz z nich dělá oblíbence každého. Sestavili jsme tuto příručku o tom, jak velký elektrický ohřívač pro garáž pro 2 auta má sílu udržet vaši paži. Možná vám to pomohlo, protože jsme se snažili použít minimální počty, abychom věci zjednodušili. Můžete také chtít vědět, kolik BTU vytopit garáž v případě, že si chcete koupit propanové topení. Můžete si také přečíst o tom, jak nainstalovat garážové topení a jak zapojit garážové topení na 220 V.